Kafam çok karışık ve korkuyorum, lütfen okuyun(ifşa ile ilgili bir olay)

İnsan kendini nasıl tanımaz? Mekan, yatak.. ayrıca erkek arkadaşın nasıl bu kadar rahat aranızda bu kadar yüzeysel bir ilişki varsa erkek arkadaşın yaymış olabilir tabiki.
Bilemedim eksik anlattıkların var gibi bence

Hayatımızda her kararımızı ailemizden korkarak veremeyiz. Siz öyle yapın, bazı insanlar yapamazlar. Size de komik demek isterdim ama maalesef değilsiniz. Zihniyetiniz sadece korkunç.
Evladınız bu durumda olsun ister miydiniz çok samimi soruyorum. Bakın mesele sex yapmış olması değil. Bence mesele pisliğe batmış olması. Evladınız için bu durumu onaylamayacaksanız bir başkası için de güzelleme yapıp olsun hata yapmış havasına girmeyin. Özgürlük adı altında kızımın nude’unun yayılmış olması ihtimali, potansiyel sapıklar tarafından şantaja uğrama ihtimali falan hepsi mide bulandırıcı ve kalp krizi geçirme sebebi. Bu özgürlük değil bu rezillik yani. Erkek arkadaşın olur birbirine sahip çıkarlar düzgünce ilişkileri olur düzgün biridir falan okey. Konudaki adamın kızın fotolarını çekmiş ve yaymış olma ihtimali var, kız şantajımsı bir şey yaşıyor ve erkek arkadaş saksı gibi duruyo geniş geniş. Konu sahibi yaşadıklarını ne olduğu belirsiz birine itiraf etmek zorunda kalmış. Bu sevgi, özgürlük ya da cinsellik yaşamak falan değil şu olanların içnide benim evladım olsa üzüntümden kahrolurdum, kızım bunları yaptığı için değil kendini bu kadar sevmediği ve değer vermediği için. Ama maalesef sizin gibiler özgür toplum kadına özgürlük adı altında böyle saçma sapan olayları hoş görüyor. Allah ıslah etsin sizi modernlik özgürlük bu değil siz noldum delisi olmuşsunuz başka bi boyut.

Evladınız bu durumda olsun ister miydiniz çok samimi soruyorum. Bakın mesele sex yapmış olması değil. Bence mesele pisliğe batmış olması. Evladınız için bu durumu onaylamayacaksanız bir başkası için de güzelleme yapıp olsun hata yapmış havasına girmeyin. Özgürlük adı altında kızımın nude’unun yayılmış olması ihtimali, potansiyel sapıklar tarafından şantaja uğrama ihtimali falan hepsi mide bulandırıcı ve kalp krizi geçirme sebebi. Bu özgürlük değil bu rezillik yani. Erkek arkadaşın olur birbirine sahip çıkarlar düzgünce ilişkileri olur düzgün biridir falan okey. Konudaki adamın kızın fotolarını çekmiş ve yaymış olma ihtimali var, kız şantajımsı bir şey yaşıyor ve erkek arkadaş saksı gibi duruyo geniş geniş. Konu sahibi yaşadıklarını ne olduğu belirsiz birine itiraf etmek zorunda kalmış. Bu sevgi, özgürlük ya da cinsellik yaşamak falan değil şu olanların içnide benim evladım olsa üzüntümden kahrolurdum, kızım bunları yaptığı için değil kendini bu kadar sevmediği ve değer vermediği için. Ama maalesef sizin gibiler özgür toplum kadına özgürlük adı altında böyle saçma sapan olayları hoş görüyor. Allah ıslah etsin sizi modernlik özgürlük bu değil siz noldum delisi olmuşsunuz başka bi boyut.
Altına imzamı atarım. Kimse burada kimsenin yaşam tarzına söz söylemiyor. Fakat ben anne olsam oğlum da olsa, kızım da olsa gerçekten güvenmediği ve evlenmediği/evlenmeyeceği biriyle bu kadar yakınlaşmasından rahatsız olurum. Bunun kızı, erkeği yok. Cinsellik sınırsız özgürlükle olacak şey değil. Konu sahibine resmen şantaj yapılmış. Yaptığı bir gençlik hatası yüzünden fotoğrafları elden ele gezse, başkaları da sırf bu kızdan faydalanmak için şantaj yapsa sonu neye varır?

Bu mevzunun inançla, ahlakçılıkla falan ilgisi yok. Bazı şeyler özeldir ve çok özel insanlarla yaşanmalıdır. Aksi takdirde hem beden, hem ruh sağlığına zarar verir. Atalarımız da bu nedenle İslam'dan önce de kadın ve erkek fark etmeksizin cinselliğin evlilik sınırları içinde olması gerektiğini düşünüyorlardı.

