Kahveseverin Çeyiz Köşesi olsun :)

kahvesever

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2011
402
0
Eki Görüntüle 345607 Eki Görüntüle 345608 Eki Görüntüle 345609 Eki Görüntüle 345610 Eki Görüntüle 345611 Eki Görüntüle 345612

Herkese Selamlar
Görünürde evlilik yok ama ben beğendiğim bazı ürünleri şimdiden alıyorum..
Burada hem sizler için paylaşmak ve kendime bi nevi arşiv oluşturmak istedim :)
Soru sormak isterseniz mesaj atabilirsiniz..

Aldıklarımın markası markası Cast by Luyano..İsminden anlaşıldığı gibi genelde kedi temalı tasarımları var..

Google'da arama yaparsanız siteleri çıkıyor..Online alışveriş siteleri var ama indirim sitelerinde satışada çıkıyor bilginiz olsun..

Son düzenleme:
bu aralar alışveriş detoxu yapıyorum :p

biz baya bi eşya aldık onlar gelip de eve yerleşip eksiklerimizi görene kadar büyük şeyler almama kararı aldık nişanlımla :KK70: ondan sonra bakcaz artık ne almak lazım ne değil öyle işte :KK70:

bu aralar alışveriş detoxu yapıyorum :p

biz baya bi eşya aldık onlar gelip de eve yerleşip eksiklerimizi görene kadar büyük şeyler almama kararı aldık nişanlımla :KK70: ondan sonra bakcaz artık ne almak lazım ne değil öyle işte :KK70:

Evlilik hazırlığı filan yapmıyorum beğendiğim için aldım bu tasarımları bende..Saçma geliyor bi yandandan çeyiz filan..Evleneceksin herşeyini o zaman alacaksın aslında mobilya filan dahil yani :KK70:

Piyasada öyle güzel şeyler var ki ihtiyaç olmasa bile alıyoruz iyi yapmışsınız kararınızla :)

$1.jpg $1 (1).jpg $1 (2).jpg $1 (3).jpg $1 (4).jpg

Bunlarıda Limango'dan çeşitli butiklerden almıştım..

Kahvesever bende kahveyi çok severim :)

Buarada iyi bir başlangıç yapmışsın aldıkların çok güzel güle güle kullan :)

eminim tüm çeyizler gibi seninki de çok güzel olucak :) Allah iyi günlerde kullandırmayı nasip etsin :)

şimdiden kolay gelsin canım çeyiz işi zor bi okadarda keyiflidir.güle güle kullan kupa bardakların çok hoşuma gitti ):):

hayırlı olsun ve kolay gelsinn:) yağlık sirkelik setine bayıldım hani butikten almıştın onu hatırlıyo musun canm?

Kahvesever bende kahveyi çok severim :)

Buarada iyi bir başlangıç yapmışsın aldıkların çok güzel güle güle kullan :)

Teşekkür ederim beğendiğiniz için çok sevindim :)

Güle güle kullan tatlım.. Çok iyi yapmışsın başlamakla.. Zevkli seçimler olmuş.. :nazar::nazar::nazar:

Bir yerlerden başlamalı dimi :) Pek meraklısı değilim ama böyle güzel tasarımlar görünce dayanamadım başlangıç yapmama sebeb oldular :)
eminim tüm çeyizler gibi seninki de çok güzel olucak :) Allah iyi günlerde kullandırmayı nasip etsin :)

amin..İnş öyle olurlar :) Çok teşekkürler..

şimdiden kolay gelsin canım çeyiz işi zor bi okadarda keyiflidir.güle güle kullan kupa bardakların çok hoşuma gitti ):):

Yeni başladık bakalım şimdi keyifli :) Sonrasını bilemem ama o kadar çok şey alınıyor ki maddi anlamda ve seçim konusundada zor oluyor tabiki ..Allah herkesin yardımcısı olsun..Kupalardanda almak istersen nette resmi taratırsan bulursun görmüştüm ben başka sitelerde..

hayırlı olsun ve kolay gelsinn:) yağlık sirkelik setine bayıldım hani butikten almıştın onu hatırlıyo musun canm?

Çok teşekkürler..Valla ben aldığımda indirimli bi zamandı telaşla almıştım nerden aldım filan bilmiyorum ama baktım şimdi hesabıma sipariş bilgisinde ismi böyle geçiyor zaman zaman bakarsan belki yine gelir..Hepinize sevgiler..

Sueno Casa 4 Prc.yaglık Sırkelık Tuzluk-bıberlık Setı
Metal standlı.Cam ve metalden üretilmiştir.

X