Kalıcı makyaj yaptıranlar

Kaşıma ve gözüme yaptırdım. Mükemmel oldu diyebilirim. Kaşlarım kalktı, hiç kaş olmayan yerlerde şimdi kalıcı makyaj var ve kimse fark etmiyor bile. İfaden değişti sanki, sende bir haller var botoks mu yaptırdı falan diyorlar. Göze gelince, uyuşturulmadan yaptırılamayacak bir iş. Benim gittiğim yerde üst göz kapağı iğne ile uyuşturuluyor ve hiçbirşey hissetmiyorsunuz. Alt göz kapağında emla yeterli oluyor. Hayatımda yaptığım daha akıllıca birşey yoktur herhalde. Çok memnunum. Bir de bu renk açılma konusu tamamen boyaya bağlı. Boyaya derken mesela birkaç renk karıştırılıp uygun ton elde edildiğinde zaman içinde rengin değişmesi söz konusu olmuyor, ancak siyah boya doğrudan kaşa sürülünce 3-5 ay sonra lacivert, kahverengi boya ise kızıla dönüyor. Benim kaşıma 8 renk karıştırıldı mesela, gördüm. Gözümde ise 2 renk karışımı var. Bir de uzmana çok çok dikkat etmek lazım yaptırmadan önce. Sonuç güzel olursa süper bişey. Her sabah en az yarım saat makyaja harcayan ben şimdi nemlendiricimi ve rujumu sürüp çıkıyorum.

Benim kaşlarımı çok kötü yapılmıştı.Burdan araştırırken Ayten hanımın adını duydum.Ulaştım bir sene önce yaptırdım çok memnunum.Çünkü anlattığına göre onun sistemi .

Abdest konusunda arkadaşlara katılıyorum. Ayrıca makyaj yapmak 5-10dk.lık bi iş. Çok zor bi meziyetmiş gibi ne gerek var böyle mecaralara, zahmetlere.. Bunlarla uğraşmak daha zor bi iş bana kalırsa.. Bazılarındada o kadar yapay duruyo ki hiç hoş değil :KK50: Tabi herkesin zevki ve tercihi farklı saygı duyarım :KK42: Ben sadece düşüncemi yazdım :KK14:

geçen ay gözüme yaptırdım
muhteşem oldu
çok da doğal duruyor
dişhekimiyim hergün makyaj yapmaktan usanmıştım. kalktım marmaristen istanbula geldim sırf ona yaptırmak için. gören bi kaç akrabam daha yaptırmak için randevu aldı. çok az bir acı duyuluyor sonrasında bir kaç rötuş gerekebileceğini söyledi yapan bayan ama benimkinin ne rengi attı ne de döküldü. tek kelimeyle çoooooooook mutluyum :)

yaptırmak isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim : ok meydanı devlet hastanesi karşısında DODO kuaför Nevin hnm.. çok da şeker bir bayan.
sevgilerimle :)

Ya kılınızın kökü ölüp ordaki gözenek kapanmadığı sürece herşey abdest geçirir! Kıl çıkması önemlı olan! Asıl yaptırılan o lazerle epilasyon abdest geçirmiyorsa geçirmez çünki bütün kıl köklerini öldürüp oradaki gözeneklerin kapanmasına dolayısıyla derinin suyu çekmemesine sebep oluyor. Ama bir dövmedir çıkmış bir yerden herkes onu söylüyor. Dövme abdest geçirmez diyen 1 tane hoca yok zaten! He Allah ın verdiğine müdahele ettiğin daha güzel gözükmek için günahsa evet orda tmm ama su geçirmez demeyin artık şu dövmeye!

geçen ay gözüme yaptırdım
muhteşem oldu
çok da doğal duruyor
dişhekimiyim hergün makyaj yapmaktan usanmıştım. kalktım marmaristen istanbula geldim sırf ona yaptırmak için. gören bi kaç akrabam daha yaptırmak için randevu aldı. çok az bir acı duyuluyor sonrasında bir kaç rötuş gerekebileceğini söyledi yapan bayan ama benimkinin ne rengi attı ne de döküldü. tek kelimeyle çoooooooook mutluyum :)

yaptırmak isteyenlere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim : ok meydanı devlet hastanesi karşısında DODO kuaför Nevin hnm.. çok da şeker bir bayan.
sevgilerimle :)

selam bende senin buradaki tavsiyen uzerine haftaya ona gidicem,hala memnunmusun herhangi bir renk acilmasi falan oldumu?
nekadarayaptirmistin?

kızlar iki yıl önce kaşıma (doldurma yöntemiyle) birkaç ay öncede hem iç dudak hem çerçeve yaptırdım; ikiside gerçekten çok güzel oldu. kaşı rahatlıkla kullanıyorum ve rengi uçup gittiğinde tekrarlatmayı düşünüyorum fakat dudak ne kadar güzel olursa olsun bir süre sonra çok sıkmaya başlıyor. sabah kalktığımda doğal halimi özlediğim çok oluyor. bir de giydiğiniz kıyafet ne olursa olsun renk sabit olduğundan şikayet ettiği o makyajı bile yapmayı özlüyor insan :KK25:

yani dudak gibi belirgin bi bölgeyi yaptırmadan önce gerçekten iyi düşünün bence. ne kadar güzel olursa olsun sıkılıyor insan :44:

canım selam ben dudagıma yaptırmak istiyorum ama makyaj gibi dursun istemem tabi yani dogal kendi pembeliğiymiş gibi dursun istiyorum sence bu mümkünmü yani bidaha yaptırmak istemedigine göre mümkün degil gibi :S

