Kalkık burun ucu ve karşıdan görünen burun delikleri xd

14. Günümdeyim bugün bantlarım çıktı ve incecik küçük burnum su an kalın görünüyor baya ince derili olmama rağmen. Doktor hepsinin ödem olduğunu söyledi burun ucunda da yarım santimetre ödem var dedi o da inerse deliklerin daha doğal durur dedi eğer istediğin kadar düşmezse 6. Ayda biraz indiririm çok basit bi işlem dedi. Doktoruma güvendim su an odemin inmesini bekleyeceğim burun deliklerim ilk güne nazaran cidden normale döndü ama ödem şişlikler yüzümü değiştirdi. Bi arkadaşıma fotoğraf attım ve burnumda değişim olduğumu anlamadı sadece yüzün farklı geldi şişlik var naptin dedi
Daha yeni seninki. Burun degisiyor sürekli sanki..ben 2. Aya girecegim 10 gün sonra ve hala her gün kalkıp burnuma baktığımda sanki farklı bir burun gibi geliyor. Bazen beğeniyo gibi oluyorum bazense bu ne diyorum 😅 anlamadım gitti.. senin çok yeni daha değişecektir.. odemlidir yüksek ihtimal. Benimde burun ameliyatk olduğum çok anlaşılmıyor maalesef. Sadece kısalmış biraz. Doktor indiririm demiş ya. Bana da öyle demişti ama sanirim aynı dr a ufak jslem bile olsa yaptırmama kararı aldjm çünkü ilkinde zaten yapamadığı şeyi ikinci sefer daha kötü hale getirebilir.. senin de fikrin değişebilir. Ben ameliyat olursam 2. Yi direkt başka Dr a hatta en iyisine yaptıracağım çünkü bu işler hafife alınacak işler değil öyle kolay hemen yaparım deemekle olmuyor daha kötü sonuçlar doğurabilir burun ucu düşmesi gibi..
Dediğim gibi seninki çok çok erken 1 ay sonra daha iyi bakacaksın burnuna..istediğin gibi olmamış olabilir benimde istediğim gibi değil fakat insan alışıyor galiba :')

Daha yeni seninki. Burun degisiyor sürekli sanki..ben 2. Aya girecegim 10 gün sonra ve hala her gün kalkıp burnuma baktığımda sanki farklı bir burun gibi geliyor. Bazen beğeniyo gibi oluyorum bazense bu ne diyorum 😅 anlamadım gitti.. senin çok yeni daha değişecektir.. odemlidir yüksek ihtimal. Benimde burun ameliyatk olduğum çok anlaşılmıyor maalesef. Sadece kısalmış biraz. Doktor indiririm demiş ya. Bana da öyle demişti ama sanirim aynı dr a ufak jslem bile olsa yaptırmama kararı aldjm çünkü ilkinde zaten yapamadığı şeyi ikinci sefer daha kötü hale getirebilir.. senin de fikrin değişebilir. Ben ameliyat olursam 2. Yi direkt başka Dr a hatta en iyisine yaptıracağım çünkü bu işler hafife alınacak işler değil öyle kolay hemen yaparım deemekle olmuyor daha kötü sonuçlar doğurabilir burun ucu düşmesi gibi..
Dediğim gibi seninki çok çok erken 1 ay sonra daha iyi bakacaksın burnuna..istediğin gibi olmamış olabilir benimde istediğim gibi değil fakat insan alışıyor galiba :')
Yok ben de degistirtmem gibi ödem indikten sonra ucu daha normale döner fakat burun sırtındaki kemiğim kalinlasmis anlamadim eskiden incecikti

Yani burun ameliyatı olup kalkık oldu diye liplift yapmak bana göre anlamsız. Yüz ifadesi iyice değişir tuhaf olursun yapay bir görüntü elde edilir. Tekrar burundan ameliyat olmak daha mantıklı kalkıklığı indirilebilir. Dudaklarıma da cerrahi bir işlem yapıp asla riske atamam. Artık zaten estetiğin her türlüsüne karşıyım 😅 inmiyorsa da inmesin 2 yıl sonra ameliyat ile indiririz skhssk
valla ben memnunum zaten 17 yasından beri burun dudak aramın fazlalıgından sikayetçiydim. bu dudaklara yapılan bir işlem değil. ailem de çok iyi oldu diyor. tabi tercih meselesi. burun ameliyatı öyle ha deyince olunacak ameliyat degil. türkiyede iyi doktor az. estetiğe karsı olan insan burnunu da yaptırmasın bence en basta.

