Kafam çok karışık

wwwww

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2021
17
4
33
Arkadaşlar merhaba ilk defa geldim yazıyorum hemen konuya giriyorum eşimle 4 yıllık evliyiz ben hiç mutlu değilim aslında şiddet küfür hiç birşey yok ama adam ancak gelır yatar oyun oymar başka hiçbirşey yapmaz bende çalışıyorum 1 de oğlumuz var bırlıkte bakıyoruz o gece çalışıyor gunduzluri oğlumuza o bakıyor ama ne bakma ben ve gelıyorum çocuğun elı yüzü pislik içinde bi silmemiş bile bezi desen aklına gelirse birkaç aydık mecburen böyle ıdare ediyoruz sankı sadece benım oglum ancak telefonda oyun oynar iki kelıme laf edemıyoruz çalışma ev işi derken dışarı işlerinde üstüme kaldı evın market pazar ne varsa hepsı bende taşımaya bışe yardıma ınmez küçük bı yerde yaşıyoruz bütün esnaflar benı tanır kimseyle arkadaşlık kurmaz evımıze bir misafir bile gelmez 6 aydık su gıderınde sıkıntı var yaptırmıyor ben bırımı bulup çağırdım yok şimdi gelmesin yok işim var ben yapacam 6 ay oldu damacana taşınacak olur sen bunun gıbı 2 tane taşırdım numara yapma diyor kendimi erkek gibi hissediyorum artık genel temızlık yapmamız lazımdı yardım edermısım dedim hamlarım şimdi boşver diyor bende çok becerıklı bır kadın olduğu iddia etmıyorum yetişmeye çalışıyorum sadece ayağımı çarptım düştüm morardı şişti üstüne basamıyorum hastaneye gidelim dedim annemlerdeydik hastene evin hemen karşısı corona var şimdi dedi götürmedi bişe diyemedim utandım annemlerde öyle kaldı kendı kendıne iyileşti geçenlerde yine rahatsızlandım yerimden kalkamıyorum ama korona olabılır hastaneye gidelim mi diyorum iğne yaparlar serum takarlak bal dıye çocuk gibi beni korkutmaya çalışıyor tek derdı yerınden kalkmamak biliyorum ben artık kendimi iyi hissetmiyorum işin kötüsü herşeyden o kadar vazgeçmişim ki ona birşey soylemıyorum bile kendimi kahrediyorum insanlar işten eve koşa koşa gider benim ayaklarım geri geri gidiyor iyice agresifleştim anneliğimi sorgular oldum sankı ben hiçbirşeyi beceremiyorum gibi hissediyorum hergün ağlama krizleri giriyor durup dururken bir kere bile farketmedi amacım ona gark ettirmek degıl tutamıyorum kendimi oğlum görüyor oda benımle ağlıyor ona bunu yaşatmak istemiyorum. Bende ayrılmış bir ailenin çocuğuyum babasız evde büyüdüm o yüzden her işi yapan bi anneye alıştığım ama çok yoruldum ben mi beceremiyorum bu işi

En iyi cevap
Taşınır ben ona bırsey deniyorum ama insan gücünün yetmediği birleşti eşinden bekler yada bunu bak ben kadınım sana ohtıyavın bar siye bile söyler ama cevap böyle olunca emin ol kendi çok kötü hissediyorsun belkıde fark edılmek için yapıyor insan bunu
Iste konuyu okuyunca uzuldugum bu
Ben tek basina tum.sorumluluklari alirken evliyken de aynı duzen gitmesi bana da koyardi neden evlendim ki derdim o yuzden size hak verdim
Asalak bir erkek daha. Esinizin keyfi gayet yerinde her isi siz ustlenmissiniz. Bosanmazsaniz da Allah korusun hasta olursunuz bu gidisle. Kendinizi suclamayin sakin. Evlilik kadinin butun yuku sirtlamasi erkege hizmet etmesi cocuga bakmasi degildir. Hayati paylasmaktir.,sorumluluklari, cocuga bakimi. Yapmayin onun yapmadigi seyleri siz de biraz keyfi kacmali ki akli basina gelsin.

