Kalkık burun ucu ve karşıdan görünen burun delikleri xd

Yani kişiden kişiye değişiyor. Ama sabır gerektiriyor onu anladım :')

Merhaba benimde 1 ay oldu burnumda kıkırdak kırıkti, eğrilik mevcuttu ve et vardı burnum yüzüme göre büyüktü ama ben kesinlikle Barbie tarzi bir şey istemiyorum dedim ama ona rağmen aynaya bakınca burnum bana küçük ve ön tarafı kalkık gözüküyor şimdiden psikoloji diye bir şey kalmadı bende
Merhaba nasıl oldu burnunuz o kalkiklik indi mi ? Ben de aynı şeyi yaşıyorum çok mutsuzum .geri bildirim yaparsanız süreci bilmek beni rahatlatacaktir ,fena moralsizim. Çok teşekkürler

Merhaba nasıl oldu burnunuz o kalkiklik indi mi ? Ben de aynı şeyi yaşıyorum çok mutsuzum .geri bildirim yaparsanız süreci bilmek beni rahatlatacaktir ,fena moralsizim. Çok teşekkürler
Benimki de öyleydi burada birçok kişiyle konuştum iner dediler inanmadım ağladım zirladim hala istediğim seviyede değil doğal durmuyo ama bakın inmiş biraz

Eklentiler

• 1000028856.jpg
    1000028856.jpg
    76,4 KB · Görüntüleme: 85
  • 1000028854.jpg
    1000028854.jpg
    97,3 KB · Görüntüleme: 87
E çok kaklik değil sanki hatta hiç kalkik degil
İlk haline bakarsanız anlarsiniz kalkık olduğunu. Su an evet aşırı kalkık değil çünkü indi. Ama benim için yetmez bu hali bile kalkık bana göre yandan daha kalkık görünüyor önden değil de

Kızlar ameliyatlı burunlara dolgu yapmaya yanaşmıyor doktorlar. Dolgu konusunu çok araştırdım çünkü ucunu dolgu ile kaldırtmak istiyordum, hem yüz yüze görüştüm başka dr larla hem sosyal medyadan danıştım, en son geçen sene doktorum çok hafif birşey yaptı ancak hiç etki etmedi. Sonra kaşınıp ameliyat oldum.

Kızlar ameliyatlı burunlara dolgu yapmaya yanaşmıyor doktorlar. Dolgu konusunu çok araştırdım çünkü ucunu dolgu ile kaldırtmak istiyordum, hem yüz yüze görüştüm başka dr larla hem sosyal medyadan danıştım, en son geçen sene doktorum çok hafif birşey yaptı ancak hiç etki etmedi. Sonra kaşınıp ameliyat oldum.
Ben konuştum bugün bir kaç doktorla .9.ay da yapıyorlar ya da sonrasında

Aa gerçekten mi? Ben ameliyat yerine dolgu ile kaldırtabilmeyi çok isterdim. Ama benim 4. ameliyatım bana damarların yer değiştirmiş olabileceğini söyleyip damara denk gelme ihtimali bulunduğundan bahsetmişlerdi. Dediğim gibi geçen sene azıcık kendi dr um yaptı (çok ısrar ettim) ama hiç yeterli olmadı. Fark bile olmadı hatta. Tabi o zaman derdim ucunu kaldırtmaktı..

Bende ameliyat olmak istiyorum ama pişman olanları okudukça vazgeçiyorum
Herkesin farklı deneyimleri, farklı beklentileri oluyor. Benim eski burunlarımı görseniz manyak mısın neden oldun dersiniz. Ama ben hep bi kusur buldum..
Fazla kalkıklıktan dert yananların çocuğunun zaman içinde normale döndüğünü okudum (dün geceden beri kalkık burun başlıklarını okuyorum/ yine de içim rahatlamıyor) ayrıca beğenmezseniz revizyon da her zaman bir seçenek. Kararlıysanız iyi araştırın, tam nasıl bir burun istediğinizi karar verin ve doktora da iyi ifade edin. Gözünüzü korkutmanıza gerek yok benim çevremdeki bir çok kişi sadece bir defa ameliyat olup çok memnun kaldılar. Biraz da şansa kalıyor heralde..

X