Kahramanmaras///46

Meraba kizlar. Gecmisi okudum.burcin dedigin gibi yogunluktan giremiyorum. Okulda en cok ders saati bende.31 saat dersim var cok yoruluyorm. Eve gelin w cocuk yemek sinav hazirla derken sizip kaliyorm o derece...bu yil secmeli derslere de sinav getirildi. Her sinifa bes sinav yapiyorm.biri bitmeden ikinci basliyor... :KK43: 7 sinifa giriyorum fotokopiden cikamiyorum malum minikler icin...

Ama sukur heraey yolunda. Gul ve burcin siz de iyisiniz sanirim. Minik kizina nice guzel yillar dilerim gulcum. Sinav puanin bana iyi gibi geldi ama yetmiyor demek.hersey ne kadr zorlasti... burcin ogluslarla nasil gidiyor hayat. Kaganin okulu ve keremin bakici durumu iyidir ins.

Ywni arkadaslara da selamlaaaar. Opuyorum herkesi. Ugriycam sık sık :)
Hg ayseğulcüm meraketmeye başlamstk..

günaydıııın
memleketimin güzel insanları görüşmeyeli nasılsınız?
canım kahramanmaraşımı çok özledim,insanın memleketi gibisi yok
burnumda tütüyor memleketim

cokmu uzaktasiniz is ve evlilik olunca gurbet gurbet geziyor insan benim cok sukur oyle bir dedim yok burdayim memleketimde ogretmensiniz galiba anneler

Ayyy burcin masallah masallah diyorum kirk bir kere:) benden daha yogunsun iki cocukla bravo. Haklisin valla. Benim bunye zayif siziyorum aksamlari niye oyle . Bu supradyn falan gibi ilaclar var ya kullanan oldu mu. Ciddi ciddi dusunuyorum.kilo aldiriyo dedi bi arkadasim :KK43:
Burcin face e katil nolur . Seni ya da digerlerini orda arkadas eklersek surekli iletisimde kaliriz. Super olur. Bi dusun bakalim olur mu :) goknurun minik tosunu buyudu.ilknur kizlarla turta murta yapiyor . Face daha pratik. Tek tusla herkes orda.gul sen de.

Tubis2014 aysegul ben. Burcin de soylemis ogretmenim ben de. Mugladayim ben memleketimde. Marasta gorev yaptim. Kizlarla tanistik. Esimle de orda tanistim. Sen neresinde oturuyosun

Ayyy burcin masallah masallah diyorum kirk bir kere:) benden daha yogunsun iki cocukla bravo. Haklisin valla. Benim bunye zayif siziyorum aksamlari niye oyle . Bu supradyn falan gibi ilaclar var ya kullanan oldu mu. Ciddi ciddi dusunuyorum.kilo aldiriyo dedi bi arkadasim :KK43:
Burcin face e katil nolur . Seni ya da digerlerini orda arkadas eklersek surekli iletisimde kaliriz. Super olur. Bi dusun bakalim olur mu :) goknurun minik tosunu buyudu.ilknur kizlarla turta murta yapiyor . Face daha pratik. Tek tusla herkes orda.gul sen de.

Tubis2014 aysegul ben. Burcin de soylemis ogretmenim ben de. Mugladayim ben memleketimde. Marasta gorev yaptim. Kizlarla tanistik. Esimle de orda tanistim. Sen neresinde oturuyosun

supradyn kilo aldırmaz canım,azcık iştah açabilir ama sen o konuda zaten dirayetlisin,bir şey olmaz.
Face olayını düşünür oldum yavaştan ,Katılırsam söylerim mutlaka.

Bekliyorum katilacagin gunu :)

Maras nasil arkadaslar? Burasi yagisli... okul nasil burcin. Bos gunun yoktur. Bakiciyla ne durumdasiniz? Ben seneye kres dusunuyorum. 3 yasini dolduracak. Alisma donemi su an gozumu korkutsa da kres en iyisi sanirim :)

Gul sen neler yapiyosun kizinla? Tuvaletini ogrendi mi :) ben tam olarrak baslayamadim arada bi lazimliga goturuyorum ypiyor okadar...

okul iyi canım,yoğunum bu sene.Kreş olabilir 3 yaşından sonra,iyi de olur.
Maraş acaip soğuk bugün,kar soğuğu sanki

Cnm esim kullanmayalım dio. İlişkiye evliliğe zarar verio dio zamanla anladım bende:) face olsa gzl olurdu daha sık görüsürdük ama arada buraya geel ihmal etme bizii

Eysegülcüm idil soguk die alıştırmadk tuvalete henüz lazımlıktan nefretedio..
Ama çatır çatır tartışıo benimki masallah..çizgi filmi kapatıyorum aaç didiimm dio cadı...
Emziği bırakmıo birielinde biri ağznda olcak... çok denedim dayanamadk. Bende okulla uğrasyorm. Son bi dönem kaldı ve katiplik sınavına gircem ins...

Hmm face oyle zarar verecek bi yer degil ama eskiler gundeme gelirse evet olabilir. :) aman allah korusun... idil coktan alismistr diyodum ben. Bayagi erkendi ya herseyi. Alisir nasilsa napalim. Lazimligi seviyo benimki ama geldiginde soylemiyor.arada hadi cis yapalim diye goturuyorum olursa yapiyor olmazsa cis yok deyip kalkiyor:) emzigi birakin artik aaa kocaman kiz oldu annesi :) aglamasina dayanip biraktirmk gerek. Zor olsa da :) yaklasik bir ay surdu benimki.once gunduz sonra gece biraktik. Denemeye basla bence. :) okul islerinde kolayliklar diliyorum canim.

Iyi yillar herkese

aslında zamanı çoktan geldi ama kış diye korkuyorum ben de.Abisi bu zamanlar çoktan öğrenmişti çişini söylemeyi.15 tatilde öğretirim belki.
Emziği bırakması iyi olmuş nil'in,darısı idil'e

Kizlar birşey soracam park Sante hakkında bilgisi olan var mi acaba lazer yaptirmayi düşünüyorum da tavsiye edermisiniz

X