Kafam çok karışık

Cokmutsuzumcok

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2015
903
238
25
Öncelikle benimki dert değil,fikir almak istiyorum sizden,burayı takip ediyorum gerçekten bir çok konuda ufkum açıldı,özellikle kaynanalar konusunda :)

Hoşlandığım bir çocuk var,8 -9 aydır tanıyorum kendisini aynı okulda bir üst sınıfımda benden 3 yaş da büyük,benim dayım vefat etmişti aniden o yüzden okuduğum şehirden cenaze evinin bulunduğu yere gidecektim neyse 9 kişilik bir proje grubumuz var o gün toplantı vardı bende hoşlandığım çocuğu arayıp gelemeyeceğimi haber verdim çünkü o proje başkanı,aradığım sırada uyuyordu sanırım basin sağolsun dedi,buraya kadar herşey normal gece 3 de bana mesaj attı ,yazdığı şey şu 10 kelimelik biseyi bilgisayara geçirmemi istiyor çok basit bir iş ve bilgisayara tek tek geçirmiyoruz toplu olarak yapıyoruz bunu,cenazeye giden birinden bunu istemesi tuhafıma gitti,ayıp gibi geldi bana biraz neyse sonra yüz yüze görüştüğümüzde bir sürü şey sordu neticede kırılmıştim tabi,bazen topluluk içinde üzerime çok geliyor beni bozmak için çabalar gibi bir hali var,ben mi uyduruyorum cidden böyle mi bilemiyorum, şu anda okul kapandı neyseki görusmedigimiz için çok mutluyum kafamı karıştırıyor ve ben takıntı haline getirdim sanırım,bir arkadaşı var benimle aynı ilde yaşayan benimle buluşmak istediğinde sırf hoslandigim cocukla ilgili biseyler duymak için gidiyorum kötüyüm çok:KK43:

Iyi geceler

Yanılıyor olabilirim ama büyük ihtimalle sizden hoşlanan kişi sizin şehrinizde olan ve sizinle görüşen arkadaşı. Bunu bir etüd edin, durumu daha sonra yeniden değerlendirelim derim.

O hoşlanıyor büyük ihtimal farkındayım da o farklı bir konu onun ilgisi 2 aydır var benim bu çocukla olayım uzun zamandır iletişimde degillerdir zaten tanışıyorlar ama kanki gibi değiller

O hoşlanıyor büyük ihtimal farkındayım da o farklı bir konu onun ilgisi 2 aydır var benim bu çocukla olayım uzun zamandır iletişimde degillerdir zaten tanışıyorlar ama kanki gibi değiller

Sen çocuğun senden hoşlandığını bildiğin halde sırf ağzından laf almak için görüşüyorsan, senin hoşlandığın çocuğun sana trip atması sence normal değil mi? Kanka olmaları gerekmiyor ama görüştüğünüzü biliyor senin çocuk. Yanlış anlaşılma var ortada, ne şekilde düzeltirsin bilemiyorum ama bunu düzeltmeden işin zor.

Sen çocuğun senden hoşlandığını bildiğin halde sırf ağzından laf almak için görüşüyorsan, senin hoşlandığın çocuğun sana trip atması sence normal değil mi? Kanka olmaları gerekmiyor ama görüştüğünüzü biliyor senin çocuk. Yanlış anlaşılma var ortada, ne şekilde düzeltirsin bilemiyorum ama bunu düzeltmeden işin zor.

Bakın beni yanlış anladiniz,arkadaşıyla aramda hiç sevgililik gibi bir konu geçmedi,arkadaş olarak buluşup muhabbet ettik,kimsenin duyguları ile oynamıyorum

Ve biz okul kapandıktan sonra yaşadığımız yere gelince görüştük 1 ay olmadi daha sevdiğim çocuğun bu davranışları üzerinden 2 ay geçti

Kankasi olarak gördüğü bir insan var ,sürekli sevgilin var mı diye ısrarla soruyordu onun ilgisi oldugunu dusunmustum ama sevgilisi var simdi belki o soylemistir boyle bisey

Ben onun dışında kimseyle ilgilenmiyorum yemin ederim ki

Bakın beni yanlış anladiniz,arkadaşıyla aramda hiç sevgililik gibi bir konu geçmedi,arkadaş olarak buluşup muhabbet ettik,kimsenin duyguları ile oynamıyorum

