Kafam çok karıştı yardım eder misiniz

Esmatlpr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2024
2
0
21
Merhaba ben 3 haftalık hamileyim doktora gittim kese gözükmedi. 10 gün sonra gel dedi.Ama annem sürekli doktora gitme Bir kere cinsiyetini öğrenmek için git yeterlidir dedi. Hafiften kasık ağrılarım var. Ne yapmalıyım doktora gitmeli miyim?
Kasık ağrılarım normal mi?

Merhaba ben 3 haftalık hamileyim doktora gittim kese gözükmedi. 10 gün sonra gel dedi.Ama annem sürekli doktora gitme Bir kere cinsiyetini öğrenmek için git yeterlidir dedi. Hafiften kasık ağrılarım var. Ne yapmalıyım doktora gitmeli miyim?
Kese gorunmediyse kimyasal bebekte ola bilir sen bir hafta daha bekle 4 haftalık olsun kalp atışları ozmanin duyarsın sen

Kese gorunmediyse kimyasal bebekte ola bilir sen bir hafta daha bekle 4 haftalık olsun kalp atışları ozmanin duyarsın sen
Doktor kesenin gözükmemesinin normal olduğunu söyledi. Beta Hcg 821 çıktı. Kesenin gözükmesi için 4 5 haftalık olması gerekiyormuş.

Doktor kesenin gözükmemesinin normal olduğunu söyledi. Beta Hcg 821 çıktı. Kesenin gözükmesi için 4 5 haftalık olması gerekiyormuş.
Kese 3 haftalık olsa bile çıkıyor önemli olan kese benimde kese vardı ama bebek yoktu bende kimyasal bebek geçirdim 🥺

Kese 3 haftalık olsa bile çıkıyor önemli olan kese benimde kese vardı ama bebek yoktu bende kimyasal bebek geçirdim 🥺
Lütfen yanlış bilgiler verip insanları korkutmayın doktor zaten gözükmemesi normal demiş siz doktordan iyi mi biliyorsunuz?
Beta hcgnin belli bir değere gelmesi lazım 800 küsürken görülmez zaten.

Korkmayin daha çok erken 3 haftalik 1 ay bile olmamis siz 1 ayinizi doldurun ondan sonra insallah gozukur. Doktor karninizdan baktiysa cok küçük oldgu için gozukmemistir. Ben kizimda 2 farkli doktora gitmistim birtanesi alttan bakinca gorud zorlada olsa keseyi digeri karnimdan bakti gorememisti. Korkutmayin kendinizi daha basindasiniz insallah gorursunuz. Birde annenizi dinlemeyin bebegin cinsiyeti 3 ayliktan sonra belli oluyo ozamana kadar gidin 2 kez olsada doktora. Ben her ay giderdim doktora ne cok gidiyosun sen derdiler içim rahat olsun diye,her ayda filmde bakarlardi bebege

Lütfen yanlış bilgiler verip insanları korkutmayın doktor zaten gözükmemesi normal demiş siz doktordan iyi mi biliyorsunuz?
Bu yanlış Bilgi değil canım sana gerekeni söylüyorum umrumda olmaz benim

Bu yanlış Bilgi değil canım sana gerekeni söylüyorum umrumda olmaz

İnşallah ikiz bebeği olsun Allah'tan bunu istiyorum maksatim onu korkumtak değil dilerim Allah herkese nasip etsin inşallah bende çok istiyorum kurban olayım alaha olmuyaca olmuyor 5 sendedir uğraşıyorum

Merhaba bende pcos vardı ovulasyon testi kullanıyordum. Adet olacağım gün 372 çıktı beta Dr gittim yarın tekrar ver dedi 572 çıktı üç gün sonra yani bugün bugün tekrardan verdim 891 çıktı tam kaç günlük olduğunu cikarta biliyorum 24 günlük olması lazım sizce bu değerler normal mi. Cuma günü birde ulturasyon var Dr keseyi görebilir mi

Hcg 3000 lere yaklaşınca karından ultrasonla ancak görünüyor kese. Anneni bu konuda dinleme derim☺️ çünkü bir kontrolde gideceksin kese görünecek başka kontrolda kalp atışı var mı yok mu ona bakılacak başka bi kontrolde tarama testi yapılacak yani çok şey var ayda bir kontrole elbette gitmelisin. Doktorun değerlerine bakacak ona göre senin ve bebişin sağlığı ve gelişimi için ilaçlar verecek birçok şey var işte böyle. Asla aksatma mutlaka git nacizane bir tavsiye:)

Ha kasık ağrıların da şiddetli olmadığı sürece çok normal☺️ karın ağrısı bel ağrısı da eklenebilir bunlara. Yine de doktora gittiğinde bu ağrılarını belirt o da normal diyecektir ama belki önlem için tedbir için düşük önleyici ilaç verebilir

Merhaba bende pcos vardı ovulasyon testi kullanıyordum. Adet olacağım gün 372 çıktı beta Dr gittim yarın tekrar ver dedi 572 çıktı üç gün sonra yani bugün bugün tekrardan verdim 891 çıktı tam kaç günlük olduğunu cikarta biliyorum 24 günlük olması lazım sizce bu değerler normal mi. Cuma günü birde ulturasyon var Dr keseyi görebilir mi
Evet gayet normal bazen hcg hormonu günde çarpı 2 atar bazen iki günde çarpı iki atar daha az bile olabilir artış normaldir. Senin de gayet güzel artış☺️ bence cuma günü keseyi de görebilirsin

X