Arkadaşlar merhaba,

Ankarada olan ve kalıcı makyaj yaptırmak isteyenlere gürcan hanımı tavsiye ederim. kıl tekniği ile çalışıyor ve gerçek kaş gibi yapıyor.. internetten araştırabilirsiniz. ben yaptırdım ve çok memnunum.. iki yıl önce çok beceriksiz birine yaptırdım çok pişman oldum. yaptıracaksanız mutlaka yaptırdığınız kişinin önceki çalışmalarını görün. yaptırmak isteyenlere telefonunu özelden gürcan hanımın telefonunu mesaj atabilirim.. 300 TL ye yapıyor ama bence fazlasıyla hakediyor.. önünüze gelen herkese yaptırmayın, ben tıp merkezinde yaptırdım, boyalarını gördüm ve tek kullanımlık iğnem bana teslim edildi..

Selam kızlar,
kaşlarıma yaptırdım,10 gün önce. ben hastanenın ıcınde cıldıye bolumunde yaptırdım. Merak ettıgınız bırsey varsa cevaplayabılırım.. Cunku ınsan karar vermeden once cok tereddüt edıyor ve araştırıyor .
Benım kaslarım cok seyrek ve kısaydı ,acık kahve tonlarında. Beyaz tenlıyım. sonunda karar verıp yaptırdım.Şimdi şeklı cok güzel oldu bıraz kalkık duruyor.işlem 1 saatten fazla surdu. Ama şunu belırteyım Emla krem surulmesıne ve benım agrı esıgım yüksek olmasına rağmen cok cok cok fazla acı hıssettım.Acıyı tarıf etmek gerekırse aynı anda 20 tane arının kaşınızı sokması gıbı.. Bır kere başladık dıye dayandım . Bıttıkten sonra oldukça koyu gorundu fakat kabuklar kalktıktan sonra cok doğal gorundu. 1 ay sonra tekrar yapılacak .. Ben cok memnun kaldım.
Sorunuz olursa cevaplamaya calısırım

kızlar cahilliğimi bağışlayın ama bu kaş için kalıcı makyaj sadece kaşın boyanması mı oluyor?yani gene kaş almaktan kurtuluş olmuyor değil mi?

kaşta acı mı oluyor ya güzelliğim için acıya dayanamam ya

Selam kızlar,
kaşlarıma yaptırdım,10 gün önce. ben hastanenın ıcınde cıldıye bolumunde yaptırdım. Merak ettıgınız bırsey varsa cevaplayabılırım.. Cunku ınsan karar vermeden once cok tereddüt edıyor ve araştırıyor .
Benım kaslarım cok seyrek ve kısaydı ,acık kahve tonlarında. Beyaz tenlıyım. sonunda karar verıp yaptırdım.Şimdi şeklı cok güzel oldu bıraz kalkık duruyor.işlem 1 saatten fazla surdu. Ama şunu belırteyım Emla krem surulmesıne ve benım agrı esıgım yüksek olmasına rağmen cok cok cok fazla acı hıssettım.Acıyı tarıf etmek gerekırse aynı anda 20 tane arının kaşınızı sokması gıbı.. Bır kere başladık dıye dayandım . Bıttıkten sonra oldukça koyu gorundu fakat kabuklar kalktıktan sonra cok doğal gorundu. 1 ay sonra tekrar yapılacak .. Ben cok memnun kaldım.
merhaba öncelikle arkadaşım. bende yapırmayı düşünüyorum ama biraz korkuyorum. derinin altınamı yapılıyor yoksa boyama ile mi oluyor. ayrıca istanbuldamı yaptırdığın hastane ne kadara yaptırdın.

Merhaba arkadaslar ben gecen hafta kalıcı makyaj yaptırdım önce çok korkmUSTUM çok araştırdım en son dudak ve eyeliner da karar verip yaptırdım.söylendiği kadar çok acı yok bence.yaptiracaginiz yerin hijyenik olması ve isin ehli birisi olması şart .Ankarada iseniz Tunali Hilmide 8 Mart güzellik salonu Vildan Karasu!!! Tek gecerim okadar ilgili ve sıcak ki salonun dekorasyonu otantik havası sizi büyülüyor adeta .... Çok sıcak bir ortam kalıcı makyaj yaptırmak cesaret ısı fakat sonrasında zahmetsiz güzel günler bizi bekliyor.şiddetle tavsiye ederim ... Yaptıracak arkadaslar yaptırdıktan sonra antibiotikli merhem kullanmayı unutmayın lütfen çok kısa sürede normale dondüm :) sabah kalkıyorum makyajliiii :) süper keske daha önce yaptirsaymisim :KK36:

