Düğün kahramanmaraş ta evlenecek gelin adayları buyrun:)))))

hfceren

şanslımıyım neeee:))
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2011
956
20
kıslar ben kahramanmarasa gelin gidecegim insallh..şimdiden telaşa düştüm düğün nerde olsa ;gelin makyajını nerde yaptırabılırım telaşına düştüm bu başlık altında biribirimizden fikir alısverişi yapsak süper olurrr.......:KK3:

merhaba canım bende kahramanmaraş'lı bir kişiyle nişanlandım...Tabi düğün henüz belli değil...ama K.Maraş'ı hiç görmedim çünkü yurtdışında yaşıyoruz oda bende...Ömür boy mutlu olursunuz inşallah canım.....

ben de maraşa gelin gidiyorum inşallah canım.. düğünümüz hünkarda olacak kısmetse..kuaförarayışına girmedim daha tabi..düğün kasımda..sizin ne zaman

ben de maraşa gelin gidiyorum inşallah canım.. düğünümüz hünkarda olacak kısmetse..kuaförarayışına girmedim daha tabi..düğün kasımda..sizin ne zaman

ayy heleşükür biri cıktıı :))2011 kasımmı canımm.benim düğün tarıhı belli değil canım ya atamalara bağlı olacagından bu senede olabılır seneyede ama ben sımdıden arastırmaya gırdım.kaça tuttunuz canımm salonu bı mahsuru yoksa sorsam ??

ayy heleşükür biri cıktıı :))2011 kasımmı canımm.benim düğün tarıhı belli değil canım ya atamalara bağlı olacagından bu senede olabılır seneyede ama ben sımdıden arastırmaya gırdım.kaça tuttunuz canımm salonu bı mahsuru yoksa sorsam ??

evet 2011 kasom canım..ben de eş durumundan gidicem kısmet olursa.. hünkar 9000tl idi yanlış hatırlamıyosam..arsan ramada ve dsi ye baktık en güzeli hünkar..

evet 2011 kasom canım..ben de eş durumundan gidicem kısmet olursa.. hünkar 9000tl idi yanlış hatırlamıyosam..arsan ramada ve dsi ye baktık en güzeli hünkar..

evettt nişanlım oralıı sonrdummm güzell dediiyemeklıı falanmıı canımm senki?bendee düğün tarıhıı konulsa bii gidipp hepsınee bakıcammm hemm erkenn rezarvasyonnnda fiyatta düşüyoo galibaaa:))tek marastamıı yapıcaksınız canımm düğününüzü

merhaba kızlar benım kasımda dugunum var marasta olmucak ama marasta yasayacam ewımıızı kıraladık marasla ılgılı sorularınızı elımden geldııgınce yanıtlarım 2 senedır burda yasıorum:2:

ayyy cokkk saoll tattlımmm:))canımm ya benimm düğünüm marasta olacak insallah.şimdidien derdine düştümm tavsiye edebileciğin düğün salonuu varmı canımm?bide internette araştırdım özgüller diye güzellik salonu nasıl gelin başımı orda yaptırsam burası hakkında bi bilgin varmı???

Konuyu zortlatacam biraz ama başka konu bulamadım yaa ben de Kahramanmaraş'a gelin gideceğim Temmuz'da da. Salonu gidip gezip beğendik ama fotoğraf ve Kuaför için henüz karar veremedim. Kuafördense fotoğraf olayı çok önemli ya herkesten fikir almaya çalışıyorum zaten ama bir de sizlerden fikir almak istedim☺️☺️

X