Kandırıldım

Hoşunuza gitmeyecek ama ben kandırılma kısmını göremedim. Eski sevgilisini unutamadığını fark edince sizle olmayacağını görmüş ve dürüstçe yazıp bitirmiş. O da sizin onu kullandığınızı düşünmüş sanki aynı zamanda.
Madem unutamadı başka insanların hayatına girmeyecek o zaman.
Kızı bu kadar yükseltmiş .
Sana yapılsa sende uzulurdun
Ben birini unutamadiysam kimseyi almıyorum hayatıma .

Evet ya en son ikişkimde biri vardı, ilk kez görsel açıdan hoş ya da işte dengim mi diyim biri 🙈😁 ama nasıl tavırlar böyle, diyorum bi erkek bu kadar alttan alamaz bunda bir iş var.. hele böyle hoş bi erkek. Neyse meğer çevresine sosyal medya aracılığı ile zengin süsü verirmiş, çok çok yakınları hariç kimse asgari ücretle çalışan, babasının iki üç evini iş kurma girişimiyle batırmış b

Öff öyle doğru ki 🚬
İste bir ruh hastası örneği daha😄

Hoşunuza gitmeyecek ama ben kandırılma kısmını göremedim. Eski sevgilisini unutamadığını fark edince sizle olmayacağını görmüş ve dürüstçe yazıp bitirmiş. O da sizin onu kullandığınızı düşünmüş sanki aynı zamanda.
Kızı suçlama sebebi tamamen kendi suçlu psikolojisinden. Kacacak bahane aramış. Ayrıca madem unutamadı kendisine bir süre zaman tanıyacaktı yas süreci dedigimiz şey,başkasını yara bandı olarak kullanmış hicbir kabulü yok yani?

Madem unutamadı başka insanların hayatına girmeyecek o zaman.
Kızı bu kadar yükseltmiş .
Sana yapılsa sende uzulurdun
Ben birini unutamadiysam kimseyi almıyorum hayatıma .
Dimi ya,gercekten birini tam unutamadan kimseye yesil ışık bile yakamıyorum. Bunun bir de ah alma,hakka girme boyutu var hem

Dimi ya,gercekten birini tam unutamadan kimseye yesil ışık bile yakamıyorum. Bunun bir de ah alma,hakka girme boyutu var hem
Benimde içimden gelmiyor zaten.
Bunlar maasallah herkese yanliyorlar.
Kıza çiçekler böcekler hediyeler ayağını yerden kesmiş sonra da sanki kız peşinde gibi davranmış ayıp ya.
Sonra tekrar dönüp pişman oldum der bu yuzsuzler.
Ne istediğini bilmeyen insanlar bunlar.
Kimseyi de gerçekten sevdikleri falan yok.
Gerçekten unutamayab bir insan kimseyi alamaz hayatına.

Adama köpek çekseydin eski sevgilisini unuturdu hemen
Erkeklere ulaşılamayan cazip geliyor her zaman
Sence hediyeleri abartmıyor musun bu kadar hız bana göre değil daha az konuşalım tarzında ilerleseydin adam aşık olurdu şak diye
Süreç böyle işliyor 🤷‍♀️
Evet öyle gerçekten . Ben başta yüz vermiyordum daha fazla konuşma isteği vardı . Ne zaman otelin ışık yaktım böyle yaptı piç

Evet öyle gerçekten . Ben başta yüz vermiyordum daha fazla konuşma isteği vardı . Ne zaman otelin ışık yaktım böyle yaptı piç
Demek ki kızı takip ediyor ki şehrine geldiğini biliyor
Kolayca depresyona girebiliyor
Takıntılı bi tipmiş bi cacık olmaz
Zaten tipini beğenmeyeceğini tahmin etmiş özgüvensiz
Değmez üzülmeye

Bir aydır konuştuğum biri vardı. Üniversitede aynı ortamda bulunduğum ancak o zamanlar iletişimimin olmadığı biri. Ortak arkadaşımıza beni sormuş ve bana yazdı. İlgisi, güzel sözleri çok hoşuma gitti. Konuştuğumuzun ilk günleri çiçek gönderdi okuluma. Sohbet sırasında acıktığımı söyleyince bir baktım yemekler göndermiş. Konuşmamızın birinci ayı diye tekrar çiçek gönderdi güzel bir notla. Yani kısacası çok fazla ilgi gösteriyordu . Sürekli arıyor haber veriyor , mesaj üstüne mesaj, şiirler vs. Geldiğim gibi evet alırsam senden evlenelimler . Yani o kadar beni inandırdı ki , ben kendisinin tipim olmamasına rağmen yüzü güzel gelmeye başladı bana, kesin olur gözüyle bakıyordum.
Şehrime gelmek için biletlerini aldı iki hafta sonra buraya gelecekti. Üç gün önce gün boyu ulaşamadım kendisine. Çok meraklandım tabi. Akşam telefonunun bozulduğunu bir daha böyle bir şeyin yaşanmayacağını söyledi çok gerçekçi bir dille. Oraya geldiğimde telefon bakalım gibi söylemlerde bulundu. Ben inandım ama bir şeyler sezdim çünkü konuşmalarında bir soğukluk vardı eskisi gibi değildi. Bir gün sonra yine aynı şey oldu ve ben sinir oldum buna hiç bir şey yazmadım gün boyu . Akşam mesaj atmış uzun bir mesaj ben adapte olamıyorum , hakkını helal et konuşmayalım tarzı bir mesaj
sen seninle ilgilendiğim için benimle konuluyorsun , buraya gel de bakalım diyorsun , tipime göre karar vereceksin . Benim güzel sözlerim olmasa benimle konuşmazsın, gün boyu telefonum kapalıydı insan bir arardı falan trip atmaya başladı. Ben de açıklamamı yaptım sen bir daha olmayacak böyle bir şey demiştin, telefonun bozulduysa başka bir yerden ulaşabilirdin falan dedim. Acaba ilgisine karşılık vermediğim için mi böyle oldu diye kendimi suçladım salak gibi . Neyse biz yine normal bir şekilde konuşmaya başladık.
Ertesi günü yine uzun bir mesaj. Ben eski sevdiğim kızı unutamadığımı anladım . Şehrime geldi , depresyona girdim , sana yazamaz oldum .Belki bana karaktersiz adi diyeceksin ama seni yara bandı olarak daha fazla kullanmak istemiyorum gibi şeyler yazmış . Ben mesajı görünce gerçekten çok üzüldüm . İstemedn bağlanmışım . Hakkımı helal etmiyorum yazıp engelledim.
İnsanların samimiyetine hiç güven olmuyormuş . Kandırılmak hissi kendimi çok kötü hissettirdi bana. Hayaller kuruyordum . Sonunda gerçekten iyi biriyle tanıştım diye ama yine hüsran 😞
Adam ruh hastasıymış, ucuz kurtulmuşsunuz, bence sevinin.