Kendi goreblerini size vermiş üstesinden geliyorsunuz demek ki kendi yapacağı şeyleri yapmayın bırakın evde bişey olmasın gider taşsın yorulduğunu farkettir derim bide oyun bağımlılığı bende de var onu bırakması çok zor anca kendi usanmali onada sabretmessin

Herşeyi kendiniz yapıyorsunuz farkinda misiniz ? Eşin kelime anlamıni hatırlatın kendisine . Hatırlamak istemiyorsa kendi bilir zaten bir evi kendiniz çekip çevirirsiniz .Hemen boşanmayı destekleyen biri değilim ama böyle de ömür geçmez ki yazık değil mi size de ?

bu rahatligi biz veriyoruz maalesef.
eşimin annesi kardesı 1.5 litrelik pet siseyi bile tasimazlar belim agrir diye bunu ne zaman farkettim biliyormusunuz marketten geldik, kaynanamlar da yanimizda ben aman esim tek basina tasimasin diye bir karis boyumla posetleri yuklendim asansore kadar tasiyacagim nasil olsa diye, esim benden once gitmisti binaya elindekileri birakti arkasini dondu kosar adim geliyor bende saniyorum ki bana kosuyor bacisinin elinde bir tane icinde yesillik olan poset var onu almaya kosuyormuş😁😁🤦
birde ay kolum koptu falan diyor.
bende ruhum amele tabi sizin gibi baba olmayan bir evde ana kiz her isi kendimiz yapmisiz ya alisigiz normali bu saniyoruz, adamda alismis sizin esiniz gibi bana iki damacanayi tek basina tasir gozuyle bakiyor, o gun aydinlandim bir dahada hic bir agir posete elimi surmedim🤦
kendi degerimizi once kendimiz bilmedigimiz surece kimse bizim degerimizi bilmiyor maalesef.

Sorun sizde değil tembel ,gamsiz esinizde.

Sorumluluklarini yapması üzerine ciddi bir konuşma yaptiniz mi kendine çeki düzen versin herşeyi ben yaparım moduna girmeyin inatla o yapana kadar yapmayın.
Daha önce yaptım hatta agrına gıtsın dıye konu komşudan utandığımı bile söyledim artık gücüm yok sanırım son demlerini yaşıyoruz

Eşiniz gece çalışıyor gündüz çocuğa bakıyormuş bu adam uyumuyor mu? Ne bekliyorsunuz

bu rahatligi biz veriyoruz maalesef.
eşimin annesi kardesı 1.5 litrelik pet siseyi bile tasimazlar belim agrir diye bunu ne zaman farkettim biliyormusunuz marketten geldik, kaynanamlar da yanimizda ben aman esim tek basina tasimasin diye bir karis boyumla posetleri yuklendim asansore kadar tasiyacagim nasil olsa diye, esim benden once gitmisti binaya elindekileri birakti arkasini dondu kosar adim geliyor bende saniyorum ki bana kosuyor bacisinin elinde bir tane icinde yesillik olan poset var onu almaya kosuyormuş😁😁🤦
birde ay kolum koptu falan diyor.
bende ruhum amele tabi sizin gibi baba olmayan bir evde ana kiz her isi kendimiz yapmisiz ya alisigiz normali bu saniyoruz, adamda alismis sizin esiniz gibi bana iki damacanayi tek basina tasir gozuyle bakiyor, o gun aydinlandim bir dahada hic bir agir posete elimi surmedim🤦
kendi degerimizi once kendimiz bilmedigimiz surece kimse bizim degerimizi bilmiyor maalesef.
Bizimkini anası böyle yetiştirmiş annesi bizdeyken eşimden tuz istemiştim o getiremez şimdi deyip kalktı kayınvalidem düşün

Bizimkini anası böyle yetiştirmiş annesi bizdeyken eşimden tuz istemiştim o getiremez şimdi deyip kalktı kayınvalidem düşün
bizimki de oyle suyu bile ayaklarina goturmus, halada öyle utanmasa eliyle besleyecek 🤦
2 3 ay once goruntulu aradiklarinda esim camlari siliyordu baya mevzu olmus bu durum orada 😁
anneannesi beni aradi vay kizim x ne anlar cam silmekten ay sen sileydin ya diyor bende anlamiyorum o benden guzel siliyor dedim 😁😁
annesinin evinde yapmadiysa banane bende annemin evinde yapmadigim seyleri yapiyorum annemin karninda ogrenmedim sonucta her şeyi.
esimin esinizden bu konuda tek farki sunu yaparmisin dedigimde yapar yapmaya calisir en azindan.
hastalansam zorla dr falan goturmeye calisir.

X