Gayet düzgün ve mutlu insanlar olduğumuza göre çocuğuna destek olmak yerine ayılıp bayılıp kalp krizi geçirecek sizleri ıslah etsin Allah.
Çocuğum tabi ki böylesi zor duruma düşsün istemezdim. Ama düşerse de daima yanında olurum. Kendimi yerlere atıp kriz mriz geçirmem. Aslan gibi arkasında dururum evladımın. Sizle anlaşmamız mümkün değil, o yüzden tartışmanın da anlamı yok. Herkesin zihniyeti kendine.

Bizim yaşadığımız yerde bir kadın vardiyalı bir iste çalışıyormus kocası da demiş ki bugün evde yoksun bana iş yerinden foto at tabii biraz açık fotolar istemiş kadın da yanlislikla durumuna koymuş fotoları adam ne yaptı biliyor musunuz?
Kadından boşandı.
Kocasına bile güvenemeyecek durumda insanlar siz sevgilinize de öbür kişiye de güvenmeyin

Gerçekten cinselikle hava atan, elindeki nudeları gösteren bir erkek hiç tanımadım. Arkadaş ortamım da dahil. Bence o ortamlardan uzak durun. Erkeğin namı cinselikle yürümez insanlıkla yürür. Bana çok garip geldi
Çok haklısınız ama insanlıkla namını yürütemeyecek olanlar yapıyor zaten. Sırf bunun için bilgisayarında klasör oluşturan çok erkek var bizzat görmüşlüğüm de 🤢 Grupları da oluyor bunların erkekler arasında

Altına imzamı atarım. Kimse burada kimsenin yaşam tarzına söz söylemiyor. Fakat ben anne olsam oğlum da olsa, kızım da olsa gerçekten güvenmediği ve evlenmediği/evlenmeyeceği biriyle bu kadar yakınlaşmasından rahatsız olurum. Bunun kızı, erkeği yok. Cinsellik sınırsız özgürlükle olacak şey değil. Konu sahibine resmen şantaj yapılmış. Yaptığı bir gençlik hatası yüzünden fotoğrafları elden ele gezse, başkaları da sırf bu kızdan faydalanmak için şantaj yapsa sonu neye varır?

Bu mevzunun inançla, ahlakçılıkla falan ilgisi yok. Bazı şeyler özeldir ve çok özel insanlarla yaşanmalıdır. Aksi takdirde hem beden, hem ruh sağlığına zarar verir. Atalarımız da bu nedenle İslam'dan önce de kadın ve erkek fark etmeksizin cinselliğin evlilik sınırları içinde olması gerektiğini düşünüyorlardı.
Ama konu bu değil ki konu bir adamın bu kızı kafaya takmış olması

Bir şeyler eksik gibi burada. Sabah akşam el yüz yıkarken yapılan bir şeyden bahsetmiyorsunuz neticede. İnsan bu durumların nerede nasıl ve hangi kıyafetlerle yaşandığını hatırlayabilir. Önce emin olamadığınızdan bahsediyorsunuz, sonraki mesajlarınızda ise ben değilim ama bu iş başıma bela açabilir diyorsunuz. Bu tutarsızlığın tek nedeni de bana kayıt alma işini normalleştirmişsiniz ve ayık halde değilken de kayda aldığınız olmuş gibi geliyor. İnsan ancak o zaman bu kadar karıştırabilir. Sevgilinize gelince, normal şartlarda şaşırması, bir tepki vermesi, bunu sana kim attı falan diye sorması gerekirdi. Adamın arkası dönükse sizden şüphelenip (ki siz bile kendiniz olduğundan şüphelenecek kadar yüzünü benzetmişsiniz) sizi sorgulayabilirdi veya yalan yanlış şeylerle sizi şüpheye düşüreni bulmaya çalışabilirdi. Bunların hiçbirini yapmamışsa özelinizi sızdıranın o olma ihtimali de var. Dikkatli olun ona karşı. Ve isterseniz bu durumda ne yapabileceğinizle ilgili bir avukatla görüşün.

