Kalıcı makyaj yaptıranlar

Murat akyolla ilgili memnuniyetsizlik yorumuma istinaden yaziyorum. Kendisi benim magduriyetimi giderdi. Merkeze davet edip bizzat kendisinin yaptigi rutusla memnuniyetsizligimi giderdiArkadaslar.
Kendisine tsk ediyorum.

Merhaba, daha önce yazdığım üzre Murat Akyol' yaptırdığım
işlemin aslında kaş ölçmek için kullanılan özel bir cetvelle başlangıç bitiş ve kavis yeri işaretleneren yapılması gerekiyor fakat sadece göz kararı çizim yapılarak onun üzerinden işlem yapılıyor ve ekte işaretli kısımlardan detayları görebileceğiniz hata işi yapan Uzmana değil size malediliyor. Biz çizdik siz beğendiniz yaptık deniyor burda hatayı görmesi gereken zaten ben değilim işi yapanın ta kendisi.

Eklentiler

• IMG-20150201-WA0000.jpg
    IMG-20150201-WA0000.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 798
kaş kontürü yapanlar ..normal kaş almayı bilmeyenler o sebeple kaşın şeklini ne kadar ölcerse ölçsün yamuk yapıyorlar...tv de spikerlerin ve oyuncuların kaşları hep yamuk orantısız....yaptıracaksanın sorun GÜZEL KAŞ ALIYORMUSUN diye..kaşlarımı alan arkadaşa yaptırdım çok memunum keşke daha önce yaptırsaydım

kıl tekniği ile kaş konturu yaptırdım ve sonuçtan hiç memnun değilim. tamamiyle sildirmek istiyorum. bir ay beklemem gerekiyormuş. tamamen ve güvenilir biçimde ve kusturma yöntemiyle kaş konturu silen bir merkez biliyorsanız lütfen yazın. fena halde bunalıma girdim...

Bende kaş kontürü yaptırıp pişman olanlardanım ama acele edip araştırmadan yaptırdım acemi çok ortalıkta şimdi sildiriyorum , Batıkent'te Betül hanım var ona gidicem yaptığı Kaş'lar çok güzel inşaallah bende onlardan biri olurum....

Merhaba, daha önce yazdığım üzre Murat Akyol' yaptırdığım
işlemin aslında kaş ölçmek için kullanılan özel bir cetvelle başlangıç bitiş ve kavis yeri işaretleneren yapılması gerekiyor fakat sadece göz kararı çizim yapılarak onun üzerinden işlem yapılıyor ve ekte işaretli kısımlardan detayları görebileceğiniz hata işi yapan Uzmana değil size malediliyor. Biz çizdik siz beğendiniz yaptık deniyor burda hatayı görmesi gereken zaten ben değilim işi yapanın ta kendisi.
Çok haklısınız, sonradan düzeltti diyorsunuz ama, sadece orantısızlık değil kıl atımı tekniğide doğru uygulanmamış bence... bir arkadaşımızın da dediği gibi öncelikle güzel kaş almayı bilen biri olacak ki kontür yaptırmak için güvenebilelim.

Kızlar ne olur bilen açıklasın ben göz ve dudak için kalıcı makyaj düşünüyorum ama kaç sefer gitmem gerekiyor. Kaşta iki işlem yapılıyor göz ve dudak nasıl tek seferde bitmiyor mu bu işlem? Bir de nasıl yapıldığını merak ediyorum gözümüze önce normal kalemle çizip sonra uyuşturup üstünden mi geçiliyor

evet kalıcı makyajı 2 seferde yapılıyor, önce ilk uygulama sonra kontrol yapılıyor. ben ikisinide yaptırdım. dudak biraz acıyor ama kaş acımıyor. bi de bana eğer canınız çok yanarsa diş hekimi tarafından iğne yapılabileceği söylendi. mantıklı ama gerek kalmadı. daha önce de yazımda belirtmiştim ben Leyla İnanır Nişantaşı'nda yaptırdım 2 sene önce ve hala çok memnun şekilde kullanıyorum.

