Kalp durmasi

Kurtaj parçasına genetik test yaptirin

Canim bebekler kurtajla alınınca genetik test ile bebeklere bakildi mi? Belki de kromozomlari kotuydu o yuzden saglikli hamilelik olmadi.

Canim kalbi duran bebekler kurtajla alınırken hic kurtaj parçasına genetik test yaptırdınız mi? Belki tesadüfen kotu embriyolar gelişmiş ve gelisimi durmuştur. Bu durumda genetik tanili tup bebek oneriyorlar.

Canim kalbi duran bebekler kurtajla alınırken hic kurtaj parçasına genetik test yaptırdınız mi? Belki tesadüfen kotu embriyolar gelişmiş ve gelisimi durmuştur. Bu durumda genetik tanili tup bebek oneriyorlar.
Yaptırdık canm hiç Bi sorun da çıkmadı

Yaptırdık canm hiç Bi sorun da çıkmadı
Canim bebeklerde mi hic bir sorun çıkmadı. Yucel karaman var bruksel tup bebekte. Gidip bi gorusun isterseniz. Rahim seklinde bir sorun olabilir mi acaba? Ben de mesela çeşitli testler yaptirmisti, pihtilasma cikti. Hematolog ile devam ediyorum ben. 0.6 oksapar igne kullaniyorum.

Bir de rapor sonucunda ne yaziyor. Kurtaj materyaline yapılan test sonucunda. O test sonucunu atar misiniz. 46 xx mi yaziyor 46 xy mi yaziyor. Erken dusuklerin sebebi bebekteki kromozomal bozukluklar oluyor genellikle. Cinsiyet yazmiyor demişsiniz. Patoloji ye bakildi o zaman sizde. Genetik test yapilmadi embriyolara. Keske yaptirsaydiniz onu

Hepsi kendiliğinden oluşan gebeliklerdi tüp değildi. Hematoloji genetik pıhtılaşma rahim filmi herşeyini yaptırdık...daha da uğraşmicam. Bıktım yoruldum aynı şeyleri yaşamaktan. Verirse verir Rabbim Bi şekilde

Ya bende de benzer genlerde 677 ve paı-1 heterozigot 7+4 hamileyim daha once iki kez kalp durması sonucu kürtaj oldum bugün kalp atısını gordum inanın sevınemıyorum oksapar 4000 kullanıyorum

Ya bende de benzer genlerde 677 ve paı-1 heterozigot 7+4 hamileyim daha once iki kez kalp durması sonucu kürtaj oldum bugün kalp atısını gordum inanın sevınemıyorum oksapar 4000 kullanıyorum
Kalbi neden duruyormuş bişey diyo mu Dr lar

Yok demediler muhtemelen pıhtışasma olabılır dediler sonra cerrahpaşada verdık testlerimizi eşimle eşime spermıyogram yapıldı morfoloji 2 çıktı ama sayısı iyi oldugu için doktorumuz onemsemedi siz gidin deneyın dedi.. şimdi yine aynı seyleri yasamak agır gelıcek eger varsa.. işl ikisinde sulandırıcı vs kullanmadım bu ilk kullanısım

Ya bılmıyorum kan sulandırıcı kullanınca da duruyor kullanmayınca da.. burda birinin hikayesini gordum ıkı kez sulandırıcı ıle dusuk yapmıs sonra tamamen doğal beslenmeye özen gostermıs hıc iğne kullanmadan doğum yapmıs. Hakıkaten yediğimiz içtiğimiz seylerdenmi nedir anlamadım

İnşallaah bu defa iğne şifa olur da sağlıkla kucağına alırsın
Ben de son 2 sini iğne kullandığım halde kaybettim. Ama gelişimi duruyo hep
9 haftaya kadar geliyoruz 6.hafta içinde hep duruyo

Ya zaten kan sulandırıcıların hala kesinliği yok sadece tutana tutuyor çağrı gülümser ozellıkle gereksız kan sulandırıcı kullanımının yine sonucu değiştirmeyecegını vurguluyor. Yapılam arastırmalarda ılk 3 aydaki düşüklerin bebekten kaynaklandıgını gostermıs sonrakiler anne kaynaklıymıs diye gosterıyor. Of sevinemıyorum umutlanamıyorum sanki bir sonraki kontrol de kotu birsey duyacagım hissi var içimde

Garip bi his bi hamıleyim sonra aa değilim sonra hamıleyim sonra değilim hep ellerim boş ınan su an hamıle gibi hissetmıyorum bile

Garip bi his bi hamıleyim sonra aa değilim sonra hamıleyim sonra değilim hep ellerim boş ınan su an hamıle gibi hissetmıyorum bile
Seni çok iyi anlıyorum aynı şeyleri kaç kere yaşadım
Kontrol haftanın çok bekletme haftada git bence. Dr lar bize hep normal gebe gibi davranıyor 3 hafta sonra gel diyo

Seni çok iyi anlıyorum aynı şeyleri kaç kere yaşadım
Kontrol haftanın çok bekletme haftada git bence. Dr lar bize hep normal gebe gibi davranıyor 3 hafta sonra gel diyo
Haklısın kuzum oyle davranıyorlar ama girsek bişey değişmeyecekki yine durunca durmus oluyor Peki sen şimdi gebelik planlıyormusun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…