Ayrıca tanışır tanışmaz abartılı sevgi gösterilerinde bulunan her erkeğe şüpheyle yaklaşın derim. Muhtemelen taktik uyguluyor çünkü, kimse o kadar hızlı aşık olamaz. Tanıştıktan sonraki gün çiçek göndermek nedir ya sjodkdn midem bulandı. Bir de ben bunları yapmasam bana ilgi duymazdın diyor. Özgüvensizlikten akli dengesini yitirmiş bence.

Demek ki kızı takip ediyor ki şehrine geldiğini biliyor
Kolayca depresyona girebiliyor
Takıntılı bi tipmiş bi cacık olmaz
Zaten tipini beğenmeyeceğini tahmin etmiş özgüvensiz
Değmez üzülmeye
Zaten sürekli sen çok güzelsin diyip duruyordu. Herhalde inanmadı benim kabul edeceğimi . Halbuki ben saf gibi kabul edecektim gelseydi

Bir aydır konuştuğum biri vardı. Üniversitede aynı ortamda bulunduğum ancak o zamanlar iletişimimin olmadığı biri. Ortak arkadaşımıza beni sormuş ve bana yazdı. İlgisi, güzel sözleri çok hoşuma gitti. Konuştuğumuzun ilk günleri çiçek gönderdi okuluma. Sohbet sırasında acıktığımı söyleyince bir baktım yemekler göndermiş. Konuşmamızın birinci ayı diye tekrar çiçek gönderdi güzel bir notla. Yani kısacası çok fazla ilgi gösteriyordu . Sürekli arıyor haber veriyor , mesaj üstüne mesaj, şiirler vs. Geldiğim gibi evet alırsam senden evlenelimler . Yani o kadar beni inandırdı ki , ben kendisinin tipim olmamasına rağmen yüzü güzel gelmeye başladı bana, kesin olur gözüyle bakıyordum.
Şehrime gelmek için biletlerini aldı iki hafta sonra buraya gelecekti. Üç gün önce gün boyu ulaşamadım kendisine. Çok meraklandım tabi. Akşam telefonunun bozulduğunu bir daha böyle bir şeyin yaşanmayacağını söyledi çok gerçekçi bir dille. Oraya geldiğimde telefon bakalım gibi söylemlerde bulundu. Ben inandım ama bir şeyler sezdim çünkü konuşmalarında bir soğukluk vardı eskisi gibi değildi. Bir gün sonra yine aynı şey oldu ve ben sinir oldum buna hiç bir şey yazmadım gün boyu . Akşam mesaj atmış uzun bir mesaj ben adapte olamıyorum , hakkını helal et konuşmayalım tarzı bir mesaj
sen seninle ilgilendiğim için benimle konuluyorsun , buraya gel de bakalım diyorsun , tipime göre karar vereceksin . Benim güzel sözlerim olmasa benimle konuşmazsın, gün boyu telefonum kapalıydı insan bir arardı falan trip atmaya başladı. Ben de açıklamamı yaptım sen bir daha olmayacak böyle bir şey demiştin, telefonun bozulduysa başka bir yerden ulaşabilirdin falan dedim. Acaba ilgisine karşılık vermediğim için mi böyle oldu diye kendimi suçladım salak gibi . Neyse biz yine normal bir şekilde konuşmaya başladık.
Ertesi günü yine uzun bir mesaj. Ben eski sevdiğim kızı unutamadığımı anladım . Şehrime geldi , depresyona girdim , sana yazamaz oldum .Belki bana karaktersiz adi diyeceksin ama seni yara bandı olarak daha fazla kullanmak istemiyorum gibi şeyler yazmış . Ben mesajı görünce gerçekten çok üzüldüm . İstemedn bağlanmışım . Hakkımı helal etmiyorum yazıp engelledim.
İnsanların samimiyetine hiç güven olmuyormuş . Kandırılmak hissi kendimi çok kötü hissettirdi bana. Hayaller kuruyordum . Sonunda gerçekten iyi biriyle tanıştım diye ama yine hüsran 😞
Hızlı koşan atın b*ku seyrek düşer demiş büyüklerimiz. Bir ay için çok hızlı ilerlemiş bu bile sizi suphelendirmeliydi

Üzülerek söylüyorum ki boyle etrafınızda pervane olan cok ılgı gosteren kısılerın altından ılla bir sey cıkıyor

X