Kahramanmaras///46

alıştırma külodu almıştım ama hiç kullanmadım ben.Yani onu yıkamak gıcık iş.Çişinin gelmesini beklemeden ilk zamanlar sürekli tuvalete götürdüm.Gece de uyanıp götürdüm sürekli.Bir hafta sonra artık ben götürmedim,kendi söyledi.Ama geceleri uyanıyordum mutlaka.Büyük tuvalet işi çiş gibi kolay olmuyor,onu altına kaçırdığı çok oldu.Gelmeye başlıyor,azcık yapıp öyle söylüyordu .Neyse ki o da uzun sürmedi.Kağan çabuk alıştı.Darısı kerem'e

Hadi yaa gece uyanma isi cok kotu yaa. Uykuma hic dayanamam. Cis ogretmeye baslayinca gece de baslamak gerek mi peki. Gunduz tuvalete goturup gece bez baglamak durumu var mi ki.... baslayinca anlariz zorlugunu da...

öyle yapan da var ayşegül ama bence bırakıyorsa gecesi gündüzü olmaz bu işin.Tam öğrensin.Nasılsa gece bezliyim diye düşünürse geç alışır minikler.

Hmm dogru soyluyosun canim. Bi bezli bi bezsiz. Ciddiye almayabilirler. Haklisin. Neyse daha baslamiyorum ben. Ekimden sonra bsslarim artik.Ne kadar buyuk baslarsam o kadar iyi gibi geliyor.:KK66:

Biz denizdeyiz su an marmariste. Nili koye biraktik anneme. Dun de oyle yaptik. Nil denizi cok seviyor. Ama dur durak bilmiyor kiyida duruyoruz surekli nil olunca. Rahat rahat yuzuyoruz simdi. Yine de kizimla gelirim ben denize haftaici :)

Tatil bitiyo burciiiin :KK43:((

Ben de bi yandan okula baslamak istiyorum. Nil yordu beni ama tatil agir basiyor her acidan. Sabah uykusu oohhh :)

Herkes iyidir insallah. Meliha yok bayagidir haberin var mi burcin? Facede de yok. Semacim iyi faceden takip ediyorum. Zeynepin size cok selami var. Alanyaya tasiniyorlar. Astim krizleri yuzunden dr tavsiyesine uymak zorunda kalmislar artik... saglik herseyin basi...goknur ve gul de iyidir insallah. Dilek zaten hepten gitti.

kimseler kalmadı artık,yakında ben de uğramayacağım hepten boş kalacak buralar.Meliha'nın cebi yok bende,malum face de olmayınca haber alamıyorum.

5 SENE KALDIM K.MARAŞTA ORDA ÜNV OKUDUM DONDURMASINI VE DE SALEBİNİ ÇOK ÖZLEDİM...BAHARATLARI FALAN DA ÇOK GÜZELDİ..BENCE TAM BİR MEMUR ŞEHRİ ÖĞRENCİLER İÇİN TAM İÇ AÇICI OLMAYABİLİR AMA AİLE İÇİN NE ÇOK BÜYÜK NE ÇOK KÜÇÜK AMA BÜYÜK ŞEHİR OLDUĞUNDAN DAHA DAHA GELİŞECEKTİR..

5 sene iyi bir süre.Aynen dediğin gibi,öğrenci olsam tercih etmezdim ama benim için fena değil.Alıştım iyice,bırakıp gidemem sanırım

Siz ne kadardır maraştasınız? dondurmasını ve tatlılarını çok özledim :) eşimi alıp bir gün gidecem yine maraşa

Slm kızlar siteye alısmam zor oldu biraz gelemedim epeydir özledim sizi. Naslsınız...

Hadi ya gulcum. E adam hakli bi yandan da. Kendimi koydum da esinin yerine ben de esimin tarafinda oyleyim sanirim. Bizde gez toz aileler gezin derler. Cok samimi akraba iliskimiz olmasa da gorustukletimiz hep sicakkanlidir. ama ona ragmen esim of puf ediyo bazen. giciklar:))) bosver canim napcaksin... idil emzigi surekli mi kullaniyo yoksa nil gibi uyku maksatli mi. Surekliyse zor olcak biraktirman. Ben uyudu mu alirdim agzindan. :) wc yi ogrenir belki idil konusuyo ya bayagi...

Burcin gercektn herkes zor diyo napcaz ya tavsiyen var mi . Oncelikle lazimlik alicaz alistirma kulodu kullanisli mi acaba alsak mi...

Evet aysegül aynen öyle idare edioz bakalım.sürekli kullanıyo emziği bırakmıo.huysuzlanıyo bulamayınca. İlk kez sacını kestirdik bu gün. Mantar model.park die ağlıo. Anne partii dio.lazımlık tan korkuyo ürkek biraz. Dün ilk kez et yedi. Benim gibi veje die korkuodum. Görümcemin düğünü oldu bi mal.da kına çorumda da 2gün düğün bi hafta arayla. Yoğun ve yorucuydu..kpss ye az kaldı... vakt de olmuo... hayırlsı.. okuyemadım fazla geriyi tlden girdm. Hosçakalın..

Siz ne kadardır maraştasınız? dondurmasını ve tatlılarını çok özledim :) eşimi alıp bir gün gidecem yine maraşa

2007'de geldik biz.Benim favorim ekşili çorba,Allahım onu bırakıp nasıl giderim :))

Slm kızlar siteye alısmam zor oldu biraz gelemedim epeydir özledim sizi. Naslsınız...

biz iyiyiz gülcüm.Sana da iyi çalışmalar

Ben tatlı çok severim burma tatlısı fıstıklı baklava maraş dondurması kışın salebi çok özledim.

Ay senlenmis burasi heyooo :)))

Burcincim ben bi ariyim melihayi ya merak ettim...

Gulcum valla yogun gecmis dugun falan. Nasil oldu saclari yakisti mi annesi Ben gecen yaz kestirmistim erkek modeli. Simdi uzadi minik topuz oluyor artik. Kestirmiycem. Kucuk kizlarda uzun saca bayiliyorum. Idilinki duz ya kisa sac guzel durur. Nilin dalgali oldugu icin hacimli oluyor yakismaz.

Aaynaa hosgeldin. Kendini tanitir misi n nerelisin naparsin neden marastaydin :) bi tek idilhira arkadad marasli . Ben de 5.5 yil marasta yasadim. Salebini ozledim valla icmeyeli cok oldu iyi hatirlattin.:) hep ugra topige

sağol ayşegül,oynarlardı tabii

yarın başlıyor maraton.Kerem yeni bakıcısına kısa sürede alışır inşallah.Geçen sene 2 haftayı bulmuştu.Emmeye de çok düşkün,memesiz nasıl yapacak bilmiyorum

X