Kafama Göre...

Insane

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
1.740
2.467
Kafama göre, sırf kendi kendimi gaza getirmek için açıyorum bu konuyu. Unutmayalım ki bünyelerimiz farklı ve sadece kendime göre birşeyler deniyorum.
Gelelim kendime, fit olmak için birkaç gün önce spor ve kendimce daha sağlıklı beslenmeye başladım. Günlük yaptıklarımı paylaşmak için burdayım. Fit günler... :KK70:

Kahvaltıya vakit bulamadım, kayısılı activia yedim. Bikaç kaşık da form müsli... Sonra da spora gittin. Bir saatten fazla hoca canıma okudu :) Şuan her yerim ağrıyor.
Eve gelince de akşam yemeği olarak haşlanmış börülce, domates, balık, mısır karışımıyla bir salata yedim :) Yanında da bi avuç kadar ceviz yedim. Az önce de dayanamayıp üzüm yedim bi avuç kadar yine. Bu günü böyle kapatmak istiyorum artık. Çok geç uyuyorum, acıkırsam tarçınlı su içeceğim... Buarada başlangıç kilom da 55,5 civarı birşeydi salonda baktığımızda. Evimdeki tartı deli deli rakamlar gösteriyor.

Bugün uyumadan güne devam edeceğim, sabah çok erken bir işim var. Açlıktan ölüyorum. Şimdi nestle müsli yiyorum :)

Kahvaltıyı baya erken yaptım. 7-8arası :) Haşlanmış yumurtamı beğenmedim. Bir daha zor yumurta isterim gibi. 2cherry domates, 10yeşil zeytin ve 3küçük parça peynir yedim.
Öğleden sonra 1civarı meyve ve form çikolatalı bisküvisinden 1tane yedim. Çikolatasızlıktan ölecektim yoksa :)

Tavuk şiş ve pirzola yedim akşam yemeği olarak. Yanında da birkaç kaşık yoğurt, salata ile beraber. Şimdilik bu kadar.
Geç kalsam da 1saatlik sporumu da yaptım.

Türkçesini bilmediğim meyvelerden yedim, 7tane yemişimdir sanırım :) Fazla kalorili birşey değiller.

Türk kahvesi içip, çiğ badem yedim. Güneş doğunca uyurum belki :) Manyak gibi canım her şeyi çeker oldu. Hedefi düşünmek zorundayım :S

Sabaha karşı nestle müsli yedim. Uyudum bikaç saat sonra da. Öğlen kalkıp yine müsli yedim. Akşam yemeği olarak da haşlanmış börülce, domates, ton balık yedim cevizle beraber. Hatırladığım kadarıyla böyle :)
Aa biara da formun çikolatalı bisküvisinden bir tane yemiştim yine :)
Buarada 1buçuk saat kadar spor da yapıldı.

Açıkınca tarçınlı süt içmeni tavsiye ederim hem tatlı ihtiyacını karşılar hem de tok tutar bol eksiler hepimize :KK49:

Açıkınca tarçınlı süt içmeni tavsiye ederim hem tatlı ihtiyacını karşılar hem de tok tutar bol eksiler hepimize :KK49:
Teşekkür ederim tavsiyen için. Ben pek süt tüketemiyorum. Müsli falan yerken de laktozsuz süt kullanıyorum. Nickine bayıldım buarada. Gitsin kilolar gitsin.... :)

Dün geceden beri neler yedim nelerrr... Hatırladığım kadarıyla yazayım.
Peach bar lardan yedim totalde 3tane. Üzüm de yedim bir avuç kadar. Sabah uyudum. :) Öğlen kalkıp dışarı çıktım apar topar dışarda yemek zorundayım kaldım. Small dönerin yarısını yedim domates ve maydanozla. Ardından da spora gittim. 2saat kadar sürdü. Her yerim ağrıyor ve ben bundan çok mutluyum. Önümüzdeki ayın başında farkı göreceğiz inşallah :) Buarada eve gelince de müsli yedim yine, geç olmuştu artık. Bakalım sabaha kadar neler yenecek :) Umarım hafif geçer :KK70:
Edit ; Gece börülceli mix salatamdan 3kaşık kadar ve 2çatal kadar da peynir yemiştim.
Biraz ters yaşayınca hayat da yemeler de gece oluyor, uyku da gündüz...

