Kalp atisi?

dendenay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2021
11
1
Yapmayın ya ..çok üzüldüm ..benimde herşey normal devam ederken 10.haftada rutin kontrolde kalbi durmuş olduğu öğrendik..geçen ay kürtaj oldum daha o yüzden böyle okuyunca gerçekten çok üzüldüm ..myine de sabırla bekleyin az da olsa atıyormuş şuan .inşallah normale döner yavrumuz kalbi..hakkınızda hayırlısı olsun insallah
Çok teşekkür ediyorum desteğiniz için. Size de çok geçmiş olsun. Geçen eylül ayında da 9 haftalıkken kalbi durmuştu benim bebeğimin. Hiçbir problem yokken. Ben de kürtaj oldum. Doktorum 1 ay sonra hamile kalabilirsin demişti ben 6 ay bekledim. Şimdi de böyle durum. Sizin hissettiklerinizi de çok iyi anlıyorum. Hayırlısı böyleymiş diyorum Rabbim inşallah yeniden bu sevinci yaşayıp sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

Seval9393

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2021
62
34
Merhaba. Perşembe günü doktora gittiğimde kalp atışları 50-60 civarı atmaya devam ediyordu. Normalde 120-140 olmalıymış. Ama 8. haftada olmama rağmen bebeğim 6. haftada kalmış 1mm bile büyümemiş. Doktorum az da olsa kalbi atıyor birşey yapmak istemiyorum dedi. Beklemenin bana bir zararı olmadığını söyledi ve 1 hafta daha süre verdi. 30 nisanda durumda hiçbir değişiklik olmazsa malesef alınacak. Sonuç büyük ihtimal olumsuz olacak dedi doktor ama istisna da olabilir diyerek beklememi söyledi. Belirsizlik ve bekleyiş çok zor gerçekten
Rabbim belki bir mucize gönderir :) İnşallah çok güzel haberler alırsınız. Aksi olursa da bir sonraki gebeliginiz tez zamanda ve sağlıklıca olur inşallah. Ben de az önce geldim hastaneden 8 bitti bugün. Embriyonun gelişmediğini söyledi cuma günü 2.doktor görüşünü de alıp kürtaj olacağım. Daha güzel günler göreceğiz inşallah

dendenay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2021
11
1
Rabbim belki bir mucize gönderir :) İnşallah çok güzel haberler alırsınız. Aksi olursa da bir sonraki gebeliginiz tez zamanda ve sağlıklıca olur inşallah. Ben de az önce geldim hastaneden 8 bitti bugün. Embriyonun gelişmediğini söyledi cuma günü 2.doktor görüşünü de alıp kürtaj olacağım. Daha güzel günler göreceğiz inşallah
Umudumuzu kaybetmek yok. Herşeyin bir vakti zamanı var demekki. İnşallah daha güzel haberler paylaşacağız. Dualarım sizinle. Herşey gönlünüzce olsun.

Seval9393

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2021
62
34
Umudumuzu kaybetmek yok. Herşeyin bir vakti zamanı var demekki. İnşallah daha güzel haberler paylaşacağız. Dualarım sizinle. Herşey gönlünüzce olsun.
Çok teşekkür ederim ama cuma sonlanacak gebeliğim. Daha hayırlısı olacak inanıyorum ama. Tekrar sağolun hayırlı akşamlar diliyorum

Bahar nisan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2019
104
82
29
Ne kadar aynı dertten muzdarip kadın var ya resmen kimyasal gebelikler çoğaldı arkadaşlar bende bugün doktora gittim adet tarihime göre 7+4 kese göründu ama bebek yok dedi bende kalp atışı duyarim sevinciyle gittim pazartesi tekrar gel dedi sonra bir kaç doktora daha gidicem 11 . Haftada bebek görünup kalp sesi duyanlar var bende keşke dememek için beklicem aranızda benim durumumda olan varsa eğer kendine zarar vermicekse bekleyin dualarınızi mübarek günlerde esirgemeyin hayırlısi olsun inşallah her şeyin en iyisini Allah bilir

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 626 gün geçti.

Seval9393

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2021
62
34
Ne kadar aynı dertten muzdarip kadın var ya resmen kimyasal gebelikler çoğaldı arkadaşlar bende bugün doktora gittim adet tarihime göre 7+4 kese göründu ama bebek yok dedi bende kalp atışı duyarim sevinciyle gittim pazartesi tekrar gel dedi sonra bir kaç doktora daha gidicem 11 . Haftada bebek görünup kalp sesi duyanlar var bende keşke dememek için beklicem aranızda benim durumumda olan varsa eğer kendine zarar vermicekse bekleyin dualarınızi mübarek günlerde esirgemeyin hayırlısi olsun inşallah her şeyin en iyisini Allah bilir
Rabbim herkesin yardımcısı olsun.. inşallah sen de güzel haberler almışsındır canım :)

Yenihayat25

Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2020
274
251
29
Merhaba kizlar hala burda mısınız bilmiyorum benimde 4+5 de beta 1606 2 gün sonra 3989 çıktı ultrasonla alttan baktı belli belirsiz bir şey var dedi kese olup olmadığından emin değilim dedi daha çok mu erken kese gorunmesi için beta ya göre görünmesi gerekiyordu dedi