Çatlaklar Kakao sabunu

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

Su mavisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2016
28
9
25
Merhaba arkadaşlar. Ben kilo vermek istiyorum ama bikaç kilo dahi alıp versem vücudum çatlıyor. Çatlak önleyici olarak kako sabununu duydum. Vücudu nemlendiriyor mu?
Kullanan arkadaşlar düşüncelerini yazarsa çok sevinirim.

Hamilelere badem yağı önerirler onu da deneyebilrisiniz. Kako sabunu nedir kakao sabunu mu ?

Kako kako yazınca heryere değişik birşey zannettim .
Kullanmadım lierac işe yarıyormuş onu da kullanmadım.
En iyi gelen zeytinyağı.

Sanırım kakao sabunundan bahsediyorsunuz. Onun hakkında bi bilgim yok ama ben aktar sabunları yerine markası - içeriği belli olan kremlerden kullanmanızı öneririm. Zararlı diye düşünüyoruz ama aktardakinin içinde de ne olduğu belirsiz, bunların kimyasalları en azından etiketlerinde yazıyor.

Ben nivea duşta vücut kremlerinden kullanıyorum çok güzel nemlendiriyor. Keşfettiğimden beri başka krem sürmekle uğraşmıyorum, duşun sonunda eline sık sür, sonra durulan, hem normalde sürdüğün krem gibi kaygan da olmuyor cilt.

Çatlamaya karşı dermokozmetik bi krem vardı markası aklıma gelmedi şuan. O tür ürünler de kullanabilirsin çatlamaya başladığın anda.

Kilo Verince çatlama olmaz ama alınca olur...çatlayacak vücut zaten çatlıyor,bünye meselesi,ama bol bol su içerek azaltabilirsin...su vücudun elastikiyetini arttırıyor...

Kakao sabunu muymus?
Kusuruma bakmayin da, zaten sordugunuz seyin fokus noktasi "kakao" sabunu. Bu kelimeyi bile dogru yazmaya ozen gostermiyorsunuz. Burada millet kako ne ki diyip konuya bile bakmiyor. Bakan zaten kako diye bir sey bilmiyor. Siz merakinizla kaliyorsunuz. Kactir kako yazmissiniz, adi 1.de yazim hatasi olsa, digerleri kasitli demek ki. Link vermeseniz derdiniz belli degil. Yani duzgun ve dogru yazmaya ozen gosterseniz bu forumdan verim alabilirsiniz. Buradaki insanlara da saygi duymak bunu gerektirir.

Ne yani reklam mı bu konu:110: Bende merak edip okudum çünkü benimde kilo almaktan çatlak problemlerim var o_O

Kakao yağı var böyle sabun gibi kalıp olarak satılıyor, sürdükçe vücut ısınla baya krem gibi nemlendiriyo

Kakao yağı var böyle sabun gibi kalıp olarak satılıyor, sürdükçe vücut ısınla baya krem gibi nemlendiriyo

Teşekkürler cevabınız için. Yağların tüyleri arttırdığı söyleniyor sürekli o yüzden korkuyorum kullanmaya. Siz ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Tüylenme falan oldu mu?

Teşekkürler cevabınız için. Yağların tüyleri arttırdığı söyleniyor sürekli o yüzden korkuyorum kullanmaya. Siz ne kadar süredir kullanıyorsunuz? Tüylenme falan oldu mu?

Bende tüy yapmadı ama beyaz tenliyim pek tüy problemim olmuyo, hamileyken kullandım ben canım üstüne kakaolu krem vs de sürüyodum,catlağım yok, bak aklıma geldi gene alayım aktardan, rahat oluyo kalıp şeklinde alınca sürmesi

X