Arkadaşlar uzun zamandır girmiyordum foruma Kaş'larımı yaptırdım, 1 hafta oldu inanın çok mutluyum paylaşmak istedim, ilk seferinde hüsrana uğramıştım ama bu sefer çok araştırıp usta ellere emanet ettim Kaş'larımı ve sonuç mükemmel oldu, bakışlarım bile değişti, artık kendime güvenim de tam. Bu arada bu mutlulukta emeği geçen Bianco ve Betül hanıma teşekkür etmeden de geçemeyeceğim, harikasınız...

yaptirmadan önce bilgi toplasaydin daha iyi olurdu hafif kizarginlik ve sislik olabilir ama morluk olmasi beni cok sasirtti

ben güzellik uzmaniyim ve bende yaptirdim
1 gün sanki cok aglamis gibi hafif siskinlik vardi ertesi gün birseyim kalmamisti..
Merhaba bugün kalıcı eyeliner uygulamasına gittim fakat cildim boyayi geri kustu kabul etmedi neden acaba bilgi verirmisiniz

3 hafta önce MURAT AKYOL güzellik merkezinde kaş konturu yaptırdım. Açık, ince ve geçici olmasını bizzat istememe rağmen bana kalıcı dövme boyası ile koyu kahve kalın kaş yaptı. 10 gün içince renginin açılacağını ve kaşın inceleceğini söyledi ama rengi ne açıldı ne de kaş inceldi instagram hesabında paylaştığı kaş fotoğrafımın altına başka bir müşterisine bu kaş da kalıcı dövme boyası kullanıldı diye yazdığı yorumu görünce Şok oldum. Kaşımı sildirmek için para iadesi talep ettim ya da kendisinin bir şekilde silmesini istedim. Ne sildi ne paramı iade etti. Kendisi de ayrıca faturasız işlem yapmak da. Yaptığı hizmetten hiçbir şekilde memnun kalmadım. Eleştiri kabul etmeyen bir kurum.kesinlikle tavsiye etmiyorum beni çok mağdur ettiler

MERHABA BENDE MURAT AKYOL MAGDURUYUM BUGUN GORUSTUM KENDISIYLE 2. GUN KASIM KIL TEKNIGINDEN CIKTI 15 GUN SNRA ACILDI 2. RUTUSTA KOYU LACIVERT OLDU VE FATURASIZ BIR ISLEM OLDU...

Merhaba arkadaslar netten kalici makyaj malzemesi bakiyodum bu formu merak edip girdim bazi yorumlar okudum bi baktim ki üye olmuşum :) bilgi vermek istedim sizlere, oncelikle bi arkadas ne kadar bitkisel boya olsada icinde kimyasal madde var ve bu abdeste engel yazmis. 1.si birakin kalici makyajin engel olmamasina dovme bile abdeste engel degildir. Su gecmez altina yazmis cok merak ediyorum tıp mı okudu? derinin altina su islemezse ve hava almazsa ordaki deri çürür. 2.si bi arkadasimiz goz altlarinin morardigini soylemis gercekten cok uzuldum ama bunun kalici makyajla bir ilgisi yok yapan kisiyle alakali bir durum. Lutfen karar vermeden once cok iyi arastirin ve calismalarini gozden gecirin birde kil tekniginden cok sikayet okudum kesinlikle haklisiniz para kazanmak amacli bazi bilgiler verilmiyor maalesef ama ben musterilerimi her zaman uygulamaya baslamadan once bilgilendirirm. Dolgu teknigi kil tekniginden daha uzun vadelidir. Kil teknigi(microblading) icin maksimum 2 sene falan yaziyorlar aldanmayin maksimum kendini en iyi 8-9 ay korur. 3-5 ay sonra boya ciltte yayiliyor ve dogal gorunum elde edilmiyor. Kil teknigi sadece yapildigi an guzel duruyor. Zaten kalici makyaj uzmanlarina bakin hepsinde dolgu teknigi vardir buna bende dahil amacim sizi yonlendirmek degil bildigimi sizinle paylasmaktir. Bir kil teknigi sistemi daha var oda micropigmentasyon, microblading ten biraz daha uzun vadeli gidiyor.. kendinize iyi bakin :) sevgiler..

X