Kanda gebelik testi en erken ne zaman belli olur ?

İnşallah canım ya çok istiyorum

Edacım senin olay benim başıma geldi bu yaz. Adetten 9 gün önce kan testi yaptırmıştım 0.1 çıktı sonra tabi nasılsa ben hamile değilim diye seyahate çıktım uykusuz kaldım ev yerleştirdim ağır kaldırdım bayagı bi yordum kendimi. sonra adet günü öylesine idrar testi yaptım pozitif çıktı şaşkın oldum sonra da 7 haftalıkken düşük yaptım o yüzden çok umut vermek istemem ama her zaman bi umut vardır dikkatli olmak lazım

Gerçekten mi doktor tüm umutlarimi kırdı olsaydı çıkardı dedi.inşallah vardır çok istiyorum.28-29 gibi regl olmam lazim bakalım beklicem mecbur.birde 2 gündür kasiklarima kramplar giriyor.regl olucam galiba ;(

Sat 11 aralık bat 6 ocak pazartesi yaptırdım negatif ama tüm belirtileri yaşıyorum adete daha 9 gün var acaba test doğrumudur yoksa daha cıkmazmı bu kadar erken

Sat 11 aralık bat 6 ocak pazartesi yaptırdım negatif ama tüm belirtileri yaşıyorum adete daha 9 gün var acaba test doğrumudur yoksa daha cıkmazmı bu kadar erken
Canım bende 11 aralikta adet olmuştum hesaplayiciya göre son 3 adet tarihini yazınca 7 ocak son adet tarihini girince 8 ocak oluyor kendimde takvimde sayıyorum 7 ocak ama dün bugün adet olmadim kanda baktirdim <1.20 cikti

Evet canım.amin inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin
bende 2 aydır hamile kalmayı deniyorum olmuyor. bebek düşünmeye başlayınca doktorada gitmiştim hiçbir sorunda yok. adetinin 11. gününden itibaren denemeye başla 14. gün max. olur falan demişti iki aydır hayal kırıklığı. acaba ovulasyon testi falan mı alsam napsam. bu ayda olmazsa doktora mı gitsem yine. 1,5 yıllık evliyim hiç hap falanda kullanmadım offf allah kimseye aratmasın inşallah çok istiyorum bebeğim olsun benimde. soğan kürü falan varmış ibrahim saraçoğlunun onları mı denesem napsam

Doktor için erken canım benimde üçüncü ayımda oldu.ilişki sonrası sırt ustu yatma yan yat yarim saat kadar.Ben yan yatinca oldu.bi arkadaşıma doktor söylemişti.Birde stres yapma

Kuru boşver canım bende bi buçuk yıllık evliyim üçüncü ayda oldu bazısının ilk denemede bazısının da aylar sonra oluyor kısmet bu isler Allah isteyen herkese nasip etsin ovilaysonuda deneyebilirsin

sen kaç günde bir regl oluyorsun mesela ben 26 günde Bi oluyorum ve benim yumurtlamam 8. Günü başlıyor belki de seni de öyledir ovalasyon testi alsan çok iyi olur aslında kardeşimde ovalasyon testiyle gebe kaldı inşallah bir an önce bebişin gelir

30 günde 31 günde falan oluyo adetim. acaba dediğin gibi benimde mi erken oluyo yumurtlama. ovulasyon testi aldım adet tarihime göre 13. gün yapmam gerekiyo kullanım klavuzuna göre. bak şimdi içime bi şüphe düştü acaba erken oluyo. doktorun dediğine göre hareket ediyodum ben. bugün yapsammı acaba testi. bide ilişki sonrası hep sırt üstü yatıyodum.bi arkadaş yan yat demiş. allahım hayırlısıyla nasip etsin inşallah herkese.dün akşamda sağ tarafımda acayip bi ağrı vardı. haziranda apandist ameliyatı olduğum için herhelde soğuktan ağrıyo diye düşündüm. ayyy kafam çok karışık ya beklemek zor allah sabır versin herkese

bu ay çatlatma iğnesi oldum, iğneden sonraki 9.günde test yaptırdım sonuç 5.51 çıktı iki gün sonra 11.günde değerim düşmüş 1.79 sizce daha erken olduğu için mi düşük lütfen bilen varsa bilgi versin bana

cnm çok erken yapmışsın testi biraz bekle sabret biliyorum çok zor ama sabredersen net sonuç alırdın inşallah hamişsindir

cnm çok erken yapmışsın testi biraz bekle sabret biliyorum çok zor ama sabredersen net sonuç alırdın inşallah hamişsindir
canım biliyorum erken ama,testin sonucu düşünce moralim bozuldu,doktor herhangi bir sorun yok yumurtalıkların gelişip büyüyor diyor ama sonuç olmuyor işte kesin sonuç için ne zamana kadar beklemeliyim acaba

canım biliyorum erken ama,testin sonucu düşünce moralim bozuldu,doktor herhangi bir sorun yok yumurtalıkların gelişip büyüyor diyor ama sonuç olmuyor işte kesin sonuç için ne zamana kadar beklemeliyim acaba
benim kardeşim regl gününden 3 gün önce yaptı negatif çıktı oda üzüldü sonra regl günü yaptı ve silik çizgiyi gördü herkesin beta değeri farklı mesela benimde reglden 4 gün önce yapmıştım silik çıkmıştı sen regl gününü bekle bence

Kızlar yardım edermisiniz ben ortalama 27 günde regl oluyodm 6 aydir bebek düşünüyoruz geçen ay stresten 60 gün regl olamadim sonunda ilacla oldum simdi 35 gün oldu sizce gebelik varsa belli olur mu

Kızlar yardım edermisiniz ben ortalama 27 günde regl oluyodm 6 aydir bebek düşünüyoruz geçen ay stresten 60 gün regl olamadim sonunda ilacla oldum simdi 35 gün oldu sizce gebelik varsa belli olur mu
gebelik varsa belli olur cnm bende 26 günde bir oluyodum regl günüme 4 gün kala test yaptım ve silik çizgiyi gördüm inşallah sende ikinci çizgiyi görürsün

2 ay hic regl olmayınca yumurtlama günüm karıştı o yüzden hayal kırıklığına ugramamak için cesaret edip test yapamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…