Kansere karşı çekirdek...

Karatay'a çok saldıranlar oldu, o kadar ileri gittiler ki bunak bile dediler. Ancak kadın ne diyorsa doğru.
Ben yarı Karatay yapıyorum. İçeceklerime şeker koymuyorum, kola vs içmiyorum, ekmek tam tahıllı ve günde 3-4 dilim.

Bırakmak istemediğim şeyler var 40 yılda bir yediğim künefe gibi ya da ayda birkaç defa yediğim McDonalds gibi. Tüketmeyin dediklerini ayda 1-2 defa yiyorum yani.

Diyet yapmadığım halde resmen kilo verdim, şu anda da danalar gibi yememe rağmen almıyorum. :nazar:
Hepsini geçin, insülin iğnesi kullanan birisi (bizzat tanıyorum), Karatay diyetine başladıktan sonra iğneden kurtuldu. Düşünsenize resmen besllenmeyle gelen mucize.

Evet evet kadina bunak dediler, cok yasli gosteriyor yok Nebahat Cehre mi , o mu filan diye capslar. Ne kadar yakisiksiz.

Kadin okuyor , arastiriyor, bilgilerini parasiz paylasiyor. Kitaplari da cok makul fiyata ama almana da gerek yok.

Onun dedigi duzene girmek icin bir sure eksiksiz Karatay sart.

Sonra ekmek yersin ama duzenli yersin.

O duzene girdikten sonra kilo almiyorsun. :KK19:

Hımmm.Bende 37 olacağım yakında.Tabii dikkat etmek lazım.Ne çabuk bu yaşa geldik yahu.Kendimi hala 20li yaşlarda sanıyorum.Allahtan hissettiğim yaş genç.:KK45:
ya aynen ama hayat beni biraz yordu,yalan söylemiycem genç görünmek ve sağlıklı olmak için uğraşıyorum tabii eşim ve çocuğum sağlıklı beslensin diye
ama görünümüm mutlu hissetmemi sağlıyor,sporda yapıcam zayıfım ama kollarda hafif gevseme fark ettim

ya aynen ama hayat beni biraz yordu,yalan söylemiycem genç görünmek ve sağlıklı olmak için uğraşıyorum tabii eşim ve çocuğum sağlıklı beslensin diye
ama görünümüm mutlu hissetmemi sağlıyor,sporda yapıcam zayıfım ama kollarda hafif gevseme fark ettim
Gerçekten 39 yaşında nasıl 50 kilolusun hayal edemedim.:KK64:Benim kiloyu sakın sorma:KK45:

sağlıklı besleniyormusunuz kontes,özel bir çaban varmı eşin ve çocuğun için
Valla canım ekmek zaten çok az tüketiyoruz ama kızımın sabah beslenmesine mecburen ekmek koymak zorunda kalıyorum çünkü aç kalıyor
onun dısında eve cola,cips türü şeyler nadiren girer hatta ben hiç almam ama eşimle kızım gizli gizli bazen sokarlar eve
Şekersiz çay içiyorum ben kızıma çok az şeker katıyorum çay kasıgı ucuyla ama eşim şekersiz içemez.
Hamur işi desen zaten bizim evde anca ayda bir belki yapılır..
Market alışverişlerinde elimde bir liste olur katkı maddelerinin zararlı olanları ve olmayanlarıyla alakalı bir liste ona dikkat ediyorum ama lanet olası herşey tükettigimiz hemen hemen herşeyin içinde varlar...

Valla canım ekmek zaten çok az tüketiyoruz ama kızımın sabah beslenmesine mecburen ekmek koymak zorunda kalıyorum çünkü aç kalıyor
onun dısında eve cola,cips türü şeyler nadiren girer hatta ben hiç almam ama eşimle kızım gizli gizli bazen sokarlar eve
Şekersiz çay içiyorum ben kızıma çok az şeker katıyorum çay kasıgı ucuyla ama eşim şekersiz içemez.
Hamur işi desen zaten bizim evde anca ayda bir belki yapılır..
Market alışverişlerinde elimde bir liste olur katkı maddelerinin zararlı olanları ve olmayanlarıyla alakalı bir liste ona dikkat ediyorum ama lanet olası herşey tükettigimiz hemen hemen herşeyin içinde varlar...
tabbii tamamen soyutlanmak mümkün değil elden geldiğince dimi kontescim

