Saç Uzatma Yöntemleri Kafein´li sampuanla sac uzatma???

SuCCeSS

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
113
6

Aranizda kafein´li sampuan kullanan olupta güzel sonuc alan oldumu?

Kafein´li sampuanlar sac dökülmesini engelliyor, saclarin hizli uzamasini sagliyormus.
Ben 2 hafta önce aldim böyle bir sampuan, simdilik deneme asamasindayim. Kutu bitene kadar kullanicam.

Saclarimi tekrar uzatmak icin denemedigim care kalmadi. Örnegin: gecen yil entele suyu (simdi zehirli oldugunu biliyorum), cesit cesit yaglarla haftada 1 saclarimi 3-4 saat yaglamak, biotin silizyum vitamin haplari, sarmisak badem yagi kürü, hindistandan özel gelmis 2 cesit 250ml sac uzatma yaglari vs.
Banamisin demiyor saclarim ya. :). Ayda 1 cm ten fazla uzamadi.

Simdide bu kafein´li sampuan denicem son care olarak. Buda fayda etmezse birakicam saclarimi, daginik kalsinlar :)

Kullanmis olanlariniz varsa aranizda, lütfen yazarmisiniz kizlar.

[Fikra:
3 tel saci olan bir adam kuaföre gitmis, sacina sekil vermesini istemis berberden. Berber adamin saclarini saga yatirirken, 1 tel kopmus. Geriye kalan 2 tel saci berber bu sefer sola yatirmak istemis, 1 tel daha kopmus, tek 1 tel sac kalmis adamin kafasinda. Bunu farkeden adam berbere: birak ya daginik kalsin ya...demis :) ]

Son düzenleme:

Kafein´li sampuanlar sac dökülmesini engelliyor, saclarin hizli uzamasini sagliyormus.
Ben 2 hafta önce aldim böyle bir sampuan, simdilik deneme asamasindayim. Kutu bitene kadar kullanicam.

Saclarimi tekrar uzatmak icin denemedigim care kalmadi. Örnegin: gecen yil entele suyu (simdi zehirli oldugunu biliyorum), cesit cesit yaglarla haftada 1 saclarimi 3-4 saat yaglamak, biotin silizyum vitamin haplari, sarmisak badem yagi kürü, hindistandan özel gelmis 2 cesit 250ml sac uzatma yaglari vs.

Simdide bu kafein´li sampuan denicem son care olarak. Buda fayda etmezse birakicam saclarimi, daginik kalsinlar :)

[Fikra:
3 tel saci olan bir adam kuaföre gitmis, sacina sekil vermesini istemis berberden. Berber adamin saclarini saga yatirirken, 1 tel kopmus. Geriye kalan 2 tel saci berber bu sefer sola yatirmak istemis, 1 tel daha kopmus, tek 1 tel sac kalmis adamin kafasinda. Bunu farkeden adam berbere: birak ya daginik kalsin ya...demis :) ]

kafeinli sampuan mi ? ilk defa duyuyorum valla.. su bildigimiz, cay, kahve, koladaki kofein degil demi :KK53:
icerigini yazarmisin rica etsem ?

şimdi gidip şampuanıma kahve koyarmışım:KK9:
sarmısaklı şampuan yapıyorlar gidip hemen sarmısak atıyoruz şampuana.
yeni icadımız da bu olur artık:KK28:

[Fikra:

super fıkra :KK9::KK9:

şimdi gidip şampuanıma kahve koyarmışım:KK9:
sarmısaklı şampuan yapıyorlar gidip hemen sarmısak atıyoruz şampuana.
yeni icadımız da bu olur artık:KK28:

hadi bakalım,bir yapmadığımız bu kalmıştı..türk kahvesi mi daha iyi olur acaba yoksa nescafe mi :)

şaka bir yana,artık ne deneyeceğimizi şaşırdık valla..
uzasın artık şu meret saç ya..bıktım valla,kafama ot,çöp,yağ sürmekten..

hadi bakalım,bir yapmadığımız bu kalmıştı..türk kahvesi mi daha iyi olur acaba yoksa nescafe mi :)

şaka bir yana,artık ne deneyeceğimizi şaşırdık valla..
uzasın artık şu meret saç ya..bıktım valla,kafama ot,çöp,yağ sürmekten..

