Kahvaltı Aşktır ♥ Ebruli'nin Kahvaltı Sofraları

Aysar_

İçim Garip, Sıfır Huşu
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2014
1.195
5.176
Bendeniz tam bir Kahvaltı aşığıyımdır.
Ebru Şallı'yı ise sadece ismen biliyordum.
İnstagramda tesadüfen kahvaltı sofrasının fotoğrafı çıktı karşıma.
Bende sırf şu kahvaltı paylaşımları için takip etmeye başladım.
Burada da hepsi toplu bir şekilde dursun istedim.
Ebru Şallı'ya çok teşekkürler!

Kahvaltı severlerrr içinizi açacak, rengarenk sofralara buyrunnn;
:kk77: :kk77: :kk77:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

Son düzenleme:
44.

44.jpg

45.

45.jpg

46.jpg

46. -5 Mayıs 2016 Perşembe- Çünkü Kahvaltı Aşktır ♥

+

Yemek yemek üstüne ne düşünürsünüz bilmem.
Ama kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı.

-Cemal Süreya-

Son düzenleme:
Tam diyet yapıyorsunuz sanırım kahvaltıya çok güzel sizden fikir almak istiyorum ben yumurta yiyemiyorum ve yeşillik maydanoz marul vb onun yerine onerebileceginiz kahvaltı varmi sizin sofranin da genellikle yumurta var

Yani telefonun içine düşeceğim sandım bi an öyle güzel gozukuyorlarki müthiş emeğinize sağlık yani bu kahvaltıy sa benim hazirladiklarim ne bilemedim:KK48:

Tam diyet yapıyorsunuz sanırım kahvaltıya çok güzel sizden fikir almak istiyorum ben yumurta yiyemiyorum ve yeşillik maydanoz marul vb onun yerine onerebileceginiz kahvaltı varmi sizin sofranin da genellikle yumurta var

serapozcan3343 serapozcan3343 Bunlar benim kahvaltı sofralarım değil ki. :) İlk mesajı okumamışsınız.Bakın ne yazmışım;

Bendeniz tam bir Kahvaltı aşığıyımdır.
Ebru Şallı'yı ise sadece ismen biliyordum.
İnstagramda tesadüfen kahvaltı sofrasının fotoğrafı çıktı karşıma.
Bende sırf şu kahvaltı paylaşımları için takip etmeye başladım.
Burada da hepsi toplu bir şekilde dursun istedim.
Ebru Şallı'ya çok teşekkürler!

Yumurta yerineYulaf ezmesini önerebilirim. O da tıpkı yumurta gibi protein kaynağıdır. Ben Eti Lifalif kullanıyorum çok da memnunum.

pr_01_2420.jpg

Yeşillik yiyor musunuz orayı çözemedim. Marul değil ama dereotu ve maydonoz kahvaltılara yakışıyor. Yeşillik yerine ise Ceviz yiyebilirsiniz.

Yani telefonun içine düşeceğim sandım bi an öyle güzel gozukuyorlarki müthiş emeğinize sağlık yani bu kahvaltıy sa benim hazirladiklarim ne bilemedim:KK48:

Hehe gülümsettiniz. :) :) Aslında sadece çok özenilmiş ve detaylar güzel. Sizde kendi kahvaltı sofralarınızı artık bu sofralara yakın hazırlayabilirsiniz. :KK66:

Sizi bilmem ama kendim için kahvaltı hazırlamak ve yemek benim için bir keyif... :KK36: Bu arada rica ederim. Çokça biriksin yeni kahvaltı sofralarını buraya ekleyeceğim haberiniz olsun. :)

Yeni kahvaltı sofralarıyla devam...

Kahvaltı Aşktır ❥

:kk77: :KK56:

47.

47.jpg

48.

48.jpg

49.

49.jpg

X