Kahverengi "leke - kanama" bilenler yardımmm

Rabisscyln

Bu göbüşde de artık bir bebiş büyüyoooor :D
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2016
4.369
2.659
Kızlaar çok kişiye sordum araştırdım.
Şubat ayında klomen kullanım çatlatma iğnesi vurdurdum.22.günüm bugün , 28 şubat adet tarihim 2-3 gün önceden sancılarım başlardı.

Adet sancım olmadı bu ay, saol kasık atması göğüs ucu dikleşip dokununca ağrıyordu, bir kaç kezde miğdem bulandı.

26 şubatta öğlen pembe leke ardından kahverengi lekeler geldi.
27 şubatta biraz arrtı arasında açık. kırmızıya yakın lekelerde vardı.
28 şubatta öplen başlayıp akşama doğru neredeyse bitmelik oldu.
1 martta öğlen sadece iki parmağım kadar oldu.

Normalde adetim 6 gün sürer 6.gün biterdi.

Annemde bana hamileyken bu şekilde kanaması olmuş o şekilde öğrenmiş beni.

26da idrar testi yaptım negatifti.28de kan verdim negatifti doktor seni takip edelim tamamen bitince tekrar gel dedi.

Tanıdığım yeni doğum yapan bir arkadaşıma sordum yerleşme kanaması gibi testlerin negatif çıkar dedi.

Vücudumu tanıdığım içinde hamile olduğumu düşünüyorum hafta içi tekrar kan verip idrar testi yapıcam.

Benim gibi olan veya böyle şeyler yaşayan varmı....??? Yardımcı olalım:21: birbirimize

Canim ben daha 4 haftalık hamileyim ve aşilamayla hamile kaldım şu anda kahverengi lekem var. Dr şiddetli adet kanaması olmadıkça korkma dedi. Bende hamile olduğumu lekem geldiğinde idrar testi yaptım pozitif çıktı. Inanmadim kan testi yaptırdık oda pozitif. Insa allah seninki de çok yeni oldugu için negatif çıkmıştır. Dr kontrollerini aksatma Allah yardimcim olsun

Canim ben daha 4 haftalık hamileyim ve aşilamayla hamile kaldım şu anda kahverengi lekem var. Dr şiddetli adet kanaması olmadıkça korkma dedi. Bende hamile olduğumu lekem geldiğinde idrar testi yaptım pozitif çıktı. Inanmadim kan testi yaptırdık oda pozitif. Insa allah seninki de çok yeni oldugu için negatif çıkmıştır. Dr kontrollerini aksatma Allah yardimcim olsun
Canm Allah bebeğini sağlıklı bi şekilde sana kavuştursun inşllah :)
Aşılama masrafları ne kadar acaba :KK43: senin ilk seferdemi tuttu?

Evet canım ilk denemeydi hiç umudum yoktu dr bile bi deneyelim olmazsa hocama göndereyim demişti. Ben şu anda k.marastayim özel bu hastanede yaptırdım 600 tl çıktı sadece çok kolay bi işlem. Dr 15 gun sonra tahlil yaptir demişti ama benim umudum olmadığı için yapmadım. Sonra leke geldi ben adet oluyorum zannettim ama bi dalmadan sonra gelmedi sabaha kadar gece idrar testi yaptım pozitif çıktı. Sabah kırmızı kan gibi gelmeye başladı eşimle hemen doktoru mu aradık hemen bi hastaneye gidin yada benim yanıma gelin dedi. Biz yakın bi devlet has. Gittik tahlil pozitif çıktı ama düşük riski var dediler. 3gun Hast. Yattım. Simdi hala devam ediyor leke protestan kullanıyorum öyle iste. Rabbim Sana da nasip eder insaallah ben 5 yıl sonra buldum sana ne kadar oldu canim

İnş canım geç döllenme mi oldu ki diyede düşünüyorum.

İnş canım geç döllenme mi oldu ki diyede düşünüyorum.

bendede bugün oldu kızlar kahverengi damladı bi kaç saat sonrada kan geldi normalde böyle olmazdım şimdide çamur gibi gelmiş sancımda var bilemedim bu ne hamile olabilirmiyim acaba?((

Bilemedim ki benimde bugun gecikmenin 6.günü adet oldum ama az ve cok sancim var bel ve kasik ağrım özelliklede yani adet oldum desem ilk gun yogun olurum coonozur dileyerek diyorum 1 ped yarisi olmadi sabah basladi üstelik

bendede bugün oldu kızlar kahverengi damladı bi kaç saat sonrada kan geldi normalde böyle olmazdım şimdide çamur gibi gelmiş sancımda var bilemedim bu ne hamile olabilirmiyim acaba?((
Günün ne zaman canım ve çoğunluğu ? Kırmızı yok diğmi?

Bilemedim ki benimde bugun gecikmenin 6.günü adet oldum ama az ve cok sancim var bel ve kasik ağrım özelliklede yani adet oldum desem ilk gun yogun olurum coonozur dileyerek diyorum 1 ped yarisi olmadi sabah basladi üstelik
Yarın felan belli olur inş adet olmamışsındır

Genelde yerleşme kanması ya adetten önce yada adet günü oluyor diye biliyorum..

İnş yerleşme kanamasıdır da hamilesindir canım bekle bir kaç gün adet gibi olmaz az az olursan.

Benim akşamdan sabaha kadar olmuyordu 2. Günü biraz fazla olmuştu diğer günler 1 pedin anca yarısıydı

Genelde yerleşme kanması ya adetten önce yada adet günü oluyor diye biliyorum..

İnş yerleşme kanamasıdır da hamilesindir canım bekle bir kaç gün adet gibi olmaz az az olursan.

Benim akşamdan sabaha kadar olmuyordu 2. Günü biraz fazla olmuştu diğer günler 1 pedin anca yarısıydı
İnşAllah canım Allah ağzından duysun hamile olayım(çok gelmemiş adet gibi degil yani sendede oylemi olmuşdu canım?

İnşAllah canım Allah ağzından duysun hamile olayım(çok gelmemiş adet gibi degil yani sendede oylemi olmuşdu canım?
İnanırmısın şuanda belim ağrıyor ilk mesajımı okusan olurmu ? Erindim yazmaya hem daha yardımcı olur ilk kanamalsrımı yazdım

X