canım selam ben dudagıma yaptırmak istiyorum ama makyaj gibi dursun istemem tabi yani dogal kendi pembeliğiymiş gibi dursun istiyorum sence bu mümkünmü yani bidaha yaptırmak istemedigine göre mümkün degil gibi :S

bende uzun zamandır kalıcı makyaj yaptırmayı düşünyor ve araştırıyorum. istanbulda ayten kömürcüden memnun olmayan olmadığını ve yaptığı işlerin çok doğal oldugunu söylüyorlar. acaba burada yaptıranlar veya yaptırmayı düşünüp araştıranlar menun kaldıkları yerleri ve fiyatlarını ve tabi eğer birşeyler duymuşlarsa ayten hanım hakkında bilgi verebilirler mi??

Selam kızlar,

merhaba aranıza yeni katıldım:) bende dün yaptırdım kaşlarıma kalıcı makyaj. Şimdi kabuk tuttu ve koyu görünüyor. normal halini çok merak ediyorum. Umarım kabuklar dökülünce doğal ve güzel olur.Çünkü israrla doğal görünmesini istediğimi belirtmiştim. iyice araştırmadığım için böyle kabuk tutacağını yıkanmaması gerektiğini ve krem sürülmesi gerektiğini işlem sırasında öğrendim ve işe bu gün böyle gelmek zorunda kaldım. Konuşurken kimseyle göz göze gelmemeye çalışıyorum kremli kabuklu kötü görünüyor.İyice arştırın ve mümkünse tatil zamanınıza denk getirin.yaptıranlar krem olarak ne sürmüşler yardımcı olurlarsa sevinirim bana teramisin sürmemi söylediler ve ne kadar zamanda bu kabuklar dökülecek normal görüntü ortaya çıkacak ...

Arkadaşlar merhaba. Seneler önce sol kaşımın kavis yeri dökülmüştü. Sağ kaşımıda sol kaşıma uydurmak için senelerdir kullandığım kaş kalemide kaşlarımda aşırı dökülmelere ve zamanla seyrekleşmelerine neden oldu. Uzun kararsızlıklardan sonra kalıcı makyaj yaptırmaya karar verdim. Netten araştırırken 2 yer arasında kararsız kaldım biri 400 tl diğeri 750 tl fiyat verince bu kadar fark olmasının haklı bir nedeni vardır diyerek karar değiştirmeden pahalı olan yere gidip yaptırdım. (Nezahat Yanmaz) Önce çizimler ve renk konusu üzerinde karşılıklı oturup karar verdik. Kaşlarımın başlangıç yerinin kesinlikle çok doğal durmasını ve kıl tekniğiyle çalışılmasını eğer yapılamayacaksa kaş başlarıma kesinlikle dokunulmamasını söyledim. Örnek olarak çizilen kaş tam istediğim gibi olduğu için işleme başladık. Yaklaşık olarak 2 saate yakın sürdü. İşlem bitiminde aynaya baktığımda kendimi camdan aşağıya atmak istedim neredeyse çünkü tam bir hayal kırıklığı olmuştu kalın ve simsiyah üstelik kaş başlarımdan itibaren. Tartıştık ve görünümün 10 gün içerisinde oturacağını tam istediğim gibi olduğunu söylediler. 10 günü bırakın 5 gün içerisinde kabuklanmalar feci kaşıntılar başladı ve kaşımda çok hafif kırmızılık dışında hiç bir boya kalmadı. Telefonla arayarak durumu bildirdim ve normal olduğunu 2. rötuşta oturacağını söylediler. İşlemden 15 gün sonra 2. rötuşa gittim ve birdaha gitmeme gerek kalmayacağını söylediler. Yine aynı günler bu sefer daha feci bir kaşıntı başladı. Boyalar tamamen gitti ve sadece kaş kavislerimde nokta nokta iğrenç siyah-lacivert bir görüntü var. Kaşıntısına dayanamadığım ve olan kaşlarımda elimde kaldığı için kaşlarımı jiletle kazıdım ve yine kalemle boyuyorum. 2 aydır rezil gibi geziyorum. Daha sonra Ayten Kömürcü ismini farkettim araştırırken kendisini telefonla aradım ve başıma gelenleri anlattım. Asla 2.rötuş için 15 gün sonra gidilmezmiş bu bikere çok yanlış dedi. Randevu istedim fakat 1 ay geçmeden işlem yapmam daha sonra arayıp alırsın dedi. Paragöz davranmaması güven verdi bana. şimdi 2 hafta sonra kendisinden randevu alacağım. Sanırım başta kaşımda kalan boyaları çıkarmamız gerekecektir. Çok iyi araştırın derim sonra rezil gibi dolaşmakda var işin içinde.

istanbulda kalıcı eyeliner yaptıranlar nereye ve ne kadara yaptırdınız lütfen cevap bekliyorum

izmir de yer lazım arkadaşlar önerisi olan var mı kim güzel yapıyor kalıcı makyajı İZMİR de . Eye liner yaptırıcam ördek başı yeşili :KK66:

X