Kalkık burun ucu ve karşıdan görünen burun delikleri xd

Elizey

Nefes alıyorum hala bir umudum var 🌠
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2024
123
54
23
Bugün burun ameliyatımın 25. günü doğal burun istedim kalkık olmasını istemediğim halde doktor kaldırmış. Burun deliklerim görünüyor ve bu beni rahatsız ediyor. Tabi kaldırdığı için kısa da duruyor sanki ve buda benim sevmediğim bir görüntü 🤦 Kalın ciltliyim doktorum 1 yıla kadar biraz ineceğini ve oturacağını söyledi ama sabırsız biri olduğum için kafamda acaba inecek mi inmeyecek mi düşüncesi dolanıp duruyor. Bu sürecin bu kadar zor ve yıpratıcı olduğunu bilsem kesinlikle olmazdım:KK43:
En azından bu konu hakkında birileri beni aydınlatabilir mi ? Doktor burnuma 1-1.5 yıl tanımamı şuan konuşmanın çok erken olduğunu söylüyor. Ah birde benim yaşadığım psikolojiyi bilse...
Estetik olmuş ve bu problemi yaşamış arkadaşlardan deneyimlerini aktarmasını istiyorum 🙏🏼 teşekkür ederim

Bugün burun ameliyatımın 25. günü doğal burun istedim kalkık olmasını istemediğim halde doktor kaldırmış. Burun deliklerim görünüyor ve bu beni rahatsız ediyor. Tabi kaldırdığı için kısa da duruyor sanki ve buda benim sevmediğim bir görüntü 🤦 Kalın ciltliyim doktorum 1 yıla kadar biraz ineceğini ve oturacağını söyledi ama sabırsız biri olduğum için kafamda acaba inecek mi inmeyecek mi düşüncesi dolanıp duruyor. Bu sürecin bu kadar zor ve yıpratıcı olduğunu bilsem kesinlikle olmazdım:KK43:
En azından bu konu hakkında birileri beni aydınlatabilir mi ? Doktor burnuma 1-1.5 yıl tanımamı şuan konuşmanın çok erken olduğunu söylüyor. Ah birde benim yaşadığım psikolojiyi bilse...
Estetik olmuş ve bu problemi yaşamış arkadaşlardan deneyimlerini aktarmasını istiyorum 🙏🏼 teşekkür ederim

maalesef dusmuyor burun . Ameliyatta seklini veriyor. sislikler gecer sadece sekli ayni kalir. Ben bi senedir oldum hala kalkik sanki hic yasamiyorum bi senedir hep evdeyim asla disari cikmiyorum

maalesef dusmuyor burun . Ameliyatta seklini veriyor. sislikler gecer sadece sekli ayni kalir. Ben bi senedir oldum hala kalkik sanki hic yasamiyorum bi senedir hep evdeyim asla disari cikmiyorum
Ya gerçekten çok üzüldüm:KK43: ben dışarı çıkamayacak kadar kendimi hapsetmesemde eski enerjim bir anda bitti gitti sanki... Ne gerek vardı diyorum o acıya o zahmete Allah'ım affetsin ya, istediğim gibi olsa yine göze gelmez ama güzel hissetmeyince çok pişmanlık duyuyor insan. Eski burun en azından doğaldı yakisiyordu diye düşünüyorum. İstediğim kadar düşmezse mecbur seneye revizyon olurum. Kullanılmayacak bir burun değil ama her an aklıma bunun gelmesi ile de yaşamak istemiyorum. Siz revizyon düşünüyor musunuz?

ben aneliyat olduktan sonra en kotu kemerli burunlar bile bana guzel gelmeye basladi en azindan yuzle uyumlu diyorum. Benim suratima burnum sonradan konmus gibi ne uyum var ne bisey bu suratin burnu degil diyorum hep. Revizyonlar cok pahali o parayi verip yine ayni seyi yasamaktan korkuyorum garanti vermiyor hicbi doktor

