Kadınlar Kulübü Güzellerinin Güzellik Sırları

reyhantuana

Guru
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2007
197
0
43
kadınlar kulübünün güzel hatunları güzellik sırlarımızı paylaşmaya ne dersiniz,güzelliğiniz adına vazgeçemeyeceğiniz uygulamalar nelerdir? güzel bir vücut,güzel bir yüz,güzel bir saç,güzel bir cilt...aklınıza ne gelirse....güzellik adına yaptığınız tüm uygulamaları üyelerimizle paylaşalım.:dance::dance::dance:

ben vücudum için bebe yağından,cildim için sebamed yüz yıkama jelinden,kirpiklerim için maybelyn volume express rımelimden vazgeçemem.daha yazıcamm bitmedi hadi sizlerinde cevaplarını bekliyorumm

Öncelikle güzelliği sadece sürüp sürüştürmek olarak düşünmüyorum ben.

Mesela ;
* Özel bir durum olmadığı sürece gece çok geç yatmamaya özen gösteririm,uykusuz ve yorgun gözükmemek için.
* Günde mutlaka 2,5 - 3 litre su içerim,bu asla değişmez
* Sabah evden çıkmadan mutlaka kahvaltımı yaparım,çok geç kalmısam,şeftali,karpuz gibi meyveler yerim.
* ıki günde bir duş alırım,her gün saç yıkamak saça zarar veriyor.her sabah,uyanır uyanmaz mutlaka akşam duş almış olsam bile saçımı toplar bedenimi duş jeliyle yıkarım,duştan çıkmadan önce duşu hafif soğuk yaparım.
* Duştan çıktıktan sonra mutlaka bütün vucuduma nemlendirici kremler sürerim.
* Ellerimin bakımını mutlaka yaparım,ojesiz dolaşmam,kırmızı renk favorimdir.
* Ağdasız dolaşmam,üç haftada bir mutlaka kuaförüme ağdaya giderim.
* Fönsüz dolaşmam
* rimel,ruj hafif allık olmadan kendimi iyi hissedemem.

Ve daha buna benzer bir çok düzenli olarak yaptığım şeyler var.. siz karar verin nasıl gözüküyorum :1rolleyes:

Son düzenleme:
bende gögüslerime çok önem veririm her duşta muhakkak soğuk suyla şoklama yaparım göğüslerime 37 yaşımdayım ve 4 çocuk emzirdim ve hala göğüslerim dik ve diri ve evdede hiç sütyen kullanmam okadar güvenirim göğüslerime sizede tavsiye ederim bayanlar

ama sonuç güzel canım sonucu güzel olunca katlanıyor insan ilk zamanlar biraz titreme oluyor ama zamanla alışıyor insan memişler diri olunca kendimi genç kız gibi hissediyorum yaf :teytey:

selam kızlar... sevdim bu başlığı...
ben de yediklerime dikkat ederim kilo almamaya çalışırım- yakışmıyo da zaten-
saçlarıma aşırı özen gösteririm her hafta 2 kez bakım yağı sürerim...
avon kırık saç uçları için onarıcı serum ve boyalı saçlar için maske harikadır, onları kullanırım... saçlarıma herkes bayılır valla hem gür hem belimde =) hem de rengine biterler ama ben değiştirmeyi düşünüyorum..
sonraaa akşamları tv izlerken spor yaparım haftada 4-5 gün...
makyajsız dolaşmam özellikle siyah kalemim ve bronz allığım olmadan olmaz...
hergün duş alırım ama saçlarımı yıkamam, temizlik en önemli şeydir arkadaşalr..
dişlerimi fırçalamadan hayattaa duramam...
çok süslüyümdür takısız tokasız(lafın gelişi, saçlarım hep açıktır =)) dolaşmam ama fazla da abartmam...
manikürsüz dolaşmam mesela parmaklarım çirkin duruyo bence ama tırnaklarım çok iyidir...
çok güzel giyindiğimi söylerler... ve asıl anneme babama teşekkürler... eşofmanla bile bi bakan bi daha bakar...
çok hava yaptım ama artık kusura bakmayın :icecream:

evet kızlar bence bi insanın kendine bakması çok önemlii, herkes güzeldir, biraz özenle herkes beğenilir.. ama özet olarak bir bayanın kilosunaa, saçlarına, makyaj yapmaya-az da olsa- temiz olmaya özen göstermesi gerek....

vücudum için bebek yağımdan, tırnaklarım için kalyon tırnak sertleştiricisi ojemden, güzel kokmak için avon little black drees ten, barselona saç bakım yağımdan asla ve asla süper yapıyor çünkü, şampuanımın içine kattığım badem yağından, dudak nemlenircimden, eye linerimden, bepanten yüz kremimden, swarzkopf gliss saç bakım kürümden vazgeçmem gerisi gelcek :KK66:

çok fazla bakım yapmıyorum kendime..
bol meyve ve sebze tüketmeye çalışıyorum..
makyajı bu aralar sadece göz kalemi,allık ve rimel olarak görüyorum..
röfle konusunda da bir tek dikkat ettiğim şey kendi saçıma yaptırmak.boya üzerine yapılan röfleyi sevmiyorum..

bu bebek yagı normal bılgmıız bebkler ııcn satılan bebek yagımı..bide bu gercekten yagmı..ne işe yarıyor bebek yagı

bu bebek yagı normal bılgmıız bebkler ııcn satılan bebek yagımı..bide bu gercekten yagmı..ne işe yarıyor bebek yagı

eed bildiğimiz bebek yağı cildi yumuşatıyo daha parlak grnmesinde yardmcı oluyo . genelde duştan sonra kullndığında daha çok işe yarıyo bildiğim kadaryla CADIARZU

ben sadece her gün nemlendiricimi sürüyorumm onun dışın da yaptığım özel bişey yok

ben saçlarımda pantene kıvırcık saçlar için olan şekillendiricisini kullanıyorum. banyodan sonra 1 kere sürmek yetiyor ,yıkayana kadar..... max factorun creme puff pudrası eksik olmaz. bittikçe alırım.ve en son bir rimel keşfettim. arkadaşım sürmüştü. lancome falandır dedim. sorduğumda, classics dedi. for you dan almış ,gittim ve aldım.beğendim.. fiyatı çok komik. 2 buçuk ytl..extremevolume mascara x3. ...golden rose ın lip gloss ları çok güzel. ve memnunum. metalic eyeliner ların,mürdüm ve morunu aldım. müthişler. ve emily göz kalemleri. hemem hemen her rengi var. göz altına sürüyorum, kahvesi ve mürdümünü daha çok kullanırım .carmina 03 allık.mürdüme yakın. onu da devamlı kullanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
saçlarım için yılan yagı kullanırım, yüzüm için maden suyu,elma sirkesi (yarı yarıya sulandırılmış) kaş ve kirpiklerim icin tatlı badem yagı yılan yagı ve fındık yagı..(gürleştirir) vücudum içinse tarcın ve nar özlü sabunlar...

X