Kalkık burun ucu ve karşıdan görünen burun delikleri xd

Senin sorunlarına benzer sorunlar vardı bende de. Doktora bende aynı şekilde belirttim ama gerçekten dediklerimiz önemsenmedi paramızla rezil olduk çektiğimiz acıya değseydi keşke. Barbie nose gibi burunlar o kadr itici geliyor ki bana. Bebek burnu gibi o ne öyle. Ve herkesin yüzüne yakışacak burunlar değil. Ama Dr lar inatla o tarz burunlar yapıyor. Hastalar uyarmasına ragmen. Mesela bazı hastaların sadece kemeri törpülenip biraz burun ucu küçültülebilecekken daha doğal durabilecekken Kısacık yapay kalkık bir burunla uyanıyorlar(mesela ben). Aynaya bakmakta zorlanıyorum bazen. Ki psikolojik olarak bir çok şeyi atlatan ben. Bunu bir türlü atlamadım kendimle savaşıyorum resmen. İnan benimde psikolojim berbat. Dışarı çıktığımda mutlu gibi görünüp evde zırıl zırıl ağlıyorum ve bu ne zaman son bulur hiç bilmiyorum. Sürekli kendimi avutuyorum :KK43: beğenmeye sevmeye çalışmaktan yoruldum
Gerçekten zor bir süreç sevebilecegimi zannetmiyorum şimdiden revizyon ameliyati düşünüyorum ama onu da karşılayacak bütçem yok

Gerçekten zor bir süreç sevebilecegimi zannetmiyorum şimdiden revizyon ameliyati düşünüyorum ama onu da karşılayacak bütçem yok
Bizi ne kadar zor bir duruma soktuklarının farkındalar mı acaba bu dr lar :/ hem maddi hem manevi. En çok psikolojik olarak yıpranıyoruz. Allah yardımcımız olsun🥺

Bizi ne kadar zor bir duruma soktuklarının farkındalar mı acaba bu dr lar :/ hem maddi hem manevi. En çok psikolojik olarak yıpranıyoruz. Allah yardımcımız olsun🥺
daha ilk zamanlarimiz diyorum biraz daha dişini sık bu süreçte ne burunlar iyi oldu diyorum tam motive oldum tekrar başa dönüyorum ☹️

daha ilk zamanlarimiz diyorum biraz daha dişini sık bu süreçte ne burunlar iyi oldu diyorum tam motive oldum tekrar başa dönüyorum ☹️
Bende bende. Diyorum olan oldu kaderinde bu varmış iyi düşün diyorum beterin beteri var diyorum. Daha neler neler diyorum bir bilsen. Sırf avutuyorum kendimi işte. Ama yok yine başa dönüyorum bir şekilde. Kendini kandırmak bu olsa gerek. Ama bu durumda ne yapılabilir ki :KK43: birde yüzün tam ortası gizleyemiyorsunda.

Merhaba burnunuzu aşağı indirme işleminde çok zorlandiniz mi? Ek kıkırdak falan gerekmiyor değil mi bana basit bi işlem düşünürüz 3. Ayda dediler oyalamak için demediler değil mi nplur cevaplayin
Merhaba burnunuzu görebilir miyim özel mesaj atabilir misiniz aynı durumdan muzdaribim de

Bugün burun ameliyatımın 25. günü doğal burun istedim kalkık olmasını istemediğim halde doktor kaldırmış. Burun deliklerim görünüyor ve bu beni rahatsız ediyor. Tabi kaldırdığı için kısa da duruyor sanki ve buda benim sevmediğim bir görüntü 🤦 Kalın ciltliyim doktorum 1 yıla kadar biraz ineceğini ve oturacağını söyledi ama sabırsız biri olduğum için kafamda acaba inecek mi inmeyecek mi düşüncesi dolanıp duruyor. Bu sürecin bu kadar zor ve yıpratıcı olduğunu bilsem kesinlikle olmazdım:KK43:
En azından bu konu hakkında birileri beni aydınlatabilir mi ? Doktor burnuma 1-1.5 yıl tanımamı şuan konuşmanın çok erken olduğunu söylüyor. Ah birde benim yaşadığım psikolojiyi bilse...
Estetik olmuş ve bu problemi yaşamış arkadaşlardan deneyimlerini aktarmasını istiyorum 🙏🏼 teşekkür ederim
Merhaba özelden atabilir misiniz benimki de aynı durumda- ay oldu ameliyat olalı

maalesef dusmuyor burun . Ameliyatta seklini veriyor. sislikler gecer sadece sekli ayni kalir. Ben bi senedir oldum hala kalkik sanki hic yasamiyorum bi senedir hep evdeyim asla disari cikmiyorum
Merhaba ben olalı 1 ay oldu özelden atabilir misiniz lütfen 😢

ben aneliyat olduktan sonra en kotu kemerli burunlar bile bana guzel gelmeye basladi en azindan yuzle uyumlu diyorum. Benim suratima burnum sonradan konmus gibi ne uyum var ne bisey bu suratin burnu degil diyorum hep. Revizyonlar cok pahali o parayi verip yine ayni seyi yasamaktan korkuyorum garanti vermiyor hicbi doktor
Ben de eski burnuma haksızlık ettiğimi bu acı tecrübeyle anladım. Mahvoldum 😭

