Kadnlar neden birbirlerini ekemezler?

kendindee olmayanı hırs yaptığı şey onda değilde sendeyse kıskanır... kişiden kişiye değişir kıskanılan şey.. kimisi eşini kimi güzelliğini kimi saygınlığını aşağıya çekmeye çalışır..

kendi başını yesin kıskanıpta çirkefleşenler.

tabii ki de bu olaylardan sonra suratına karşı verdim veriştirdim ve de arkadaşlığımızı noktaladım. Maalesef aynı bölümde okuyoruz ve kaşınmaya hala devam ediyor. mutsuz bir insan etrafındakilerin de mutsuz olmasını istiyor. takmıyorum artık

tabii ki de bu olaylardan sonra suratına karşı verdim veriştirdim ve de arkadaşlığımızı noktaladım. Maalesef aynı bölümde okuyoruz ve kaşınmaya hala devam ediyor. mutsuz bir insan etrafındakilerin de mutsuz olmasını istiyor. takmıyorum artık

Çok zavallı biriymiş.........

genelde dünya genelinde böyledir sanıyorum bayanların birbirini çekememe özellikleri....
nedendir bilinmez ama hem cinslerimiz bazen düşman olabiliyor ...
bende yaşadım üniversite yıllarında doçent bekar bir hocam vardı bayan kızlara gıcık dı resmen
güzel giyinen,alımlı ve bakımlı kızları insan sınıfda bırakmaya çalışır erkekleri destekler mi :bbo:
yapıyodu böyle şeyler...ama ona inat sınavda 95 ler aldığımı bilirim bırakamadı neyseki sınıfda
okul bile uzamadı kaydirigubbakcemile3
iş yerlerinde de hem statü hem beceriyi çekemeyen hemcinslerim oldu...şu ayak kaydırma denilen
olayları yapanlar ...anlamıyorum neden destek olmak güçlerimizi birleştirmek yerine anlamsız şeylerle
uğraşıyorlar...destek olanlar yok mu tabiki var dostum kardeşim değim kişiler onlar zaten ...

Aaaa ne kadar süper bir konu:)Ben daha bunu çok yakın zamanda burda yaşadım kıskançlık krizine giren birisi bana nelerrr yazdı nelerrr:)Görseniz şaşardınız:)Kedi ulaşamadığı ciğere mundar olurmuş sözü doğru arkadaşım...Resmimin üstündeki yazıdanda anlaşılcağı üzere kıskananlar çatlasın:)

Burda mı oldu ? Gerçi şaşırmadım. kaydirigubbakcemile3

bence güzel yerlere gelmiş,iyi bir işi olan veya fiziği ve güzelliğiyle dikkat ceken b,i bayanı en yakın arkadaşı bile daha pasif kalıyosa onun yanıda kıskanabiliyor maalesef...

Bi yerde daha okumuştum bu konuyuda yeni gördümm canım...
Bu kadar insan çekemiyosa eğer ben seni çok merak ettim şimdi lirik güzel...
Banada göster kendini banada ...
Valla benim öyle huylarım yokturrr :)

Bi yerde daha okumuştum bu konuyuda yeni gördümm canım...
Bu kadar insan çekemiyosa eğer ben seni çok merak ettim şimdi lirik güzel...
Banada göster kendini banada ...
Valla benim öyle huylarım yokturrr :)

Bence tüm kadınların derdi bu.Genel bir sorun olduğunu düşünüyorum ben.Erkeklerin dünyasında bu tip şeyler çok az yaşanıyor.kaydirigubbakcemile3Bir ara ftğ eklemiştim,silmek yasakmış,yoksa seni de kırmazdım.a.s.

Bence tüm kadınların derdi bu.Genel bir sorun olduğunu düşünüyorum ben.Erkeklerin dünyasında bu tip şeyler çok az yaşanıyor.kaydirigubbakcemile3Bir ara ftğ eklemiştim,silmek yasakmış,yoksa seni de kırmazdım.a.s.