ben aneliyat olduktan sonra en kotu kemerli burunlar bile bana guzel gelmeye basladi en azindan yuzle uyumlu diyorum. Benim suratima burnum sonradan konmus gibi ne uyum var ne bisey bu suratin burnu degil diyorum hep. Revizyonlar cok pahali o parayi verip yine ayni seyi yasamaktan korkuyorum garanti vermiyor hicbi doktor
O konuda da haklısın ama ben aynı doktora ücretsiz ameliyat olmayı talep edeceğim. Bu burun istediğim kadar inmezse tekrar ameliyat eder misiniz diye de sormustum, yaparım demişti Başka doktor iyi mi yapar kötü mü yapar düşüncesine de hiç girmek istemiyorum. Aslında ameliyat olduğum doktor uzman KBB doktoru tanıdığım birkaç kişide o doktorda ameliyat oldu ve böyle bir sorun olmadı çok memnunlar ki bende görünce burunlarını çok begendim. İşte bilmiyorum şansa bana böyle oldu benim derim kalın olduğu içinde düşme ihtimaline karşı kaldırmış olabileceğini düşündüm. O kadar çok düşündüm ki düşünmekten yoruldum aslında:KK43: şuan seni de çok iyi anlıyorum. Ben her dışarı çıktığimda artık insanların ilk baktığım yeri burun oluyor. O kadar etkilenmişim ki arkadaşlarımla buluşurken bana bir şey anlatıldığı da onların burunlarına bakıp kendi içimde düşüncelere dalıyorum onları dinlemiyorum bile bazen, o derece dalıyorum 🥺 ve bunu içimde yaşamak daha çok yoruyor beni. Burun ameliyatından çok sonraki psikolojik süreç daha önemliymiş bunu anladım...

ayni doktora kendini verme derim bi daha daha beter eder erkan soylu dusunuyorum eger ikinci olursam ona olurum instagramin varsa yaptigi burunlari incele. Bende herkesin burnuna bakiyorum burundan baska bisey dusunemiyorum bi senedir neler cektim neler. Bilmiyorum hayirlisi olsun belki alisirsin

ayni doktora kendini verme derim bi daha daha beter eder erkan soylu dusunuyorum eger ikinci olursam ona olurum instagramin varsa yaptigi burunlari incele. Bende herkesin burnuna bakiyorum burundan baska bisey dusunemiyorum bi senedir neler cektim neler. Bilmiyorum hayirlisi olsun belki alisirsin
Doktor tavsiyesi için çok teşekkür ederim evet bu 1 yıllık süreçte fikrim değişir ve cok param olursa başka doktor da düşünebilirim dediğiniz gibi.
Şuan maddi olarak yetersiz olmam beni böyle konusturuyor :')
Sizi niyeyse çok iyi anlıyorum 1 sene bekleyip düşmemesi büyük hayal kırıklığıdir eminim 1 sene o burunla gezmek ve hala geziyor olmak :/ burnum yüzüme sonradan eklenmiş gibi diyorsunuz ya bende öyle hissediyorum bazen ve bu çok yapay bir görüntü hissiyatı veriyor burun çok önemliymiş tam merkezde olunca göze çarpıyor. Ya sanki yan görünüş için ön görünüşü mahvediyoruz:KK43: İşte daha iyi araştırılması ve dikkat edilmesi gerektiğini sonradan farkettim maalesef. İnsanlar önceden araştırmalı iken ben ameliyat olduktan sonra deli gibi araştırmaya başladım ama olacağı varmış demek...

bende basit bi torpu islemi dedim olup kurtulacagim sandim isin icine girince neler var neler cok magdur var . Arkadaslrim auni doktora oldu memnun kaldi burunlarini da begenmistim ama ben sunu dusunemedim : herkesin kemigi dokusu kikirdagi cildi bir degil doktorlarda tabi asla bilgilendirmiyorlar hemen yat yapalim pesindeler hepsinden nefret ediyorum. Benim sana tavsiyem ayni doktora olma bak disari cikiyorum diyorsun oyle bi yapar ki disari dahi cikamazsin bircok doktorla gorus cok bilgi al ilk yaptigin hatayi yapma derim

Doktor tavsiyesi için çok teşekkür ederim evet bu 1 yıllık süreçte fikrim değişir ve cok param olursa başka doktor da düşünebilirim dediğiniz gibi.
Şuan maddi olarak yetersiz olmam beni böyle konusturuyor :')
Sizi niyeyse çok iyi anlıyorum 1 sene bekleyip düşmemesi büyük hayal kırıklığıdir eminim 1 sene o burunla gezmek ve hala geziyor olmak :/ burnum yüzüme sonradan eklenmiş gibi diyorsunuz ya bende öyle hissediyorum bazen ve bu çok yapay bir görüntü hissiyatı veriyor burun çok önemliymiş tam merkezde olunca göze çarpıyor. Ya sanki yan görünüş için ön görünüşü mahvediyoruz:KK43: İşte daha iyi araştırılması ve dikkat edilmesi gerektiğini sonradan farkettim maalesef. İnsanlar önceden araştırmalı iken ben ameliyat olduktan sonra deli gibi araştırmaya başladım ama olacağı varmış demek...bi d
bi de resmini ozelden atabilirmisin burnunu merak ettim bende atarim kendi burnumu

bi de resmini ozelden atabilirmisin burnunu merak ettim bende atarim kendi burnumu
Tabiki olur ben şuan evde değilim eve geçince özelden atayım. Aynı sekilde ben de sizinkini merak ettim. Sizde yollarsanız sevinirim :)

