Kan testi 1.20

Canım Ocak ayinda bende sancılı bir şekilde ara kanama yaşadım ama bende PCO yok ilk kez ve son kez oldu zaten hastaneye gittim hastanede bir gece yatisim oldu kahverengi lekelenmeyle başlayıp yoğunlaşan bir kanamaydi Allah inşallah bir daha hiç birimize yaşatmaz sağlıkla hayırlı evlatlar alalım inşallah kucağımıza 😍❤️

Canım Ocak ayinda bende sancılı bir şekilde ara kanama yaşadım ama bende PCO yok ilk kez ve son kez oldu zaten hastaneye gittim hastanede bir gece yatisim oldu kahverengi lekelenmeyle başlayıp yoğunlaşan bir kanamaydi Allah inşallah bir daha hiç birimize yaşatmaz sağlıkla hayırlı evlatlar alalım inşallah kucağımıza 😍❤️
Rabbim isteyen ve anneliği hakeden herkese hayırlı bir evlat versin 1.5 yıldır bekliyoruz bakalım. 🤗

Evet uygulamada ovulasyon dönemini o şekilde gösteriyor fakat ben geçen ay adet olmadığım için durumlar çok karıştı hamilelik belirtilerinin hepsi var ama ben anlam veremediğim için hamileliğe yoramıyorum
3 günde belli olmaz belirti en az bir hafta geçsin sonra belirti ara

Adet gününden bir gün önce 1.9 çıktı iki gün sonra 30.4 çıktı adet günü erken gebelik pozitif çıktı
Canımm hayırlı olsun sağlıkla alın kucağınıza inşallah 😌 Bende geç yumurtladım bu ay adete 8 gün vardı. yumurtlamadan kaç gün sonra öğrenmiş oldun gebeliğini ☺️

Canımm hayırlı olsun sağlıkla alın kucağınıza inşallah 😌 Bende geç yumurtladım bu ay adete 8 gün vardı. yumurtlamadan kaç gün sonra öğrenmiş oldun gebeliğini ☺️
Catlamanin 11.gunu erken gebelik pozitif 10.gunu kan negatif 1.9 du çatlama gününü de say 11.gun pozitif

X