kanda negatif çıkıp sonradan hamile olduğunu öğrenenler varmı :(

cnm ya ne kadar umutlandım şimdi bilemezsin demek olabiliyomuş böyle şeyler bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz

canım benim haber vermek istedim.kanda negatif yani bir çıktı.birkaç jormonum yükselmiş.bunlardan biri fsh ve biride lh bunlar yumurtlamayı engelliyorlarmış.yani sanırım ben yumurtlamadım bile.umarım seninki gebeliktir.ben hafta sonu doktora gidicem.tedaviye başlarız diye düşünüyorum

canm hayırlı olsun.bişey soracam evde yaptığın test hep aynı markamıydı bide kan verdiğin yer hep aynımıydı?

canm hayırlı olsun.bişey soracam evde yaptığın test hep aynı markamıydı bide kan verdiğin yer hep aynımıydı?

sağol canım hayır her defasında farklı bir eczaneden farklı markada test almıştım.. ama eğer varsa hepsinde çıkıyo çünkü ben emin olamayıp farklı markalarla da yapmıştım hepsinde sonuç pozitifti. kanı da hep aynı yerde aldırmadım. umarım en kısa zamanda sağlıklı bebeklere kavuşuruz :)

saol canım merak işte herşeyde bi umut arıyo insan

saol canm ama işte ilk zamanlar deil fazla geçikti benm :) hayırlısı artk ilk denemem zaten olmazsada bi dahakine artk kısmet:)

olsun geç döllenme olmuş olabilir. dediğiniz gibi daha önünüzde zaman var :) rabbim çok bekletmesin inşallah :)

Adete 8 gun kala kanda 0.1 negatif cikti umut var mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Adete 8 gun kala kanda 0.1 negatif cikti umut var mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

çok erken yapmışsın cnm adetin geçsin bikaç gün tekrar yap biliyorum beklemekte çok zor ama net sonuç almak için geçmesi gerekiyo umudunu kaybetme inşallah hamilesindir

canım 12 gün sonra cıkması lazım. dah once adet duzensizliği ile ilgili şıkayetlerın oldu mu??
Geç döllenmede olabilir bence bir kac gün bekle sonra yine yaptır

canım varmı sende bişeyler

yok yavrum yaa hala adet olmadım ama bugün biraz başım döndü sol göğsüm acıdı ve afedersin birden bi öğürme geldi eşimde şüphelendi ondan sonra dedi bi test daha yaparız bilmiyorum bakalım yapıcaz bi kere daha

canım 12 gün sonra cıkması lazım. dah once adet duzensizliği ile ilgili şıkayetlerın oldu mu??
Geç döllenmede olabilir bence bir kac gün bekle sonra yine yaptır

canım sen beni tanıyamadın galiba daha öncede sohbet etmiştik seninle benim açtığım karbonatla gebelik testi başlığında adet düzensizliğim oluyodu ama en fazla bir hafta gecikirdi bende varsa eğer geç döllenme olabilir diye düşünüyorum biliyosun 3 gün önce evde test yaptığımda çıkmamıştı sen hamile olduğunun haberini vermiştin hani bu arada senin hamilelik nasıl gidiyo bebiş iyi dimi

ayy hadi inş hamilesindir hatta bence hamilesindr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…