Gelinlik Modelleri Kafamiz karisti

Hangisi

• Ankete Katılan
    96
Tesekkurler cnm.Mutlu olsunda isterse palyanco gibi desinler:)
Canim bence de, Mutlu olsun yeter ki.
Ben ABD de yasiyorum burdaki gelinleri bir gorseniz. Bildiginiz duz beyaz elbise. Sacini da arkadaslari falan yapiyor nbazi kizlarin. Cunku cok pahali dugun, gelinlik olayi, bunlar hic umursamiyorlar gosterisi, ozellikle de oyle durumlari falan yoksa hic borc harc ugrasmiyorlar.
Zaten dugunler de oyle evin bahcesinde bir nikah seklinde oluyor. 10-20 yada en fazla 50 kisilik.
Benim iki dugunum oldu ama cok pismanim valla o gunlere simdi cok. Bosuna masraf, bosuna ugras, bosuna da sacma sapan zamanlar, yani bence. Cok kavga ettik esimle cok. Hani Allah var ben de dugun dernek istedigimden degil de aman bir kere evleniyorum, pisman olamayayim sonra falan moduna girmistim. O stres, o bunalim, o sikinti ayyy boyle valla hatirladikca bunaliyorum. Hem donup baktigimda hic de guzel gecmedi iki dugun de, kina da valla. Cok acemiydik bir halt bilmiyorduk, oyle malak gibi ne denilirse yaptik ortalikta, kimsem de yoktu yanimda. Bircok akraba tanidik gelmedi zaten, hic sevenim yokmus diye de uzuldum hem de. Sevenim olmadigindan degil de iste zamanlama hic iyi degildi. Simdiki aklim olsa valla bir nikah ile cikarim. Ona da en fazla 50 kisi davet ederim.
Yani mutlu olsun insallah arkadasin, en dandik gelinlikle bile kendini prensesler gibi hisseder.

Canim bence de, Mutlu olsun yeter ki.
Ben ABD de yasiyorum burdaki gelinleri bir gorseniz. Bildiginiz duz beyaz elbise. Sacini da arkadaslari falan yapiyor nbazi kizlarin. Cunku cok pahali dugun, gelinlik olayi, bunlar hic umursamiyorlar gosterisi, ozellikle de oyle durumlari falan yoksa hic borc harc ugrasmiyorlar.
Zaten dugunler de oyle evin bahcesinde bir nikah seklinde oluyor. 10-20 yada en fazla 50 kisilik.
Benim iki dugunum oldu ama cok pismanim valla o gunlere simdi cok. Bosuna masraf, bosuna ugras, bosuna da sacma sapan zamanlar, yani bence. Cok kavga ettik esimle cok. Hani Allah var ben de dugun dernek istedigimden degil de aman bir kere evleniyorum, pisman olamayayim sonra falan moduna girmistim. O stres, o bunalim, o sikinti ayyy boyle valla hatirladikca bunaliyorum. Hem donup baktigimda hic de guzel gecmedi iki dugun de, kina da valla. Cok acemiydik bir halt bilmiyorduk, oyle malak gibi ne denilirse yaptik ortalikta, kimsem de yoktu yanimda. Bircok akraba tanidik gelmedi zaten, hic sevenim yokmus diye de uzuldum hem de. Sevenim olmadigindan degil de iste zamanlama hic iyi degildi. Simdiki aklim olsa valla bir nikah ile cikarim. Ona da en fazla 50 kisi davet ederim.
Yani mutlu olsun insallah arkadasin, en dandik gelinlikle bile kendini prensesler gibi hisseder.
Aynen canim bende bi daha evlenirsem cok sade bir gelinlik istiyorum ve guzel bi nikah salonunda nikah o kadar.Yani o stresler ,kavgalar ,yorgunluklar hep bos ve masraf.Tabi isteyen icinde kalmasin yapsin ama benim simdi ki aklim olsa ugrasmam o kadar.Zaten bildigin gibi benimki de kotu gecmisti hicbir sey istedigim gibi olmamisti bosuna uzulmusum.Onemli olan evliligin guzel olmasi.Balayi da onemli bence ilk evliligimde cok dandik bi otelde kalmistik cok kotu gecmisti ve kisa.Dugune para harcancak diye hicbir seye para kalmiyor

