Kalp durmasi

Haklısın kuzum oyle davranıyorlar ama girsek bişey değişmeyecekki yine durunca durmus oluyor Peki sen şimdi gebelik planlıyormusun canım
Evet canm iki aydır tüp için tedavideyim. Dün opu olacaktı yumurta erken çatlamış. İstanbul da bi de.. Olmadı nasip. Eli boş döndük

31 canm. Benim yumurta rezervim de çok kötü durumda o yüzden tüp işi de çok zor.
Sen kaç yaşındasın normal gebelik mi
Ben de 32 hatta 4 ay sonra 33 evet normal gebelik oldu benım canım eşim de 35 yaşında. Peki yumurta rezervini arttırabılmek adına takviye oluyor mu en azından biraz kendıne bu zamanı versen.. sanki çok üst üste yaşanmıs hersey sana da iyi gelir hem psıkolojık hem bedenen

Yok canm maalesef rezervi artıracak hiç bir çözüm yok biz bebeklerimiz neden ölüyo diye araştırırken başımıza Bi de bu çıktıçok zamanım olduğunu düşünmüyorum.. O yüzden gitti yere kadar upraşim diyorum

Allahım sana en en ennnnnn kısa zamanda sağlıkla hayırlsıyla evlat nasip etsin inşallah burdan haberini ver haykıra haykıra ben de doğum yaptım hıkayem bu diyeamiiiiin

Allahım sana en en ennnnnn kısa zamanda sağlıkla hayırlsıyla evlat nasip etsin inşallah burdan haberini ver haykıra haykıra ben de doğum yaptım hıkayem bu diyeamiiiiin
Canım benimm Allah razı olsun hamiş hamiş duaların hepsi kabul olsun inşallah kocamannn aminnnn
Senin de güzel haberini bekliyorum lütfen beni etiketle

Oy kuzum benimm hep dua edicem sana Rabbim kabul etsin inşallah mutlaka haber vericem cuma tekrar gıdecegım sonuc gostermeye hem dee uştrasona girerim yine Yazarım mutlaka

Ya bende de benzer genlerde 677 ve paı-1 heterozigot 7+4 hamileyim daha once iki kez kalp durması sonucu kürtaj oldum bugün kalp atısını gordum inanın sevınemıyorum oksapar 4000 kullanı
Ya bende de benzer genlerde 677 ve paı-1 heterozigot 7+4 hamileyim daha once iki kez kalp durması sonucu kürtaj oldum bugün kalp atısını gordum inanın sevınemıyorum oksapar 4000 kullanı

Ya bende de benzer genlerde 677 ve paı-1 heterozigot 7+4 hamileyim daha once iki kez kalp durması sonucu kürtaj oldum bugün kalp atısını gordum inanın sevınemıyorum oksapar 4000 kullanıyorum
Rabbim sağlıklı şekilde ilerlemesini nasip etsin bol bol dua edin :)

Canım geçmiş olsun senle aynı durumda sayılırım ilkinde dış gebelık yaşadım sonradan da 9 haftada kalp durdu sımsı hamıleleık öncesi coraspin başladım
Sen ne durumdasın
Ben dış gebelıkten once rahim filmi çektirmiştim sen dış gebelıkten sonra çektirdin mi

Rabbim sağlıklı şekilde ilerlemesini nasip etsin bol bol dua edin :)
Çok teşekkür ederim canım moralin nasıl daha iyi misin Bu arada bı belirti eksikliğin oldumu durdugunu ogrenmeden evvel benım daha öncekilerde ben hiç anlamadım cunku genel olarak az belirtili gebelik yasıyordum

Saol canım hayır doktorum gerek yok sorun olmasa bile olabilir dedi başka doktora sordum o da çektirme dedi dış gebelikten sonra 2 kalp durması yasadım artık kafamda sorular kalmasın die rahim filmini yeni çektirdim doktorumu değiştirdim açıkcası şuanki doktorum rahim filmi çektir dedi çektirdim yeni hatta sonucunu gösterdim bugün sorun yok dedi biraz üstü göçük ama önemli değil gayet iyi dedi beni romatalojiye yönlendirdi oraylada irtibat halindeyim daha önce lupus değerlerim negatifti geçenlerde pozitif çıktı doktor 3 ay sonra tekrarlıcaz hamile kalırsan her ay kontrol etcez dedi tekrar pozitif çıkarsa tedavi başlarız dedi ana testimde pozitif çıktı hamile kalırsam onun içinde ilaç kullancam sana tavsiyem sadece rahim filmine odaklanma ana lupus bunlarada baktır doktorum yönlendirmese ben yine kendim gidecektim ama yönlendirdi hatta tekrar hamilelikte 6000 oksapar ve aspirin başlatcak

Çok teşekkür ederim canım moralin nasıl daha iyi misin Bu arada bı belirti eksikliğin oldumu durdugunu ogrenmeden evvel benım daha öncekilerde ben hiç anlamadım cunku genel olarak az belirtili gebelik yasıyordum
Hayır canım hiç yaşamadım hatta 2.gebeliğimde belirtim bile yoktu 5.haftada kalp atışı var dedi haftaya gel duyalım dedi 6.haftada gittiğimde hem kalp durması hem kese etrafında kanama hemde yolk sac fazla büyük dedi bu son gebeliğimde 6+5 direk kalp atışını duyduk bi sonraki hafta durduğunu öğrendim ilk defa o sesi duyunca çok mutlu olmuştuk ama devamı gelmedi ki oksapar ve aspirin kulanıyordum herhangi belirti olmadı tabi yine hatta bu hamileliğimde mide bulantısı falan yaşadım moral olarak biraz daha iyiyim ama ne kadar küçük de olsa kalbi atıyordu görmek duymak farklı duygular hissettiriyor acısı duruyor hala ama vardır rabbimin bi bildiği elimizden geleni yapıyoruz yapılacak her testi yaptırdım yaptırmaya çalışıyorum yani aklımda soru işareti kalsın istemiyorum

Ah canım benım canım ben ınanıyorum Rabbim bu kadar isteyen kullarını geri çevirmez zamanı varmış demekki… inşallah vakti geldiğinde sağlıkla hayırlısıyla gelsin yumurcagınız

O dediğin deger neyle alakası kime gitmem gerekıyor canım
Rahim filminden sonra benım dış gebelık oldu ondan 1,5 yıl sonra normal yollarla gebelık oluştur ondada kalbı durdu 3 gende pıhtılaşma çıktı sımdi coraspin kullanıyorum 3 aydır denıyorz hala sonuç yok
Simdi de yine aynı olur diye korkuyorum çokta irdelemek istemiyorum aslında ama bilmiyorum

Normalde genetik test isteyince bu lupus değerlerine de baktı kadın doğum doktoru ama romatolojiye gittim o da tekrarladı ama sanırım her şehirde farklı olabiliyor ama romatolojiye randevu al git söyle onlar zaten bilir nelere bakılması gerektiğini onlar bakmazsa yönlendirir büyük ihtimal

Evet ben de hemen hamile kalamiyorum bazıları ilk ayda falan yada 2.ayda kalabiliyor benimde uzuyor malesef stres çok düşünmekte etkiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…