Tüm kadınlar derken genelleme yapmak doğru değil...
bilemeyiz her kadının huyları karakter yapısı farklı ...
Ama çoğunlukta gerçekten bi çekememezlik var...
Sokaktada var bu tipler ama işyerinde daha çoğunlukta benim :)
Başka yollardan o hırsını almaya çalışanlar...
Bakışlada olsa anlıyor insan yaaaa...Ben görmüyorumduymuyorum dilede getirmiyorum...
Bendede var mesela eğer çok güzel olupta kendini beğene beğene yürüyen gelip bilmiş bilmiş konuşan kasıntı tipler oluryua bende uyuz olurum..
Eğer çok güzell se AMA hanım hanımcıkk sade ,kibar biriyse işte ona diyece bi sözüm yok...
Birazda bu kibar tip bayanlar nadir ... Kadınlar o hal ve hareketlere uyuz oluyorlar bence....

Son düzenleme:
Yaptığım genelleme her kadının başına bu tip olalar gelmiştir,üzerineydi.
Hava atan,kasılan tiplerl bilemem ama insan hiç tanımadığı birine bunu yapıyorsa onun içinin çok pis olduğunu düşünürüm.Hazımsız insanlar çok ne yazık ki...:eek:

Yaptığım genelleme her kadının başına bu tip olalar gelmiştir,üzerineydi.
Hava atan,kasılan tiplerl bilemem ama insan hiç tanımadığı birine bunu yapıyorsa onun içinin çok pis olduğunu düşünürüm.Hazımsız insanlar çok ne yazık ki...:eek:

hmm anladım şimdi bu olayı yaşayanlar çok diye söylediğini...
Haklısın doğru düzgün kadın gibi kadını bile çekemeyen pisliklerde var malesef...

Sahip olduğuna önce kendini sonra da başkalarını inandırmak için kendini paraladığı şeylerin aslında bazılarında gerçekten var olduğunu anladıklarında galiba...
Ayy bu ara çok başıma geliyor da...
püffffffff...
kadının teki az önce pişman olacaksın doğurduğuna dedi resmen yaaa...ne zeka özürlü insanlar var...hasbinallahhh...

bana cok olur bu tur seyler
durduk yere dusman kesilen kadınlar cok fazla etrafimda, ayrica hata ararlar durmadan bu beni cok uzuyor. En ufak bir hata gordukler ianda bangir bangir heryerde soylemeye calisirlar. Bazilari da o gun oldukca bakimliysam cok kotu gozlerle bakiyorlar bariz bi sekilde, herkes boyle degil allahtan bazilari cok guzel olmussun diyebiliyorlar, onlar da ozguveni olan insanlar...Bi de bi bayan dogal olarak guzelse herzaman ona bi kulp takacak bayanlar olacaktir veya birseyleri iyi yapiyorsa, isinde iyiyse veya ne biliyim iyi bir eşe sahipse...Bayanlar herzaman kiskanacak bisiler buluyorlar ama erkeklere bakiyorum oyle degiller kendi aralarinda

kimi bayanların içi kıskançlık,fesatlık,hırs dolu
resmen gözleriyle yiyorlar karşılarındakileri
bu burdada sanaldada geçerli,yorumlardan bile kıskançlık çıkaranlar var
reelde görüştüğüm biriyle bir markann mağazasında gezerken
bi sonbaharlık mont beğenmiştim fiati biraz uçuktu
kararsız kaldım amaa alıcak gibiydim daha çok
bana sadece etiketnden dolayı bu fiat oldunu asla verilmeyeceii söyledi
bende hak verdim açıkcası almadm
bikaçgün sonra ay marka aynı mont onun üstünde akannehir
bu çok küçük bir örnekk bayanların çememezliğiyle ilgili :nazar:

Sahip olduğuna önce kendini sonra da başkalarını inandırmak için kendini paraladığı şeylerin aslında bazılarında gerçekten var olduğunu anladıklarında galiba...
püffffffff...
kadının teki az önce pişman olacaksın doğurduğuna dedi resmen yaaa...ne zeka özürlü insanlar var...hasbinallahhh...

doğurduğuna pişman olucaksın derkenn
bu asıl tenkittir yaaa akannehir

püffffffff...