Aynen canim bende bi daha evlenirsem cok sade bir gelinlik istiyorum ve guzel bi nikah salonunda nikah o kadar.Yani o stresler ,kavgalar ,yorgunluklar hep bos ve masraf.Tabi isteyen icinde kalmasin yapsin ama benim simdi ki aklim olsa ugrasmam o kadar.Zaten bildigin gibi benimki de kotu gecmisti hicbir sey istedigim gibi olmamisti bosuna uzulmusum.Onemli olan evliligin guzel olmasi.Balayi da onemli bence ilk evliligimde cok dandik bi otelde kalmistik cok kotu gecmisti ve kisa.Dugune para harcancak diye hicbir seye para kalmiyor
Aynen oyle canim, cok masraf etmekten baska seye para kalmiyor, erkek de cok bunaliyor masrafa, gelin de. Hem ne oluyor sanki aman insanlar iki dk geliyor bir para takiyorlar, bir hayirli olsun vs tamam yani ama aylarca o sacma sapan dugunun hazirligi, arastirmasi vs suruyor. Hem yasarken de hic mutlu gecmiyor ki o anlar, anne baba stresli, ev kalabalik, damat asiri stresli, gelin stresli, uzerimde bilmem kac kilo gelinlik, benimki bir de istanbulda temmuzun asiri asiri sicak oldugu gunlerdi, o gelinlikle oyle su gibi terlemek, igranc bir sekilde terden ve annemin feryatlarina aglamaktan akan makyajim falan ay igrencti ya. Onune gelen birsey soyluyor, sacma sapan aglama seanslari, duygusallasmalar bilmem neler neler yaaa. Hem gercekten de nasibimden midir nedir iki yerin de kuaforu cok kotuydu, iki yerin de dugun fotolari cok kotuydu, sanki herkes anlasmisti beni mutsuz etmek icin.

Bence 1 numara niye derseniz asla hiçbir kumaş tafta kumaşın verdiği asilliği vermez. Inanın onu secse pişman olmaz ve her bedene boya yakışır bir model

ilkinin morunu kinasinda giysin 2. cok guzel ancak hareket zor halay oyun felan olacaksa zor

Şu insanlara da deli oluyorum arkadaş. Size üçünden birini sormuş. Beğenmediysen bu o kızı ilgilendirmez ki. Zevkler tartışılmaz sonuçta.

Bence en güzeli 2 diğerlerinden daha kibar duruyor. Bir de klasik Türk kızıysa yani basenli filansa diğerleri daha da büyük gösterebilir.

2 numara, 1 çok basit, 3 de de bence o kabarık belden pileler düğün boyunca hayatta öyle kabarık durmaz hem çok şişman gösterir

bence tesettür zaten biraz boğucu görünüyo gelinlikte. bi de aşırı detay ve şatafata girilince iyice fenalik geliyo bana bakarken bile. tesettürlü olsam daha sade bişey secerdim şahsen. ama bunlarin içinde 2.

Üçü de hoş değil, ama illa bu seçenekler arasından bir tercih yapılacaksa, üçüncüyü seçmesin yeter ki.
Biraz daha araştırın, sadece internet üzerinden değil, gelinlikçilerde, moda evlerinde çok güzel kataloglar var, buralara bakın. Beğendiğiniz açık gelinlik modellerini, tesettür gelinliğe çevirebilirler, kolunu, başını istenilen gibi ayarlarlar.

3 numara prenses edasinda :) aklı başından oturaklı ayni zamanda gosterisli bir hanim efendiyi cagristirdi bana. Kisaca icim gitti gelinligeeee. Allahim gelinlik giymek icin yeniden evlenebilirim :) suan fiziğim musait degil :KK43: vucudu bi topliyim solugu gelinlikcide alicam :) denemekten ne zarar çıkar ki :KK66:

Hakkaten 3 de cok kasvetli. Üstüme üstüme geldi ... illa kı biri seçilmek zorunda olsa 1 numero. Yanlız o üstünde ki gupurler az sadeleserek Naçizane fikrim ...

Gelinlik kişisel zevktir yahu , anketle gelinlik mi seçilir? Bir de zaten mankenin üstünde duruşuyla kendi üstünde duruşu çok farklı oluyor. Gidip denesin beğendiğini seçsin kararsızsa, dikim işine girmesin bence. Beyaz elbise işte sonuçta amaaaannn hepsi birbirinin aynı.

X