Kansere karşı çekirdek...

Evli olanlar eşine kabak çekirdeği yedirsin prostat kanserinden koruyor

Portakal suyunun esit derecede zararli oldugunu biliyormuydun?

Benim cocugum yok. Ben kolayi keyfine iciyorum. :cool:

Benimkiler gayet iyi durumda. :KK70:

Azaltmayi basardim, yakinda kokten birakicam. :KK53:
bilmez olurmuyum hararet olunca günde bir bardak portakal suyu içiyorum en azından meyvenin suyu,kolada içerim ayda bir zararlı olmayan bir şeymi kaldı

:rolleyes: Beni zayıf noktadan vurdun?Çaya dayanırım ama kolaya zaafım var.Şimdi alsam akşama kalmaz.Huyumu bildiğim için almamaya gayret ediyorum.Bazen aldığımızda kalmayınca;Oğlum ,hepsini içtin mi:KK57:?diye soruyor.Oğlum senin sağlığını düşündüğüm için ,kola zararlı içmeyesin diye fedakarlık yaptım,ben içtim diyorum.:KK45:
:KK48::KK48:

Canım şöyle söyleyeyim.

Ben tiroid sorunu yaşadıktan sonra beslenme şeklimi değiştirdikten sonra hayatımda neler olduysa kan tahlilleriyle belgeliyorum. Nitekim ben bilim olmadan rastgele hareket edecek biri değilim. Her şey rasyonel yani. Öncesi ve sonrası. Bunun için hem de sağlıklı beslenme adına topik açtım. Güzel fikirler çıkıyor. Zaman zaman uğrarsan renk katarsın.:KK37:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...asimato-nodul-hakkinda-her-sey.899292/page-62
teşekkürle ipekçim bakıcam mutlaka

arada çukulatalı pasta alıyoruz kızlar şerbetli tatlılardanda ama bir dilim yada 1 adet tatlıdan,heptende yemezssen ağız tadımı kalırki

bilmez olurmuyum hararet olunca günde bir bardak portakal suyu içiyorum en azından meyvenin suyu,kolada içerim ayda bir zararlı olmayan bir şeymi kaldı

En temizi ayran iceceksin. Limonlu cay, cayi alkalik yapiyor ve bitki caylari.

... ya da benim gibi bunlari soyleyip klavye basinda latte, mocha iceceksin. :KK70:

Ne dedim bugun kafam bozuk. Gittim O okypete de sardim biraz. :KK70:

En temizi ayran iceceksin. Limonlu cay, cayi alkalik yapiyor ve bitki caylari.

... ya da benim gibi bunlari soyleyip klavye basinda latte, mocha iceceksin. :KK70:

Ne dedim bugun kafam bozuk. Gittim O okypete de sardim biraz. :KK70:
ilk defa bu sene lahmacunla ayran içmeye başladım kola içerdim,2 lahmacunun yanında ayran nasıl midem şişti,resmen tokluk hissi,kola içtiğimde doymamış gibi oluyordum

Karatay'a çok saldıranlar oldu, o kadar ileri gittiler ki bunak bile dediler. Ancak kadın ne diyorsa doğru.
Ben yarı Karatay yapıyorum. İçeceklerime şeker koymuyorum, kola vs içmiyorum, ekmek tam tahıllı ve günde 3-4 dilim.

Bırakmak istemediğim şeyler var 40 yılda bir yediğim künefe gibi ya da ayda birkaç defa yediğim McDonalds gibi. Tüketmeyin dediklerini ayda 1-2 defa yiyorum yani.

Diyet yapmadığım halde resmen kilo verdim, şu anda da danalar gibi yememe rağmen almıyorum. :nazar:
Hepsini geçin, insülin iğnesi kullanan birisi (bizzat tanıyorum), Karatay diyetine başladıktan sonra iğneden kurtuldu. Düşünsenize resmen besllenmeyle gelen mucize.

ilk defa bu sene lahmacunla ayran içmeye başladım kola içerdim,2 lahmacunun yanında ayran nasıl midem şişti,resmen tokluk hissi,kola içtiğimde doymamış gibi oluyordum

Kola kac seker iceriyor, 42 kup muydu. Ondandir . Vucuda bosa iskence.

Ayrana sar sen.:cool:

Karatay'a çok saldıranlar oldu, o kadar ileri gittiler ki bunak bile dediler. Ancak kadın ne diyorsa doğru.
Ben yarı Karatay yapıyorum. İçeceklerime şeker koymuyorum, kola vs içmiyorum, ekmek tam tahıllı ve günde 3-4 dilim.

Bırakmak istemediğim şeyler var 40 yılda bir yediğim künefe gibi ya da ayda birkaç defa yediğim McDonalds gibi. Tüketmeyin dediklerini ayda 1-2 defa yiyorum yani.

Diyet yapmadığım halde resmen kilo verdim, şu anda da danalar gibi yememe rağmen almıyorum. :nazar:
Hepsini geçin, insülin iğnesi kullanan birisi (bizzat tanıyorum), Karatay diyetine başladıktan sonra iğneden kurtuldu. Düşünsenize resmen besllenmeyle gelen mucize.

En guzeli de danalar gibi yiyip de zayiflamak degil mi zaten?. Karatay :KK200: ben

X