Benim ablamda ilk ameliyat olduğunda burnu kalkıktı sonradan indi normale döndü oda kalın derili bence zamanla biraz iner bende 3 hafta önce ameliyat oldum burun deliklerim eşit değil ve ucu yamuk duruyor 😢😢😢😢

Acaba sizin doktorunuzun uyguladığı tekniğe bağlı olabilirmi bazı doktorlar açıyı ayarlayıp sabit bırakıyormuş..bazı teknikte ise düşme olduğu için düşme payı bırakılıyormuş

Acaba sizin doktorunuzun uyguladığı tekniğe bağlı olabilirmi bazı doktorlar açıyı ayarlayıp sabit bırakıyormuş..bazı teknikte ise düşme olduğu için düşme payı bırakılıyormuş
Ve zamanla düşüp normal açıya geliyormuş 4 5 ay sürdüğünü söylüyorlar

Nedense doktorlar hep kendi bildiğini okuyor bende kalkık bir burun istememe rağmen burun ucumu kendi ana burnumdan bile daha aşağıda yapmış revizyon yaptı ücretsiz fakat burnumu iyice aşağı indirdi ve mahvetti. Merak etmeyin burnunuz zamanla inecektir bana inik bir burun yapmasına rağmen 6.-7.ayda daha çok aşağı indi. Bende kalın deriyim bu arada bizim diğer kişilere göre daha sabırlı olmamız lazım

Ben de eğer revizyon olursam erkan soyluya olmak istiyorum. Aşırı kalkık bir burun yapıldı 8 ay oldu hala kalkık alışamıyorum. Fiyat bilgisi aldınız mı acaba ?

Nedense doktorlar hep kendi bildiğini okuyor bende kalkık bir burun istememe rağmen burun ucumu kendi ana burnumdan bile daha aşağıda yapmış revizyon yaptı ücretsiz fakat burnumu iyice aşağı indirdi ve mahvetti. Merak etmeyin burnunuz zamanla inecektir bana inik bir burun yapmasına rağmen 6.-7.ayda daha çok aşağı indi. Bende kalın deriyim bu arada bizim diğer kişilere göre daha sabırlı olmamız lazım
Merhaba sizin revizyonu ne zaman yaptı. 3. Ayda mi yaptı?

O konuda da haklısın ama ben aynı doktora ücretsiz ameliyat olmayı talep edeceğim. Bu burun istediğim kadar inmezse tekrar ameliyat eder misiniz diye de sormustum, yaparım demişti Başka doktor iyi mi yapar kötü mü yapar düşüncesine de hiç girmek istemiyorum. Aslında ameliyat olduğum doktor uzman KBB doktoru tanıdığım birkaç kişide o doktorda ameliyat oldu ve böyle bir sorun olmadı çok memnunlar ki bende görünce burunlarını çok begendim. İşte bilmiyorum şansa bana böyle oldu benim derim kalın olduğu içinde düşme ihtimaline karşı kaldırmış olabileceğini düşündüm. O kadar çok düşündüm ki düşünmekten yoruldum aslında:KK43: şuan seni de çok iyi anlıyorum. Ben her dışarı çıktığimda artık insanların ilk baktığım yeri burun oluyor. O kadar etkilenmişim ki arkadaşlarımla buluşurken bana bir şey anlatıldığı da onların burunlarına bakıp kendi içimde düşüncelere dalıyorum onları dinlemiyorum bile bazen, o derece dalıyorum 🥺 ve bunu içimde yaşamak daha çok yoruyor beni. Burun ameliyatından çok sonraki psikolojik süreç daha önemliymiş bunu anladım...
Merhaba ben de aynı sorunu yaşıyorum doktorun asistanı eger inmezse 3. Ayda indiririz demişti size de böyle söylendi mi gerçekten dünyanın en pişman insanıyım cehennemi yaşıyorum şu an hayatım zehir oldu ailem mahvoldu

Merhaba burnunuzu aşağı indirme işleminde çok zorlandiniz mi? Ek kıkırdak falan gerekmiyor değil mi bana basit bi işlem düşünürüz 3. Ayda dediler oyalamak için demediler değil mi nplur cevaplayin

X