kankam sevgilimle konusuyor

pnrshn1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2017
23
6
30
3 senedir tanıdığım çok yakın bir arkadaşım var. Geçen gün sevgilimin yanındaydım beni aradı açmayınca sevgilimi aradı ben açıp konuştum birlikteyiz vs. buluşalımmı dedi bende şuan olmaz başka zaman dedim. Bugün de yine beni aradı duymadım geri döndüğümde meşgul çalıyodu. Meğersem sevgilimi aramış. Arkadaşım yanında mı diye sormuş sevgilim de hayır demiş. O da inanmamış yalan söyleme falan demiş saçmalamış yani... Şimdi beni aradı sen açmayınca sevgilini aradım dedi bende BİRAZ BEKLE HİÇ ULAŞAMAZSAN SEVGİLİMİ ARA DEDİM BEN SENİ HEMEN GERİ ARADIM DEDİM. O da alındı birdaha aramam sevgilini asla dedi.. Çok saçma değil mi ben açmayınca anında sevgilimi araması ?

Çok saçma değil mi ben açmayınca anında sevgilimi araması ?
Her zaman birlikteyseniz sizi aradığında ulaşamadıysa sevgilinizi araması çok da saçma değil. Ama tam tersiyse araması biraz manidar. Şu da var güvenemediğiniz arkadaşınızla niye sevgilinizi tanıştırdınız sevgilinizin arkadaşınızda numarası var bilemedim.

Yoo sacma degil tabi yakinliginiza bagli
Ben de acil bisi oldugunda arkadasimin sevgilisini ararim ulasamazsam
Sevgilisi de beni arar mesela

Bir kere onun telefonundan aramıştım ordan buldu galiba. Ayriyetten tanıştırmadım sadece anlatıyodum sevgilimi birde telefonda konuşurken selam yolluyorlardı birbirlerine

3 senedir tanıdığım çok yakın bir arkadaşım var. Geçen gün sevgilimin yanındaydım beni aradı açmayınca sevgilimi aradı ben açıp konuştum birlikteyiz vs. buluşalımmı dedi bende şuan olmaz başka zaman dedim. Bugün de yine beni aradı duymadım geri döndüğümde meşgul çalıyodu. Meğersem sevgilimi aramış. Arkadaşım yanında mı diye sormuş sevgilim de hayır demiş. O da inanmamış yalan söyleme falan demiş saçmalamış yani... Şimdi beni aradı sen açmayınca sevgilini aradım dedi bende BİRAZ BEKLE HİÇ ULAŞAMAZSAN SEVGİLİMİ ARA DEDİM BEN SENİ HEMEN GERİ ARADIM DEDİM. O da alındı birdaha aramam sevgilini asla dedi.. Çok saçma değil mi ben açmayınca anında sevgilimi araması ?
genclik ahh genccclliikk aahhhh

Ben sevgilimi genelde arkadaşlarimla muhatap etmem numara falan alip veremezler. Cok guvendigim arkadaslarim cok acil zamanlarda ne biliyim benim onayim dogrultusunda arayabilirler. Sevdigim de sevmez zaten muhatap olmayi. Sadece kardesimin karısında vardir numarasi istedigi zaman ararlar. Bana surpriz falan hazirlayacaginda ondan yardim alir sürpriz bitimi gösterir mesajlari falan :KK70: yeni sevgiliyken benim arkadaşım da güya bana ulasamamis 3 saat ki cok onemli bir mevzu degildi hep yapardim bu tarz seyler mesgul olur acmazdim. Arkadasim tutmus sosyal medya hesabindan ( ekli olmadıği halde) iste ben x e ulasamadim merak ettim sana yazayim dedim kusura bakma falan uzunca mesaj atmis. Benimki cevap vermemis direk bana söyledi arkadasin yazmis hesabima gir bak diye. Bende girdim cevap yazdim mesguldum sen beni bu kadar merak eder miydin diye sakayla karışık konustum. O son oldu.

sevgilimin numarasını siler misin neden yalan söyleme yanındadır gibi basit muhabbetlere giriyorsun muhattap olmanı istemiyorum sevgilim de hiç hoşlanmaz böyle şeylerden rahatsısz olmuş ama benim uyaracağımın daha doğru olacağını söyledi.

demen gerekir benceeeee...

Hayat meselesi olması lazım. Hem onla olduğunu bilip hem buluşalım mı diye gelmesi çok saçma. Bir kere de yapmamış. Ver ayarını sınırını bilsin.

Sürekli birlikteyseniz o yüzden aramıştır. Art niyetli olduğunu sanmam

Arkadaşın belli ki sevgilinden hoşlanmış numarasini bile almis bence sacma aramamasi gerekiyordu aradiysa zaten konustugu vardir cunku aynisi benim basimada geldi

Yani acil durumlarda aranır.
Ama daha dakikası geçmeden zırt pırt aranmaz çünkü arada samimiyet yok

Saçma birbirlerini tanımıyorlarmış bile. İyi yapmışsın konuyu yine açarsada bana her ulaşamadığında onu aramanı saçma buluyorum de. Sanki ulaşılamadığında sadece sevgilinin yanındaymışsın gibi.

X