Benim 9 ay bitti bu süre içerisinde o kadar çok bastırdım aşağı yönde masaj yaptımki yine de bir milim bile düşmedi 😞 revizyon için fiyat alıyorum aşırı yüksek ne yapacağımı bilmiyoum. Beni tanıyan tanımayan herkesin odak noktası burnum. Alışveriş yaparken bile biir sürü kişi burnum hakkında yorum yapıyor aşırı kalkık ve sivri bir burun. Zaten fotoğraf attığım doktorlar da aynı şeyi söylediler. Çok kalkık ve doğallıktan uzak , çok fazla iddialı bir burun gibi yorumlar yaptılar. İlk günden beri beğenmedim beğenmiyorum

Revizyonlar cidden çok pahalı. Bazen içten hesap yapıyorum çalışırsam kaç yılda birikim yapabilirim diye :KK43: çok çöktüm ben bu süreçte, evet bir şekilde yaşıyorum ama pişmanlık yakamı bırakmıyor bırakmayacak gibide. Doğal kalsaydım diye hayıflanıyorum. Doğallığımı aldı götürdü psikolojim de bitti. Bu süreci daha bir çok kişi yaşayacak belli (estetik ve güzellik algısı yüzünden) Senin adına da çok üzüldüm:KK43: aynı kaderi paylaşıyoruz doğal yapılmayan burunların hepsi bana artık çok itici geliyor küçük kalkık sivri burunlar 🤢 önceden burunlara bakmazdım insanlarla sohbet ederken gözüne bakardım şuan herkesin burnuna bakıyorum paranoyak manyak bişeye döndüm. Bu süreçte sağlığımızdan olmayalım da Allah bize dayanma gücü versin 🤲 aynalara bakmak istemiyorum bile. Ben aslında kendimle barışık bir insandım akraba kurbanı oldum resmen pişmanlıklarım yakamı bırakmıyor güçlü kalabilmek gerçekten çok zor....

Revizyonlar cidden çok pahalı. Bazen içten hesap yapıyorum çalışırsam kaç yılda birikim yapabilirim diye :KK43: çok çöktüm ben bu süreçte, evet bir şekilde yaşıyorum ama pişmanlık yakamı bırakmıyor bırakmayacak gibide. Doğal kalsaydım diye hayıflanıyorum. Doğallığımı aldı götürdü psikolojim de bitti. Bu süreci daha bir çok kişi yaşayacak belli (estetik ve güzellik algısı yüzünden) Senin adına da çok üzüldüm:KK43: aynı kaderi paylaşıyoruz doğal yapılmayan burunların hepsi bana artık çok itici geliyor küçük kalkık sivri burunlar 🤢 önceden burunlara bakmazdım insanlarla sohbet ederken gözüne bakardım şuan herkesin burnuna bakıyorum paranoyak manyak bişeye döndüm. Bu süreçte sağlığımızdan olmayalım da Allah bize dayanma gücü versin 🤲 aynalara bakmak istemiyorum bile. Ben aslında kendimle barışık bir insandım akraba kurbanı oldum resmen pişmanlıklarım yakamı bırakmıyor güçlü kalabilmek gerçekten çok zor....
Aynı durumdayız malesef ben de öyle herkesin özellikle estetik olmuş olanların sadece burnuna bakıyorum. İnstam burun doktorları ile dolu en kötü burunlar bile benimkinden daha güzel. Kendi doktorumun yaptığı burunlara bakıyorum en kötüsü benim burnum neden neden neden hep bunu soruyorum neden benimki böyle yapıldı 😞

Aynı durumdayız malesef ben de öyle herkesin özellikle estetik olmuş olanların sadece burnuna bakıyorum. İnstam burun doktorları ile dolu en kötü burunlar bile benimkinden daha güzel. Kendi doktorumun yaptığı burunlara bakıyorum en kötüsü benim burnum neden neden neden hep bunu soruyorum neden benimki böyle yapıldı 😞
☹️

valla ben memnunum zaten 17 yasından beri burun dudak aramın fazlalıgından sikayetçiydim. bu dudaklara yapılan bir işlem değil. ailem de çok iyi oldu diyor. tabi tercih meselesi. burun ameliyatı öyle ha deyince olunacak ameliyat degil. türkiyede iyi doktor az. estetiğe karsı olan insan burnunu da yaptırmasın bence en basta.
Hayır zaten estetik sonrası fikrim değişti demek istedim. Biraz farklı izah etmiş olabilirim. Estetiğe baştan karşı olsam burnumdaki ufak kemeri bile severdim... ama işte maalesef o kemer gidince daha güzel olacağımı sandım. Halbuki ne gerek varmış. Estetik Yapılırsa bile kalıcı olmayan şeylere dolgu gibi* bu tür yöntemlere başvurabilirm belki ama ona bile tırsıyorum.