Teşekkür ederim tavsiyen için. Ben pek süt tüketemiyorum. Müsli falan yerken de laktozsuz süt kullanıyorum. Nickine bayıldım buarada. Gitsin kilolar gitsin.... :)

Inşallah canım birbirimize destek verelim vazgeçmek istediğimiz zaman burda motive edelim herkes nasıl başarıyorsa bizde başarabiliriz zor değil 5 6 ay dişimizi sıksak sonrası kolay zaten sana da başarılar bol eksiler danışmak istediğin bişi olursa herzaman yardımcı olmaya çalışırım :KK15:

Inşallah canım birbirimize destek verelim vazgeçmek istediğimiz zaman burda motive edelim herkes nasıl başarıyorsa bizde başarabiliriz zor değil 5 6 ay dişimizi sıksak sonrası kolay zaten sana da başarılar bol eksiler danışmak istediğin bişi olursa herzaman yardımcı olmaya çalışırım :KK15:
Teşekkür ederim. Önümüzdeki ay ölçüm olacak yine. Bekliyorum. Sonucu yazarım seni de etiketleyip :)

Dün sabaha karşı üzüm yedim 2avuç eder :), 1 de kayısılı activia yoğurt yedim. Badem de kemirdim. Gece böyle bitti. Uyanınca diyet ekmekle tost yedim domates, peynir ve kasap yapımı sucuk gibi birşey :)
Sonrasında spora gittim. 2-2buçuk saat kadar sürdü. Nasıl geçtiğini anlamadım bile, artık sporu sever ve daha enerjik oldum. Mutluyum :) Spor sonrası akşam yemeği olarak komşumun getirdiği dolmaları yedim. Bir haftadır canım istiyordu :) 1patlıcan 1 de biber dolmasıyla 2çatal da kabak dolması yedim. Çok da güzel oldu, pişman değilim :KK70:

Cumayı yazmayı unutmuşum :) Sabaha karşı yemeğe çıktık :) Tavuk şiş yedim domatesle.
Öğlen müsli, akşam da bir kutlama vardı, bir çeşit ekmek yedim az biraz, içinde değişik şeyler var kalorisi az. 3-4çatal da yaş pasta. Şimdi kurt gibi açım dışardayım. Bikaç saate yine bir Restaurant bulurum heralde. Çok karıştı şu 2gün.

Alkolsüz kokteylden birkaç saat sonra yine tavuk şiş, domates, biberle bu geceyi de bitirdim. Bian önce uyumak istiyorum artık... :/

Bugün uyanıp müsli yedim yine, kahvaltıyı çoook aksattım. Ceviz ve badem de yedim bir avuç kadar. Akşam yemeği ne olur bilemiyorum. Kısmet :)

Dün akşam yemeği ton balık salatası oldu, dünyaları yemek istedim sabaha kadar, en son ben çok açım aşkım derken uyuyakaldım :KK70: Sabaha kadar formum çikolatalı bisküvisinden 2tane yedim, 1tane peach bar yedim, 5-10tane çekirdekli üzüm yedim. 1tane de activia çilekli yoğurt yedim. Bugün için sonunda ev yemeği yapmıştım. Taze fasulye, ondan da yarım porsiyon yedim. Şükür dün gece böyle bitti. Kendimi tutmuş halim bu. Neredeyse kriz geçiriyordum, poğaçalar, börekler yemek istiyordum... :KK43: Buarada sadece cuma günü spora gitmedim. Dün bir buçuk saat spordaydım yine.

Gelelim bugüne. Bir iki ince dilim domates ve bikaç çatal peynirle güne başladım. Biara 68kalorilik bir dondurma yedim. Yarım haşlanmış mısır yedim ve 1buçuk saatlik spordan sonra da taze fasulye, yarım dilim kepekli ekmek ve bikaç ceviz yedim. Şimdilik bu kadar. Artık bişeyler yemek istemiyorum ama biliyorum, sabaha kadar bakalım neler olacak :)

X