Kansere karşı çekirdek...

rimelmi rimeli ne yapsın kadın nine olmuş,nine olsam kokoş olmazdım,her şeyde yaşında güzel,ve bu yasa dek yaşamak beni ürkütüyor
:KK48::KK48: Demek istediğim o değildi, yani rimel bile sürmüyorsa kapatıcı olsun, fondöten olsun, allık olsun hiç sürmüyordur, yine de kanallara çıkıyor ama cildinde yaşın getirdikleri haricinde bir sıkıntı görmüyoruz. Onu demek istedim.

Yaşlanmaktan çok, yaşlanınca zalim insanların eline düşmekten korkuyorum :KK43: Hani o haberlere çıkıyor, videolarını izliyoruz ya o tarz :KK43:

Çok lezzetli de birde bende sivilce yapmasa:))) Yine de yeniyor:)))

Ürgüp Kabak Çekirdeği Kalın bağırsak kanseri riskini azaltıyor. Ayrıca içerdiği E vitamini ile hücre zarının bozulmasını önlüyor... Ayrıca, Kabak çekirdeğinin iyi huylu prostat büyümesini önlediği tıbben kanıtlanmış ve kabul görmüş... İdrar yolları bozukluklarına da faydalı... ciddi bir bağırsak kurdu düşürücü...
Sütle kavrulmuş Kabak Çekirdeğini duydunuz mu?
İri iri taneleri, altın sarısı rengi ve süt kokusuyla kabuğuyla bile yenebiliyor... Eşsiz bir lezzet. Denemenizi tavsiye ederim.

Ürgüp Kabak Çekirdeği Kalın bağırsak kanseri riskini azaltıyor. Ayrıca içerdiği E vitamini ile hücre zarının bozulmasını önlüyor... Ayrıca, Kabak çekirdeğinin iyi huylu prostat büyümesini önlediği tıbben kanıtlanmış ve kabul görmüş... İdrar yolları bozukluklarına da faydalı... ciddi bir bağırsak kurdu düşürücü...
Sütle kavrulmuş Kabak Çekirdeğini duydunuz mu?
İri iri taneleri, altın sarısı rengi ve süt kokusuyla kabuğuyla bile yenebiliyor... Eşsiz bir lezzet. Denemenizi tavsiye ederim.
Süpermiş... Büyük kabak çekirdekleri görüyorum ama onlar sütlemi kavrulmuş oluyor bilemedim... Aktar yada kuruyemişçilerde bulabilir miyiz acaba... Teşekkür ederim bilginizi paylaştığınız için:))

Süpermiş... Büyük kabak çekirdekleri görüyorum ama onlar sütlemi kavrulmuş oluyor bilemedim... Aktar yada kuruyemişçilerde bulabilir miyiz acaba... Teşekkür ederim bilginizi paylaştığınız için:))
Yaaa bir tatsanız vazgeçemeyeceksiniz... Aktarlarda satılan büyük kabak çekirdeği ile alakası yok. çok farklı... Benim her zaman kargo ile istediğim bir kuruyemişci var Ürgüp'te... Yöreye ait ürünü yöredeki satıcılardan alırım ben herzaman... Size de bilgisini vermek isterdim ama buradan bilgi vermem uygun olmaz. Nasıl yapalım bilemedim?

X