Kalori sayarak zayıflıyoruz

Merhaba arkadaslar bende 3.4 gundur kalorı sayıyorum
Kafamda sımdı soyle bısey var benım hızlı vermem ıcın 1077 almam gerekıyor
Canım tatlı cektı dıyelım yedım ama kalorıyı asmadım gun ıcınde kı yıne verırmıyım
Ikı gece önce gunluk kalorı mıktarım dusuktu tam artık yatma modundaykem esım 2 kılo tatlı almıs gelmıs
Yedım baya mlsff ama kalorım az gectı

Guzel sonuçlar elde edersın ınlh
Bende 11 yıl once tedavı tup bebekle hamıle kaldım cok dıkkat etmen gerekiyor ılaclar yuzunden hamılelıgımde cok duzenlı yememe rağmen baya kılo aldım tabı sigara bırakmakta etkılı olabılır

Verirsin ama sürekli kalorinin büyük bir bölümünü karbonhidrata ayırmazsan iyi edersin

Haftaya ,1 aydır misafirim olan gorumcemi diğer görümceme götürüyoruz.Biz de 1 aylığına memleketimize gidicez.onumuzdeki cumartesi de kilo bildirimi yaparım.
fee fi fo tatlım önümüzdeki haftadan sonra senden 1 aylık bir izin istiyorum.gelince bildirimlere ve paylaşımlara devam ederim..tabii bu arada 1 ay kendimi salacagimi düşünmeyin.

Merhaba Roka35 ve gruptaki arkadaşlar
Ben de sizlerden müsaade istiyorum.1yılı aşkın bir süredir beraberdik.Hepinize kolaylıklar ve mutluluklar dilerim.Bol eksili ve ideal kilolu günleriniz olsun
Not: Kilo takip çizelgesini gönüllü bir arkadaşımız devralabilir isterse. Katılımcılar ilk sayfada.Hoşçakalın

Aaaa neden canım

Hevesim kalmadı diyelim başka sağlık sorunlarım da var kilom da fena değil rahatsız etmiyor beni eski şevkim yok haliyle canım.Umarım hedefine ulaşırsın kendine çok iyi bak
Aynı durum bende de var.Sanirim yorulduk.dinlenelim biraz.. belki ara vermek iyi gelecektir.Ama burayı kapatmayalim

Kızlar merhaba 10 gündür mersinde ailemin yanındaydım haliyle saldım kilo aldım mı bilmiyorum evime dönünce artık tartılırım normalleşme başlıyor tekrar tempolu iş günlerine devam
Arada aralıklı oruçla kilomu korumayı düşünüyorum çok sık yazamasamda arada katılım sağlarım

tamam canım emeklerin desteklerin için çok sağol ben de 54 ü sabitledim zaten sıkıntı yok kendine iyi bak cnm iyi dinlenmeler

Kızlar motive olma zamanı.evime döndüm.tatili 1 kilo alarak az zararla kapattığımi düşünüyorum.Benim okul başladı.malum 12 ler ve YKS hazırlığı.yeni evlatlarla tekrar yine yeniden.
Eylül e kadar tartilmadan kaloriye dikkat edip vücudumu arındırmak istiyorum.aksam günlük kalorimi yazarım.
Başlangıç:7 Ağustos
14 Ağustos
21 Ağustos
28 Ağustos
6 Eylül

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…