Kanguru kullanımı

tunnish

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2010
44
2
Merhaba herkese. Benim 2 aylık bir oğlum var. Doğumdan itibaren yalnız değildim ama artık yalnız kalıcam. Her gün 6 yaşındaki kızımı okula götürmem gerekecek. Bebek arabam var ama çok merdiven aşmam gerekiyor. O yüzden kanguru almaya karar verdim. Ama Bebek tulumuyla kanguruda rahat olabilirmiyim? Veya kışın kanguru kullananlar bebeği Nasıl giydirdiniz? Tecrübeli annelerden cevap bekliyorum. Çokkk sağolunn

Merhaba herkese. Benim 2 aylık bir oğlum var. Doğumdan itibaren yalnız değildim ama artık yalnız kalıcam. Her gün 6 yaşındaki kızımı okula götürmem gerekecek. Bebek arabam var ama çok merdiven aşmam gerekiyor. O yüzden kanguru almaya karar verdim. Ama Bebek tulumuyla kanguruda rahat olabilirmiyim? Veya kışın kanguru kullananlar bebeği Nasıl giydirdiniz? Tecrübeli annelerden cevap bekliyorum. Çokkk sağolunn
Biz momfortbaby aldık özel kış örtüsü var. Oğlumu rahatça normal giydirip üzerini de örtüyorum onunla soğuk rüzgar yağmur hiç bişi etkilemiyor kesinlikle tavsiye ederim

Ben de almayı düşünüyorum çünkü sürekli kucakta durmak isteyen bir oğlum var 2 aylık oldu sağlık açısından kangurunun bir sıkıntısı oluyor mu kullananlar bize bilgi verirse çok sevinirim

ben baby2go almıştım sağlık açısından bir problem olmadı ,havalarda ısınıyor üşümez birde ağırlaşınca kanguruyla taşımak çok zor oluyor en güzeli bebek arabası bence.

Ben kullandım hatta buradan almıştım kaliteli bisey alirsan gönül rahatlığıyla kullanırsın çok da faydasını görürsün. İyice ağırlasana kadar ben kullandım. Bebek arabasıyla uğraşmaktan daha kolay ve bebeğine temas halinde oluyorsun. Çok fonksiyon önemli defol bence 5 çeşit 7 çeşit kullanım deniyor ama aslında basta yüzü sana bakarak sonra da etrafı görsün diye sırrı sana donuk kullanırsın. Ben tavsiye ederim yani

benim oğlumda 7 aylık şuan , 2. aydan iti baren kullanıyorum ama şuan ağırlaştığı için taşıyamıyorum.çok kullanışlı oluyor,tavsiye ederim.ben çocuğa hırka veya mont giydirdikten sonra üstüne battaniye atıp kanguruya sıkıştırıyordum sağdan soldan ve çocuk hiç soğuk almıyordu. maşallah hiç de hasta olmadı.

Ben de almayı düşünüyorum çünkü sürekli kucakta durmak isteyen bir oğlum var 2 aylık oldu sağlık açısından kangurunun bir sıkıntısı oluyor mu kullananlar bize bilgi verirse çok sevinirim
Markadan markaya değişiyor bel destekli ve bebek için kalça destekli momfortbaby bu konuda çok iyi meth eden edene evde dışarda çok yorulmadan çocuğunu taşıyorsun. Benim oğlum 10 aylık daha çok sırtımda taşıyıp ev işi yapmak için sipariş ettim :)

Markadan markaya değişiyor bel destekli ve bebek için kalça destekli momfortbaby bu konuda çok iyi meth eden edene evde dışarda çok yorulmadan çocuğunu taşıyorsun. Benim oğlum 10 aylık daha çok sırtımda taşıyıp ev işi yapmak için sipariş ettim :)
Kraftin aldım ama çocuğu koyamadım içine daha 2 aylık kayboldu sanki içinde biraz daha büyüyünce tekrar deneyeceğim

X