Kalıcı makyaj yaptıranlar

Yapan kişi cok önemli arkadaşlar ankara elit güzellik merkezinde aynur özturk var kendiside personelleride alanlarında uzman ve tek gecerim kesinlikle ben ve arkadaşlarım orda yaptırdık hepimizde cok memnunuz.

Baya olmuş konu açılanı ama bende yaptırdım yeni bilgilerle geliyim dedim açıkcası görünüşü güzel ama acısı çok kim ne derse desin ayrıca hayatımda hiç uçuk çıkarmamış biri olarak sürekli uçuk çıkarıyorum işlemden sonra ve ne dudak renklerndirme kalıyor nede dudak çizgisi kendi dudak çizgimide kaybettim işlemden 3 gün önce asiviral kullandım işlemden 3 gün sonrada devam ettim uçuk kremi youdermherpes en iyisini kullandım 3 gün fakat sonuç yine uçuk çıktı bence kendi dudaklarınızın çizgisinde şeklinde bir sorun yoksa yaptırmayın derim hiç iyi değil zaten farkta yok sür ruju gitsin dimi hem parama hem psikolojime üstüne bide herpes virüsüne sebep oldu 🥺🥺🥺

Ankara’da Defne Aydın işini gerçekten hakkıyla yapıyor. Kaş ve eyeliner uygulaması yaptırdım. Çok çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim 👍🏻🤗

Dudaklarima yaptirdim. 3. Gunun sonunda tertemizdi. Hicbirsey kalmadi dudaklar ayni dudaklar. Dudaklarimda lekeler var onlar kapansin diye yaptirmistim ama hicbirsey farketmedi. Ayni guzellik merkezinde gozalti morluk kapatma islemi yaptirdim. Goz altlarim suanda eskisinden daha mor. Iyilesmesi 3 hafta alacakmis 3 hafta sonra belli olacakmis durum. Hic degisecegine ihtimal vermiyorum. Iki isleme 2500 tl odedim. Farkli bir guzellik merkezinde de bb glow denen uygulamayi yaptirdim. Aradan bir hafta gectiktwn sonra yuzumde sinir ucu catlagi gibi kirmizi kirmizi lekeler oldu. Ama guzellik salonuna bakilirsa 12 saat icinde olmadigina gore bu durumun onlarla degil farkli bir alerjik durumla ilgisi varmis. Hatta sonraki seanslar icin benden alerji testi isteyecekmis. Yaşım 41 hicbirseye de alerjim yok penisilin disinda. Daha da seanslarim var parasi odenmis ne yapacagim konusunda kararsizim. Uzman bir cilt doktoruna gorunup sebep uygulamadan kaynakliysa dava etmeyi de dusunmuyor degilim. Kalici makyaj yaptiran herkeste sonuc ayni olmuyor ve bazi bunyeler boyayi tamamen atabiliyor. Ama guzellik uzmanlari islemden once bu bilgiyi asla vermiyor.

Arkadaş bilip bilmeden atma epidermisin altına yapılıyor sen derinin altını mi yıkıyorsun abdest alırken az bilgi edin öyle konuş

Arkadaşlar, uzun süren araştırmalarım sonucunda gördüğüm kaş uygulamalarının hiçbirini beğenmedim. Ben de kendim yapmaya karar verdim. Dün gece ellerimi, uygulama yapacağım bölgeyi, tüm aletleri dezenfekte edip kendi uygulamamı kendim yaptım. Kaşıma 12 pin iğne ile kıl tekniği uygulaması yaptım. Birkaç renk boya alıp istediğim rengi karışım yoluyla elde ettim. Sonuçtan fevkalade memnunum.

Memnun olan ya da olmayan bayanlar yapilan islemlerin gorsellerini yukletinde bizde ona gore yorum yapalim havadan yorum yapmamizi bekliyosunuz.

X