KaHVaLTı TaKıMıM

damla61

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2009
57
5
Çok severek aldımopuyorumnanaktan

Eklentiler

• $PA180096.jpg
    $PA180096.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 74
damla cok güzelmiş ya cok beğendim:nazar: güle güle kullan canım bernardonungünlük yemek takımından düşünüom bende pahalımı cok acep

sen zaten diğer konuya cvp yazmısın yeni gördüm yemek takımın da cok güzl bende siyah beyaz beğendim bitane siteden

çok güzeller cnm güle güle kullan.. yeni mi aldın peki? buaralar bende sürekli kahvaltı takımı bakıorum ama bunlara rastlamadım. bazen burdaki bernardoya modeller daha geç gelebiliyoda...

cok guzel damlacim!! iyi gunlerde kullanamani dilerim.
bende ezgihkn ile ayni soruyu sormak istiyorum yeni mi aldin ve nereden ?
bu modeli hicbir yerde goremedim de :KK43:

Teşekkür ederim canlarımzemuszemus.Geçen yaz almıştım.Bernardo'nun sitesine baktım ama bu takımın resmini göremedim.Sanırım artık bu modeli satmıyorlar.265,00 liraya almıştım,yanında demliği ve çatal bıçak tk.hediye olarak verdiler.Çok içime sinerek aldım Rabbim mutlu günlerde kullanmamı nasip etsin inş.

Teşekkür ederim canlarımzemuszemus.Geçen yaz almıştım.Bernardo'nun sitesine baktım ama bu takımın resmini göremedim.Sanırım artık bu modeli satmıyorlar.265,00 liraya almıştım,yanında demliği ve çatal bıçak tk.hediye olarak verdiler.Çok içime sinerek aldım Rabbim mutlu günlerde kullanmamı nasip etsin inş.

Cevapladigin icin cok tesekkurler.. Cok ciciydiler, kacirdik desene yerimseniben
Gule gule kullan canim..
Sana simdiden mutluluklar dilerim..:içelim:

Sevgiler

çok güzelmiş canım güle güle kullan bende böyle bişiy arıyordum işllah bulurum

X