Kafam hep buna takılıyor.

Benimugurluhikayem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2017
6
1
Değerli kadınlar kulübü üyeleri allahın izniyle yakında evleneceğim. Ama kafama takılan bir soru oluyor hep. Bir eltim olacak benden büyük ve çocuğu var. Acaba bende ilk gelin olmadığım için o kadar heyecanlanmazlar mı ya da benim çocuğumu Allah nasip eder de olursa daha mı az severler ? Ben daha mı az kıymetsiz olurum diye telaşlanıyorum. Bana yardım eder görüşlerinizi aktarırsanız sevinirim

Değerli kadınlar kulübü üyeleri allahın izniyle yakında evleneceğim. Ama kafama takılan bir soru oluyor hep. Bir eltim olacak benden büyük ve çocuğu var. Acaba bende ilk gelin olmadığım için o kadar heyecanlanmazlar mı ya da benim çocuğumu Allah nasip eder de olursa daha mı az severler ? Ben daha mı az kıymetsiz olurum diye telaşlanıyorum. Bana yardım eder görüşlerinizi aktarırsanız sevinirim

Telaş yapmayın..
Ne kadar değer gorursen o kadar deger gosterirsin sende..
Ben boyle yapiyorum =)

Bende aynı durumdaydım hatta bir süre öyle olduğunu düşündüm. Herkes kendi yerini kendi yapar.
Şöyle düşün, onun çocuğu büyüyecek öyle şirinliği kalmayacak belki okula başlayacak ve senin yeni çocuğun olacak, taze kan. daha dikkat çekecek ilgi çekecek. :)

Valla bebeğim evlenince kaygıların daha çok değişecek ama bırak seven sevsin sevmeyen kendi bilsin çocuk mu onu en çok sen sev ki kimseye ihtiyac duymasın çokkkk boş kaygı bence

Bende aynı durumdaydım hatta bir süre öyle olduğunu düşündüm. Herkes kendi yerini kendi yapar.
Şöyle düşün, onun çocuğu büyüyecek öyle şirinliği kalmayacak belki okula başlayacak ve senin yeni çocuğun olacak, taze kan. daha dikkat çekecek ilgi çekecek. :)
Teşekkürler peki iki gelin arasında böyle bi ayrım olur mu heyecan sevgi vs buna ne dersin

Teşekkürler peki iki gelin arasında böyle bi ayrım olur mu heyecan sevgi vs buna ne dersin
Benim eltim 10 yıldır gelinleriydi doğal olarak daha samimiler ama ben zaten çok sokulgan bi insan olmadım başlarda kendi işini kendi yapan bi tipim ve onlarda her işine koştururlarsa samimiyet sanan insanlar. 3. Yıldayız bişeyler daha çok oturdu mesela kayınvalidem beni arar hal hatır sorar iyidir canım bişey ister pişirir eltime bişey alırsa bana da alır. Gelinleri ayırmak demek oğullarını ayırmak demek. Başta eltimden hep bahsederdi bende hıı deyip geçtim sonunda onda anladı rahatsız olduğumu :) şimdi öle değil...

herkesin yeri ayrı oluyor kötü düşünme. sen buna kendini şartlarsan her hareket her söz batar sana acaba dersin.
bende 2.gelinim. Nişanlıyken kayınvalidem hep eltimi övüyordu bana o benim canım falan diyordu hatta düşün yani:) bende senin gibi acaba dediğimde annem kızmıştı kadın daha seni tanımıyor onu tanıyor kötü niyetle yapmıyor diye. hakikatende öyle oldu şimdi ikimizide aynı eşitlikte sağolsun.

X