Ve biz okul kapandıktan sonra yaşadığımız yere gelince görüştük 1 ay olmadi daha sevdiğim çocuğun bu davranışları üzerinden 2 ay geçti

Kankasi olarak gördüğü bir insan var ,sürekli sevgilin var mı diye ısrarla soruyordu onun ilgisi oldugunu dusunmustum ama sevgilisi var simdi belki o soylemistir boyle bisey

Ben onun dışında kimseyle ilgilenmiyorum yemin ederim ki
Canım benim sen yanlış anlamışsın, sana senin şehrindeki çocuğun duygularıyla oynadığını veya flört ettiğini söylemiyorum. Demek istediğim şey karşındaki kişi sana karşı boş değil ve senin hoşlandığın kişi görüştüğünüzü biliyor haliyle senin hoşlandığında bunun açılımı acaba aralarında bir şey olur mu olacaktır.

Daha açık söyleyeyim,

Mehmet diye biri benden hoşlanıyor aslında ama benim hakkımda bilgi almak için arkadaşım Ayşe ile görüşüyor. Ben Mehmet'in asıl amacının benimle alakalı bilgi almak olduğunu bilemediğim için Mehmet'in Ayşe'ye, Ayşe'nin de Mehmet'e ilgisi olduğunu düşünürüm.

Canım benim sen yanlış anlamışsın, sana senin şehrindeki çocuğun duygularıyla oynadığını veya flört ettiğini söylemiyorum. Demek istediğim şey karşındaki kişi sana karşı boş değil ve senin hoşlandığın kişi görüştüğünüzü biliyor haliyle senin hoşlandığında bunun açılımı acaba aralarında bir şey olur mu olacaktır.

Daha açık söyleyeyim,

Mehmet diye biri benden hoşlanıyor aslında ama benim hakkımda bilgi almak için arkadaşım Ayşe ile görüşüyor. Ben Mehmet'in asıl amacının benimle alakalı bilgi almak olduğunu bilemediğim için Mehmet'in Ayşe'ye, Ayşe'nin de Mehmet'e ilgisi olduğunu düşünürüm.

Peki,ben ne yapabilirim şu yazdıklarım göz önüne alınınca??

Hayır hic çocukluk değil. Cok cok ayıp birşey bu. Bu okuzden uzak durun

Bende böyle düşünüyorum ben çok acıl bişey olda bile cenazesi olan birine bunu yapamam aşırı ayıp

Ben de tamam yaptım yazdım sadece ki yapmadım dediği şeyi o da peki ellerine sağlık demiş ayiogluayi

Peki,ben ne yapabilirim şu yazdıklarım göz önüne alınınca??

Telefon numaranız birbirinizde var, bir süre bekle eğer ses çıkmazsa irtibat kurmak için okul ile alakalı veya sizin proje ile alakalı bir şey sor mesela ama beni düşündüren şu cenaze olayında takındığı tavır. Gerçekten nahoş biçimde davranmış.Bu yüzden iletişim kurmaya değer mi değmez mi bilemiyorum. Şu an zaten görüşebilme ihtimaliniz yok anladığım kadarıyla farklı şehirlerdesiniz, acaba okul açılana kadar zaman mı bıraksan. Bu arada o ortak arkadaşa da niyetinin sadece arkadaşlık olduğunu tekrar tekrar belirt, zaten ima etmişsindir ama erkek milletinin jeton biraz geç düşüyor.

Telefon numaranız birbirinizde var, bir süre bekle eğer ses çıkmazsa irtibat kurmak için okul ile alakalı veya sizin proje ile alakalı bir şey sor mesela ama beni düşündüren şu cenaze olayında takındığı tavır. Gerçekten nahoş biçimde davranmış.Bu yüzden iletişim kurmaya değer mi değmez mi bilemiyorum. Şu an zaten görüşebilme ihtimaliniz yok anladığım kadarıyla farklı şehirlerdesiniz, acaba okul açılana kadar zaman mı bıraksan. Bu arada o ortak arkadaşa da niyetinin sadece arkadaşlık olduğunu tekrar tekrar belirt, zaten ima etmişsindir ama erkek milletinin jeton biraz geç düşüyor.

Ortak bir grubumuz var,o arada oraya yazıyor proje ile ilgili ben pek cevap yazmıyorum oraya aslında iyi kalpli bir insan olduğuna eminim niue böyle yaptı bilmiyorum uğraşmaya değer mi bilmiyorum keşke kendimi ifade etme fırsatım olsa

X