ayyy gerçekten boyle bir şey varmıymış ya bir sürü şey öğrendim şu KK'da En Büyük KK çoğunda da ağzım açık kaldı :KK70: bunda da açık kaldı vallahi kafein saç uzatıyormuş hmm...Kullanan birileri çıksa da faydasını görüp görmediklerini söyleselerr ona göre insanlar kullanır ya da kullanmaz.:KK1:

organix mocha espresso şampuanı kullandım ben 3 kutu bitirdim hızlı uzama olmadı benim saçlarımda :KK43: şimdi sinamiki, entele bide doğum kontrol haplı şampuan kullanıyorum umarım bu sefer uzar :26:

organix mocha espresso şampuanı kullandım ben 3 kutu bitirdim hızlı uzama olmadı benim saçlarımda :KK43: şimdi sinamiki, entele bide doğum kontrol haplı şampuan kullanıyorum umarım bu sefer uzar :26:

hadi bakalım hayırlısı...
inşallah en kısa sürede uzar canım saçların...
hepimizin saçları bir an önce uzasın kızlar :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

bi dönem doğum kontrol hapı bende kullandım..o yaşıma kadar bilmediğim selülitle tanıştım.hala beraberiz :)
öyle sadece popoda falan değil dizlerimden aşağısıda dahil.hele dizkapaklarımın hemen üstü..
yani iyi düşün derim ben..
göndermek hiç kolay değil..
1.70 boyum var.şu an 52-53 kiloyum ve selülitlerden kurtulmayı hala başaramadım..
bence değmez..bunu saçları yanık ve uzatmaya çalışan biri olarak söylüyorum sevgili angel22..

bi dönem doğum kontrol hapı bende kullandım..o yaşıma kadar bilmediğim selülitle tanıştım.hala beraberiz :)
öyle sadece popoda falan değil dizlerimden aşağısıda dahil.hele dizkapaklarımın hemen üstü..
yani iyi düşün derim ben..
göndermek hiç kolay değil..
1.70 boyum var.şu an 52-53 kiloyum ve selülitlerden kurtulmayı hala başaramadım..
bence değmez..bunu saçları yanık ve uzatmaya çalışan biri olarak söylüyorum sevgili angel22..

Sampuanina dogum kontrol hapi koyunca mi selulitler olustu ???
Hic sanmam bu nedenden olacagini, selulitlerin gelecegi varmistir o zamana denk gelmistir..
mantikli dusunursek yillarca hergun dogum kontrol hapi yutanlar var.. en cok onlarda olmasi gerekirdi o zaman selulit..
saca uygulanan birsey nasil bacakta selulit yapar olacak sey degil.

bundan birkac ay önce
bir arkadasim var onunda saclari uzamadigi icin takma sac kullaniyor. otobüsde oturuyormus bir olgun bayan demiski saclarin cok güzel falan arkadasimda gercek saclari olmadigini söylemis uzamiyorr saclarim mecburen bunlari takiyorum demis. Kadinda demiski kafeinli sampuan var onu kullan ben gencken bende kullanirdim saclarimi cok güzel yapardi.
Arkadasim anlattiktan sonra bende alacaktim ama almadim fiyati biraz yüksek oldugu icin ve simdi baska kür yaptigim icin. Ama birgün bende alirim belki :)

Sampuanina dogum kontrol hapi koyunca mi selulitler olustu ???
Hic sanmam bu nedenden olacagini, selulitlerin gelecegi varmistir o zamana denk gelmistir..
mantikli dusunursek yillarca hergun dogum kontrol hapi yutanlar var.. en cok onlarda olmasi gerekirdi o zaman selulit..
saca uygulanan birsey nasil bacakta selulit yapar olacak sey degil.

:)))))))
gözüm dönmüş doğum kontrol hapını okuyunca ...şampuan kısmını görmemişim:)
ben yuttuğunu sandım canım :)
yalnız şu bir gerçek ki bu haplar kan dolaşımını bozduğu için selülit ve varis gibi hastalıklara yol açıyor..
yani tesadüf değil sevgili aliye03..

yalnız şu bir gerçek ki bu haplar kan dolaşımını bozduğu için selülit ve varis gibi hastalıklara yol açıyor..