Bir şeyler eksik gibi burada. Sabah akşam el yüz yıkarken yapılan bir şeyden bahsetmiyorsunuz neticede. İnsan bu durumların nerede nasıl ve hangi kıyafetlerle yaşandığını hatırlayabilir. Önce emin olamadığınızdan bahsediyorsunuz, sonraki mesajlarınızda ise ben değilim ama bu iş başıma bela açabilir diyorsunuz. Bu tutarsızlığın tek nedeni de bana kayıt alma işini normalleştirmişsiniz ve ayık halde değilken de kayda aldığınız olmuş gibi geliyor. İnsan ancak o zaman bu kadar karıştırabilir. Sevgilinize gelince, normal şartlarda şaşırması, bir tepki vermesi, bunu sana kim attı falan diye sorması gerekirdi. Adamın arkası dönükse sizden şüphelenip (ki siz bile kendiniz olduğundan şüphelenecek kadar yüzünü benzetmişsiniz) sizi sorgulayabilirdi veya yalan yanlış şeylerle sizi şüpheye düşüreni bulmaya çalışabilirdi. Bunların hiçbirini yapmamışsa özelinizi sızdıranın o olma ihtimali de var. Dikkatli olun ona karşı. Ve isterseniz bu durumda ne yapabileceğinizle ilgili bir avukatla görüşün.
Kesinlikle düşündüğünüz durumlar yok ama kızın yüzü acayip andirdigi için acaba hatırlamadığım bir şey olabilir mi dedim kendisini andıran birini gören herkes ilk başta şaşıp kalır bir de niye yalan söylesin bu kadar uğraşsın diye düşündüm ama sanırım cidden manyak,hangi olasılık olursa olsun başım dertte, diyelim gerçekten benim sevgilim attı o zaman başkalarına da atmıştır, sevgilim atmadıysa çocuk bana kafayı takmış tehlikedeyim,çocuğa sevgilim dışında başkası bana benzeyen birini bulup attıysa gizli bir düşmanım var demek,her türlü berbat bir durum içinde olacağım

birsürü uygulama var yüz shoplayan ünlüleri bile yapıuorlar. gerginsinzevet ama bu düşünceğiniz son sey olsun. sevgilinizden kurtulun. cocuga da karakla gidiyorm şiakeytçi olcam adım kullanılrak bana ait olmayan resim paylaşılıyor,tanık ol diyei, benle gel diyin. cok geçmiş olsun.

birsürü uygulama var yüz shoplayan ünlüleri bile yapıuorlar. gerginsinzevet ama bu düşünceğiniz son sey olsun. sevgilinizden kurtulun. cocuga da karakla gidiyorm şiakeytçi olcam adım kullanılrak bana ait olmayan resim paylaşılıyor,tanık ol diyei, benle gel diyin. cok geçmiş olsun.
Çocuğu bu ben değilim inanıp inanmaman umrumda değil yalan söylediğini düşünüyorum eğer gerçekten doğruyu söylüyorsan teşekkürler çevremdekilere daha dikkat edeceğim ancak bundan sonra iyi niyetle de olsa bana ulaşma yazdım engelledim şimdi engeli açmak istemiyorum zaten tüm hesaplarımı kapatıp numaramı değiştirdim,çocuk kesinlikle artık umrumda değil zaten peşini bıraktım konu burada kapanacak falan dedi ama bu içini hiç rahatlamadı asla inanmıyorum unuttuguna bu olayı da onun uyduğunu düşünüyorum,olay ilerlerse avukat ve yardımcı hacker tutmayı düşünüyorum ama önümde maddi yetersizlik var herkes sorunun aile olduğunu sanıyor sorun parasızlık.okulumu da ogrenmis

Kusura bakmayın ama dijital çağda yaşıyoruz
Birine müstehcen foto atıyorsanız o fotonun birilerinin eline geçme ihtimali her zaman vardır.

Sevgilin kötü niyetli değilse bile
Telefonu bozulur, kaybolur , verileri bir yere aktarırken başka yere gider.
Bunlar hep yaşanan şeyler yani

Diyelim yarın öbür gün ayrıldınız
Sizi o videoları yaymakla tehdit etmeyeceği ne malum

Yapmayın böyle saçmalıklar kızlar
Canlı iken yan yana ne yapıyorsan yap ama iz bırakıp öyle delil verme
Bir erkeği tatmin edeceğim o an diye değmez yani.

bence bu yüz bulamayan videoyu uygulamayala vb size benzetmiştir, ya da size benzeyen birinin videousuna denk gelip ben buna şantaj yapayım demiştir. Eleman sizi yemlemek için yapıyor bence, zaten yüz bulamamış ayrıca sapık ve hasta bir tip. Ben olsam emgellerdim, ayrıca savcılığa şikayette bulunurdum %100. Bence siz değilsiniz videodaki. O erkek arkadaş dediğiniz y.vşaktan da hemmen ayrılın, bu kadar gavat olunur mu yahu kız bana şantaj yapıyorlar görüntü 2mizin görüntüsü diyor eleman da yok yeaa ne olacak diyor. Erkek arkadaş da ayrıca iğrenç bir tip. şantajcı tipi engelleyin dediğim gibi, sizinle uğraşıyor. Savcılığa da beni rahatsız ediyor, videodaki ben değilim ama bana benzeyen birinin videosunu bulmuş benimle uğraşıp huzurumu kaçırıyor diyin. O dangalağa savcı gününü gösterir merak etmeyin.

X