Şuan estetik düşüncesi beni irrite ediyor. Tabi belki hala etkisinde olduğum için olabilir. Doğallığa doğal burunlara özenmeye başladım. Tamamen psikolojik... Elbette size çok yakışmış olabilir. Bunu hep hayal ediyordunuz belkide ve çok memnun kaldınız. Ki gercekten bazı insanlarda estetik, kişinin güzelliğini daha da ön plana çıkarıyor. Çevremde burun ameliyatı olan çok fazla kişi oldu ve gördüklerim güzelleşti. Ben ise kendimi çirkin hissediyorum. Doğal burnum bana daha çok yakışıyormus. Zaten bir daha revizyon için o ameliyat masasına uzanirsam kesinlikle eski burnuma benzetilmesini isterdim. Kalkık olmayan düz inen bir burun hepsi bu... Küçültülmesini kesinlikle istemem mesela, hatta büyütülmesini isterdim biraz

Ben kendim için konuştum aslında, benimde dudak ve burun mesafesi biraz vardır ama bu burun bende o kadar travma yarattı ki burun dışında başka yerimi yaparsam jokere benzeyecek ve daha yapay duracak gibi hissediyorum. Kendimi sevmek istiyorum yaşlanınca da bunun çok doğal bir şey olduğunu kabullenmek yok göz kapağı yok bisektomi gibi farklı farklı estetik doktorlarına başvurmak istemiyorum. Çünkü kusur ararsam her yerimi yaptırmam gerekebilir 🥲 kendime sadece bir burun estetiği ile bu kadar yabancılaştiysam başka yerime dokunursam kim bilir nolur ve artık Doktorlara guvenmiyorm açıkçası.

Revizyon olursam zaten paramı iyi toplamam gerekecek gibi :') revizyon ameliyatında başarılı bir doktor seçmek isterim. Sizi kirdiysam veya yanlış kelime kullandiysam kusura bakmayın 🙏💖

Şu sıralar da buna taktım bende, kimisi var 10 yıl geçmiş hala sert... Biz sert burunla mı yaşıcaz :')

Biri bana yazdı 5 yıl oldu burun estetiği olalı dedi ve yumuşamış
Ama anladığım kadarı ile herkesinki yumuşamıyor.

Şu sıralar da buna taktım bende, kimisi var 10 yıl geçmiş hala sert... Biz sert burunla mı yaşıcaz :')

Biri bana yazdı 5 yıl oldu burun estetiği olalı dedi ve yumuşamış
Ama anladığım kadarı ile herkesinki yumuşamıyor.
Doktorq gidip sorucam ben de merak Ettim teknigi yumusaklasmaga uzun veriyo mu diye

Doktorq gidip sorucam ben de merak Ettim teknigi yumusaklasmaga uzun veriyo mu diye
Bende sorucam ama ben biraz umutsuzluga doğru sürükleniyorum... Bugün benim doktora ameliyat olmuş bir kızla konuştum 2 yıldır ameliyat olmuş kız, baya memnundu tabii benim gibi değildi. Sert mi dedim burnun. Evet hala sert dedi :'( orada kayış koptu bende koskocaaa 2 yıllll nasıl yumuşamaz yaaa. Böyle işin içine.... O kadar sinir bozucu ki.

Sen doktoruna sor belki yumuşar der bir umut ama bence herhangi bir hastasına ulasirsan daha dürüst davranabilir.

Bende sorucam ama ben biraz umutsuzluga doğru sürükleniyorum... Bugün benim doktora ameliyat olmuş bir kızla konuştum 2 yıldır ameliyat olmuş kız, baya memnundu tabii benim gibi değildi. Sert mi dedim burnun. Evet hala sert dedi :'( orada kayış koptu bende koskocaaa 2 yıllll nasıl yumuşamaz yaaa. Böyle işin içine.... O kadar sinir bozucu ki.

Sen doktoruna sor belki yumuşar der bir umut ama bence herhangi bir hastasına ulasirsan daha dürüst davranabilir.
Nasıl bulurum ki hastalarini:KK43: ama evet bi bulmaya çalışıp sorayım çok merak ettim

X