Bugün burun ameliyatımın 25. günü doğal burun istedim kalkık olmasını istemediğim halde doktor kaldırmış. Burun deliklerim görünüyor ve bu beni rahatsız ediyor. Tabi kaldırdığı için kısa da duruyor sanki ve buda benim sevmediğim bir görüntü 🤦 Kalın ciltliyim doktorum 1 yıla kadar biraz ineceğini ve oturacağını söyledi ama sabırsız biri olduğum için kafamda acaba inecek mi inmeyecek mi düşüncesi dolanıp duruyor. Bu sürecin bu kadar zor ve yıpratıcı olduğunu bilsem kesinlikle olmazdım:KK43:
En azından bu konu hakkında birileri beni aydınlatabilir mi ? Doktor burnuma 1-1.5 yıl tanımamı şuan konuşmanın çok erken olduğunu söylüyor. Ah birde benim yaşadığım psikolojiyi bilse...
Estetik olmuş ve bu problemi yaşamış arkadaşlardan deneyimlerini aktarmasını istiyorum 🙏🏼 teşekkür ederim
Kalın derili hastalarda burun daha çabuk düşüp eski haline kavuşuyor doktor ne kadar destek koymussa o kadar iyi bir de birkaç ayı beklemeden panik olmayın bence

Kalın derili hastalarda burun daha çabuk düşüp eski haline kavuşuyor doktor ne kadar destek koymussa o kadar iyi bir de birkaç ayı beklemeden panik olmayın bence
Evet dr derin çok kalın dedi. Destek koymuş ve en az 1 yıl tanımamı söyledi. Revizyon olsam bile 2 yıl öncesinden olmam. Benimde beklemekten başka çarem yok daha 2. Ayım dolmadı alışmaya çalışıyorum yoksa bu şekilde kafaya takarak yaşanılmaz...
Her ne olursa olsun estetik pişmanlıktır iyi düşünülmesi gerek afedersiniz ama acele olan her işte bir b.kluk oluyor. Ben acele ettim..

Teşekkür ederim yorumun için 💖

kalın. süre olarak bilmiyorum. 1 yılda tam oturdu. Ama o kalkıklık 6 ay sürdü diye hatırlıyorum
Umarım benimki de orantılı bir şekilde iner. Bazen dua ediyorum insin diye sonra diyorum ya çok inerse 😅 değişik bir şekil alırsa falan. Nasıl dua edeceğimi şaşırdım sksjdk
Aslında burnum kalkık olduğu için biraz kısa da geliyor gözüme. Daha uzun durmasını hedeflediğim içinde insin istiyorum. Biraz inerse belki daha hoş durabilir bilemiyorum ya. Senin kıkırdakla desteklenmiş miydi burnun?

Umarım benimki de orantılı bir şekilde iner. Bazen dua ediyorum insin diye sonra diyorum ya çok inerse 😅 değişik bir şekil alırsa falan. Nasıl dua edeceğimi şaşırdım sksjdk
Aslında burnum kalkık olduğu için biraz kısa da geliyor gözüme. Daha uzun durmasını hedeflediğim içinde insin istiyorum. Biraz inerse belki daha hoş durabilir bilemiyorum ya. Senin kıkırdakla desteklenmiş miydi burnun?
Bilmiyorum ki, girdim 1 saat sonra çıktım. İlk ve son ameliyatım, kıkırdak filan demedi doktor.
İstersen doktoruna danış, belki masaj önerir sana.
Benimki masaj yapma sakın demişti herkes masaj yapmasına rağmen yapmadım. Daha senin çok yeni, bu halde kalmayacağına emin olabilirsin dert etme tatlı canına.

Bilmiyorum ki, girdim 1 saat sonra çıktım. İlk ve son ameliyatım, kıkırdak filan demedi doktor.
İstersen doktoruna danış, belki masaj önerir sana.
Benimki masaj yapma sakın demişti herkes masaj yapmasına rağmen yapmadım. Daha senin çok yeni, bu halde kalmayacağına emin olabilirsin dert etme tatlı canına.
1.5 ay da 10 yaş aldım sanki 😅 maalesef halime bir gülüyorum bir ağlıyorum ama genelde ağlıyorum. Bende derin izler bıraktı bu ameliyat. Masaj önerdi yukardan aşağı doğru ödemlerin dağılmask için. Aklıma geldikçe ara ara yapıyorum. Belki seninki kıkırdak ile desteklenmemiştir. Benimki desteklenmiş ve desteklendiği için çok düşeceğini sanmıyorum. Belki sadece zamanla alışırım ve oturur. Bir umut sevmeye başlarım. Kaderimizde bunları yaşamak varmış :')
Bir tek iyi araştırmadığıma yanıyorum.... Keşkelerim çok fazla. Bu sonuçları bilsem estetik olmasamda olur deyip olmazdım. Ama hayırlısı işte.

