Saç Şekillendiriciler KALIN TELLİ saclar için düzleştirici

hangi düzleştirici

• babyliss

OY: 7 29,2%
  • philips

OY: 7 29,2%
  • remington

OY: 5 20,8%
  • braun

OY: 5 20,8%

• Ankete Katılan
    24
  • Anket Kapalı .

handealan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2009
1.123
8
kıslar düzleştirici alıcam fakat uyduruk bişi almak istemiom.aldım daha önce 30 liraya hiç memnun kalmadım.lütfen eger kalın telli saçlarınız varsa denediğinis ve memnun kaldıgınız düzleştiricileri yazın olur mu....opuyorumnanaktan

evet ya aynı dert bendede var ,güzel bir konu açmışsın canım bende bekliyorum kızlar cvplarınızı bir hayır işleyin lütfen

ayyy kızlar bi zamanlar bende muzdariptim bende daha önce bi düzleştirici aldım ve hiç memnun kalmadım daha sonra araştırıp felix i buldum saçlarım cok uzun kalın ve çok gür ben cok cok cok memnunum umarım sizde memnun kalırsınız 45 liraya aldım baya oldu ama resmını eklıyorum fikir olsun diye

Son düzenleme:
aayy kızlar durun remı eklemeye calısıyorum unutmusum ay resım eklemeyı

1003380n.jpg

işte bu kızlar umarım biraz fikir verebilmişimdir

swett cim canım cok saol.o düzleştiriciyi gördüm burda 50 liraya satıolardı ama dedim heralde iş yaramas almadım.premium kullanmıstım ben ilk zaman iidi.amma velakin aradan bi kac ay gecti ısı yetmemeye basladı.saclarım oldu kabarık fatma .kıslar yazalım yazısalım.fikirler artsın hadi bakalım.

benımde once aldıgım sinboydu canım ve bırdaha sinbo marka hıcbırsey almamaya söz verdım kendıme bundan cok memnunum ben bıgun düzleştiririm saclarımı fotosunu cekerım sizin için kolay gelsın sizeopuyorumnanaktan

evet ya aynı dert bendede var ,güzel bir konu açmışsın canım bende bekliyorum kızlar cvplarınızı bir hayır işleyin lütfen

evet canım benm cok işime yarıycak bu konu.umarım sizinde işinize yarar.bu dertten muzdarip cok kişi olduna eminim..aslında sanslıız bi yandan kalın telli kolay kırılmayan saclara sahibiz amma gel gelelim ki saclarımıs kolay düzleşmio işte.neyse kıslar bekliom fikirleri.şimdiden herkese teskkurlerkaydirigubbakcemile5

benımde once aldıgım sinboydu canım ve bırdaha sinbo marka hıcbırsey almamaya söz verdım kendıme bundan cok memnunum ben bıgun düzleştiririm saclarımı fotosunu cekerım sizin için kolay gelsın sizeopuyorumnanaktan

cok sevinirmmmmm.resmini eklersen gercekten cok memnun kalırıs cümleten..tesekkürler ilginise kıslarkaydirigubbakcemile3

kızlar benim saçlarım kıvırcık ve kalın telli yaklaşık 2 yıldan beri philips kullandım 2 gün önce remington aldım.son sistem ucu kalınlardan harika bişi kızlar biraz pahalı ama değer

kızlar benim saçlarım kıvırcık ve kalın telli yaklaşık 2 yıldan beri philips kullandım 2 gün önce remington aldım.son sistem ucu kalınlardan harika bişi kızlar biraz pahalı ama değer

ALDIĞIN REMİNGTONUN RESMİNİ EKLER MİSİN CANIM Bİ DE KACA ALDIN HATTA SACLARINI Bİ GÜN DÜZLEŞTRP SACLARININ REMİNİ EKLERSEN TOPİĞİMİZE HAYRIN DOKUNURkaydirigubbakcemile5

benım de saclarım kalın tellı ve gür bende philips saloon almayı dusunuyorum...şutarafagitti

canım benm düzleştiricim de braun bayraktarlardan almıştım geçen yıl 149tl idi ama kesinlikle değer çok memnunum
003bfg.jpg

kıslarr benim de saçlarım kalın telli hatta yerde gördüklerinde bu ip nerden düşmüş diyolar:roflol: üstelik dalgalı ve belimde ben remigton aldım resmini şuan ekleyemem ama rengi açık mavi üzerinde shine therapy technology yazıyo.. saçı düzleştiren kısmında avakado özü var ve saça parlaklık veriyo.. 145 liraya almıştım geçen yıl tavsiye ederim...:nazar:

babyliss pro230 kesinlikleeeeeeeeeee tek gecerimmm saclarımm nası kalın ama babylıssle dumduz kuaforden ckmıs gbı oluyooooooo

kıslarr benim de saçlarım kalın telli hatta yerde gördüklerinde bu ip nerden düşmüş diyolar:roflol: üstelik dalgalı ve belimde ben remigton aldım resmini şuan ekleyemem ama rengi açık mavi üzerinde shine therapy technology yazıyo.. saçı düzleştiren kısmında avakado özü var ve saça parlaklık veriyo.. 145 liraya almıştım geçen yıl tavsiye ederim...:nazar:

canım o nasıl bi sac düzleştirici yaaa.ben hiç görmedim valla.merak ettim bak şimdi neyse biras daha arastırım belki bulurum.bi gün saclarını düslerstirip resmini eklersen cook svinirim tatlımkaydirigubbakcemile3

X