Ne bu uyarı mı,beddua mı? Tövbe tövbe yaaa ne biçim insanlar var :eek:lmaz:
Belki o doğurunca pişman olmuştur,bilemeyiz tabi........:enbuyukkk:

kadınların kendine güvenmeme durumu....
şahsen çok şey yaşadım bu konu ile ilgili,ayağımı kaydırmak isteyen ,beni dışlama ve ekarte etme çabasına giren ,erkek arkadaşından köşe bucak sakınıp ,saklayan ...sürekli ,süzen ve fesatlık kokan bakışlar,aşağı çekmeye çalışmalar...ama yemezlerşakkıdı

ben kendimin ve ne olduğumun çok ta farkındayım ...güzel bir kadınım,bilincindeyim..başkalarından bunu duymaya gerek yada ihtiyaç duymuyorum..(duyunca ,elbette hoş bir his) çünkü aynada yansıyanı gören görüyor... o yüzden ki bu tipleri o kadar kolay ayırt eder hale geldim ki,bazıları çaktırmadan tatlı tatlı sırıtarak yapar bunu ,aklınca çaktırmadan ama çakılıyor işte.. ama nedense dile getiremezler ,neden ! kendinden üstte bir güzellik olduğunu kabul etmek istemez ve kabulenmekten kaçınır..karşısındakini övmenin kendini aşağıladığını sayar ,ki asla değildir...

aaa..ama unutmadan çok iyi niyetli olup ,gerçektende beğenilerini ve özenme hislerini netlikle söyleyip ,bayanlarda çıktı karşıma ...hatta biri hala yakın bir arkadaşım, kendisi de çok hoş bir bayandır... hiç unutmayız o günü ve hala anarız arkadaşımla okul da yanıma gelip,''aferdesin ,ama ben seni çok beğeniyorum ,çok güzelsin ,seninle arkadaş olmak istiyorum'' demişti ve başlamıştı hala da arkadaşız:içelim:

benim nefret ettigim bastan asagı suzen uyus bakıslar atmaları suratlarındaki ifadeden anlasılıyor ne dusundukleri bogasım geliyor oyle tipleri bende bakıyorum inadına suratlarına ne var der gibi anlarlarsa tabi kaydirigubbakcemile3

Benim de başıma çok geliyor...
Bu işyerine ilk başladığım zamanlar bir kadın (benden 5 yaş filan büyük) saçını her gün yapıyor musun demişti. Yooo dedim. Her gün duş alıp kurutuyorum.
Ay ne gerek var vs demeler süzmeler....
Lisedeyken, aramızın iyi olduğu kızlar rüyamsın senin 2 bacağın benim 1 bacağım şişmanla vs deyip beni kırmaya çalışırlardı...
Kimi de kırvırcık saçlarım var diye gelip sorarlardı. Sen saçına perma yaptırdın değil mi derlerdi hayır derdim atma hadi itiraf et yaptırdın değil mi diye sorup dururlardı...
Bir sınıfdaşım da (sınıf arkadaşım bile demek gelmiyor içimden.) kız benden boyum yüzünden nefret eder (ben 175 im o 142 filandı.) sürekli boyum hakkında atıp tutardı çok uzunmuşum vs...
Kendisinin de boy kompleksi yüzünden 195 boyunda sevgilisi varmış çok sonradan öğrendim.
:roflol:
Sonra üniversitedeyken benim için hep yanımda ay ne zayıf bileklerin kopacak vs derlerdi...
Ben uzaktayken de rüyamsın ın fiziği çok düzgün diyorlarmış samimi bir arkadaşım söylemişti çok şaşırmıştım...
Ne insanlar var ya...
Kesinlikle özgüven eksikliği göstergesi bunlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
benim nefret ettigim bastan asagı suzen uyus bakıslar atmaları suratlarındaki ifadeden anlasılıyor ne dusundukleri bogasım geliyor oyle tipleri bende bakıyorum inadına suratlarına ne var der gibi anlarlarsa tabi kaydirigubbakcemile3

Kız sendeki bacaklar bende olsa tamam zaten haklılar kıskanmakta :roflol:
Şaka bir yana güzel fiziğin bakcaklar elbette :1hug:

X