Kadınlar mı daha iyi yalan söyler yoksa erkekler mi?

Defneyilmaz34

Kimse sorunlarimla alay gecmesin Allah bu
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2022
191
25
Yalan söylemeyen insan yoktur. Her insan hayatında mutlaka yalana başvurmuştur. Peki sizce en kusursuz yalanı hangi cins söyler? Kadınlar mı yoksa erkekler mi?

Zeki olan iyi yalan soyleyebilir. Yalan iyi bir şey değil ama iyi yalan soylemek için biraz zeka ve dikkat lazim cinsiyetle alakasi olduğunu dusunmuyorum.

Tabi yalan soylenen kişi de onemli, her şeye inanmaya hazir, saftirik biriyse çokta dusunulmuş bir yalan atmak gerekmez. 🤷

Ne onemi var kimin soylediginin anlamadim ama...😁

Erkekler yalan söyleyemiyor falan diyemeyecegim hiç , çok profesyonel yalancılar tanıdım😂 Cinsiyetle değil karakterle alakalı bence. Benim hem yapım hem mesleğim gereği iyi yalan söylerim ve söyleyeni de anlarım. Ama dürüst olabilmeyi daha çok isterdim sanırım.

Yalan söylemeyen insan yoktur. Her insan hayatında mutlaka yalana başvurmuştur. Peki sizce en kusursuz yalanı hangi cins söyler? Kadınlar mı yoksa erkekler mi?
Valla açıkçası ben kocama göre çok daha iyi yalan söyleyebiliyorum ama huyumdur çenemi tutamam hemen itiraf ederim. Eşimde bildiği şeyi aşırı derecede saklar yalan söyleyemez hemen yakalanır tipinden

Kadinlar daha sinsi bence, Erkeklerin yalani daha hizli ortaya cikiyor kadinlarinki daha gizli kaliyordur benim fikrimce
Ama tabiki karekter meselesi :KK16:

Kadınlar bastırılmış toplumlarda aile baskısı nedeniyle ufak yaşlarda yalan söylemeye başlıyor, genç kız olana kadar yalan üzerine talim yapıyor, yetişkin birer kadın olduklarında da yalan söyleme konusunda ordinaryüs profesör oluyorlar. Çoğu erkek yeterince zeki bir kadının yalan söylediğini anlayamaz.

Esime soyledigim en cok yalan ise fiyatlardir, bazen 3 e almissam 5 e diyorum parasini aliyorum, pahaliya aldıysam ucuz diyorum:KK43: anlamiyor. Iyi bir yalanciyim🤔😂

O degilde sana yalan soyleyenin vay haline demeye geldim defne. Nickinin altinda yazan kimse sorunlarimla alay gecmesin Allah bu yazisi bunu anlamam icin yeterli oldu.
Bilmiyorum gunces kafam çok karışık ben Allaha havale ettim artık burada dertlerimi anlatmiyacagim sadece soru soracağım dünkü yazılanlardan sonra epey ağladım sonra bosver Allah bilsin dedim

Aa ne oldu ki dun? Konu mu acmistin? Ben kacirdim orayi galiba.
Hayir açmadım canım sıkıldıkça buraya yazmak istedim kadinlar anlarlar diye biri geçmişimi döktü şöyle yaptın böyle sordun böyle şeylere ne gerek var hani ben buraya dert dökmeye gelmişim

X