1.5 ay da 10 yaş aldım sanki 😅 maalesef halime bir gülüyorum bir ağlıyorum ama genelde ağlıyorum. Bende derin izler bıraktı bu ameliyat. Masaj önerdi yukardan aşağı doğru ödemlerin dağılmask için. Aklıma geldikçe ara ara yapıyorum. Belki seninki kıkırdak ile desteklenmemiştir. Benimki desteklenmiş ve desteklendiği için çok düşeceğini sanmıyorum. Belki sadece zamanla alışırım ve oturur. Bir umut sevmeye başlarım. Kaderimizde bunları yaşamak varmış :')
Bir tek iyi araştırmadığıma yanıyorum.... Keşkelerim çok fazla. Bu sonuçları bilsem estetik olmasamda olur deyip olmazdım. Ama hayırlısı işte.
Nerede oldun estetik? ben ankara'dayım esabil hoca yaptı. değişik bi adam, ameliyathanede bayılmak üzere iken gelip bana "sana napacaktık" dedi, çat bayıldım.
megersem espri tarzı buymuş haha.
benim ilk çok minik, kalkık tatlıştı. herkes değişecek diyordu ben üzülüyordum -ve değişti. :d
fena olmadı, ama illaki yerine oturup dogallasiyor.
sen de alisirsin emin ol.

Bu kikirdakla desteklenme meselesini soracağım doktoruma desteklense bile düşme oluyor mu diye 1 hafta sonra kontrolüm var, umarım ikimizin de bir tık iner düz burun olacak sekilde

Bu kikirdakla desteklenme meselesini soracağım doktoruma desteklense bile düşme oluyor mu diye 1 hafta sonra kontrolüm var, umarım ikimizin de bir tık iner düz burun olacak sekilde
Ayy inşallah ya sorup beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum. Ben doktorumu soru sora sora çok darladım galiba. Artık soramıyorum bile 😅 beni bilgilendirirsen çok sevinirim 🙏🏼

Merhaba benimde 1 ay oldu burnumda kıkırdak kırıkti, eğrilik mevcuttu ve et vardı burnum yüzüme göre büyüktü ama ben kesinlikle Barbie tarzi bir şey istemiyorum dedim ama ona rağmen aynaya bakınca burnum bana küçük ve ön tarafı kalkık gözüküyor şimdiden psikoloji diye bir şey kalmadı bende

Merhaba benimde 1 ay oldu burnumda kıkırdak kırıkti, eğrilik mevcuttu ve et vardı burnum yüzüme göre büyüktü ama ben kesinlikle Barbie tarzi bir şey istemiyorum dedim ama ona rağmen aynaya bakınca burnum bana küçük ve ön tarafı kalkık gözüküyor şimdiden psikoloji diye bir şey kalmadı bende
Senin sorunlarına benzer sorunlar vardı bende de. Doktora bende aynı şekilde belirttim ama gerçekten dediklerimiz önemsenmedi paramızla rezil olduk çektiğimiz acıya değseydi keşke. Barbie nose gibi burunlar o kadr itici geliyor ki bana. Bebek burnu gibi o ne öyle. Ve herkesin yüzüne yakışacak burunlar değil. Ama Dr lar inatla o tarz burunlar yapıyor. Hastalar uyarmasına ragmen. Mesela bazı hastaların sadece kemeri törpülenip biraz burun ucu küçültülebilecekken daha doğal durabilecekken Kısacık yapay kalkık bir burunla uyanıyorlar(mesela ben). Aynaya bakmakta zorlanıyorum bazen. Ki psikolojik olarak bir çok şeyi atlatan ben. Bunu bir türlü atlamadım kendimle savaşıyorum resmen. İnan benimde psikolojim berbat. Dışarı çıktığımda mutlu gibi görünüp evde zırıl zırıl ağlıyorum ve bu ne zaman son bulur hiç bilmiyorum. Sürekli kendimi avutuyorum :KK43: beğenmeye sevmeye çalışmaktan yoruldum

X