Tamam :KK1:
Yutmaktan bahsedilmemis, sampuana koydugunu söylemis arkadas.. ondan sasirdim :KK52:
tabikide sacimiza uyguladigimiz hersey kana karisiyor ama yutmak kadar olacagini sanmiyorum.
zaten yutarak dogum kontrol hapini saclar hizli uzamiyor, sampuana koyunca hizlandirdi biraz bende koydum sampuana 2 hafta kadar önce..
insallah ka$ yapalim derken göz cikarmayiz.. :)

Kizlar ben yurt disinda yasiyorum, KAFEINLI SAMPUAN burda kuaför malzemeleri satilan dükkanlarda satilir veya eczanelerde. Türkiyedede vardir kesin. Bu bildigimiz sampuan gibi, sadece kafeinli. Saclari normal onunla yikayip, 2 dakika bekletip duruluyorsunuz. Yabanci sayfalari karistirdim, bazilari saclarina iyi geldigini, dökülmesini engelledigini, uzattigini yazmis.

Ben baslayali daha 1 ay olmadi, 1 ay olsun yazarim size, etki edip etmedigini. :)

Kizlar ben yurt disinda yasiyorum, KAFEINLI SAMPUAN burda kuaför malzemeleri satilan dükkanlarda satilir veya eczanelerde. Türkiyedede vardir kesin. Bu bildigimiz sampuan gibi, sadece kafeinli. Saclari normal onunla yikayip, 2 dakika bekletip duruluyorsunuz. Yabanci sayfalari karistirdim, bazilari saclarina iyi geldigini, dökülmesini engelledigini, uzattigini yazmis.

Ben baslayali daha 1 ay olmadi, 1 ay olsun yazarim size, etki edip etmedigini. :)

haberlerini bekliyoruz canım :)

ben de belirli aralıklarla doğum kontrol hapları ve hala kullanmak zorundayım. bu selülitlerim yeni yeni oluştu. ben hapa değil de ani kilo vermeme bağlamıştım. ama yine de sanmıyorum yaa,olsaydı 4-5 yıl önceden beri olurdu.

ben de belirli aralıklarla doğum kontrol hapları ve hala kullanmak zorundayım. bu selülitlerim yeni yeni oluştu. ben hapa değil de ani kilo vermeme bağlamıştım. ama yine de sanmıyorum yaa,olsaydı 4-5 yıl önceden beri olurdu.

ben cok kucuk yasta evlendigim icin 16 yasimdan beri kullaniyorum ve geldim 27 yasima..
0 selülit diyemem ama artmadi bende dogum kontrol hapina baslayinca. her bayanda oldugu gibi biraz var iste..

uzun zamandır kullanıyorum kafeinli şampuan emin olmadan yazmak isdemedim yalnız bahsettiğiniz gibi bulunması zor bişey değil üstelik o kadar para dökmenize gerek yok bence oriflame hair x kafeinli şampuanı ilk önce sadece hacimlendirici ve dökülme karşıtı olarak kullandım eğitimde şampuanın kafeinli olduğunu etkilerininde çok fazla olduğunu öğrendim bence deneyin bu serinin serumuda var saç diplerine sürüyosunuz bende gürleşme hacimlenme ve uzama oldu herkesde aynı olmayabilir ama çok fazla para vericeğiniz bir ürün değil çöpe gitmeyecekdir bunada eminim dökülmede 4 yıkama sonunda kesilmişdi devam ediyorum halen ve sadece 5 10 tel dökülüyorbanyo sonrasında kuruykende hiç dökülmem kalmadı

$22688_2.png $22686_2.png

ŞAMPUAN AÇIKLAMASI:
HairX Advanced Growth Reviver Shampoo
HairX Advanced Growth Reviver Şampuan
Koruyucu meyve asitlerini, kafeini ve peptileri kombine eden ReVive+ Kompleks ile geliştirilmiş etkili şampuan saçlarınıza canlılık ve dolgunluk kazandırır. Saçlarınızı yumuşaklık ve parlaklıkla yenilemeye yardımcı olur. 250 ml.

SAÇ TONİĞİ AÇIKLAMASI:
HairX Advanced Growth Reviver Hair Tonic
Koruyucu meyve asitleri, kafein ve peptitler içeren ReVive+ Kompleks ile geliştirilmiş saç toniği saçları güçlendirir ve yenilerinin uzamasına destek olur. Temiz saç derisine masaj yaparak uygulayın. 100 ml.

X