Izinden döndük eşim sızlanmaya başladı bana çekirdek aldırmadın diye. Uykumdan uyanacak kadar nefret ediyorum sesinden ama ben yemiyorsam batıyor sesi birlikte yersek sıkıntı yok. Eşim duyarsa haberi yaa gördün mü senin benim sağlığıma kastın var der

Izinden döndük eşim sızlanmaya başladı bana çekirdek aldırmadın diye. Uykumdan uyanacak kadar nefret ediyorum sesinden ama ben yemiyorsam batıyor sesi birlikte yersek sıkıntı yok. Eşim duyarsa haberi yaa gördün mü senin benim sağlığıma kastın var der

eee canım profilinde bile ayçiçeği var:KK48::KK48::KK48:

Bu Karatay Diyeti nedir?
Aslinda diyet değil beslenme şekli. Hayatindan basit karbonhidrati cikariyorsun tamamen. Ambalajli hazir hicbir sey yemiyorsun. Bol zeytinyagi ve dogal tereyağı ile besleniyorsun. Ekmek hic tuketmiyorsun yerine kavrulmamis findik badem ve ceviz yiyorsun. Ogunlerin arasina en az 5 saat koyuyorsun. Ben mesela bi kahvalti bi aksam yemegi yiyorum cunku acikmiyorum.

Son düzenleme:
arada çukulatalı pasta alıyoruz kızlar şerbetli tatlılardanda ama bir dilim yada 1 adet tatlıdan,heptende yemezssen ağız tadımı kalırki
Ben de ayda yılda bir baklava şerbetli tatlı alacağım Zaman sayıyla alıyorum, çok garipsiyor veren çalışan. :KK70: yoksa yarım kilo tatlıyı bitireceğiz ohoo. :KK70: çok alıyorsan ikinci gün çöpe atacaksın. :KK70:

Evet evet kadina bunak dediler, cok yasli gosteriyor yok Nebahat Cehre mi , o mu filan diye capslar. Ne kadar yakisiksiz.

Kadin okuyor , arastiriyor, bilgilerini parasiz paylasiyor. Kitaplari da cok makul fiyata ama almana da gerek yok.

Onun dedigi duzene girmek icin bir sure eksiksiz Karatay sart.

Sonra ekmek yersin ama duzenli yersin.

O duzene girdikten sonra kilo almiyorsun. :KK19:
Kesinlikle, bir kere bu kadın rimel bile sürmüyor. O halde kanallara çıkıyor üstelik. Cidden kaçımız üstelik o yaşta rimel bile sürmeden çıkabiliriz?
Tutup da estetik gelişmelerin ekmeğini bolca yiyen ve makyaj hilelerini sonuna kadar kullanan bir kadınla kıyaslanması çok saçma. Herkes kendi anneannesi, ninesiyle kıyaslasın bakalım, o zaman belli olur.

Ben de ayda yılda bir baklava şerbetli tatlı alacağım Zaman sayıyla alıyorum, çok garipsiyor veren çalışan. :KK70: yoksa yarım kilo tatlıyı bitireceğiz ohoo. :KK70: çok alıyorsan ikinci gün çöpe atacaksın. :KK70:
ayy bizde öyle ben çekinmem hiç kuru pasta bizde tek oğlan yer 3 tane alırım:KK48:bir kaç gün sonra yine alırım mesela taze olsun diye

Ayıp ayıp, fotoda bile ayçekirdeği taşıyan adam var :KK70: Ayçiçeği taşıyan kadın olsan ne olacak, hep irkeklerden mi beklenmeli :KK53:

Kesinlikle, bir kere bu kadın rimel bile sürmüyor. O halde kanallara çıkıyor üstelik. Cidden kaçımız üstelik o yaşta rimel bile sürmeden çıkabiliriz?
Tutup da estetik gelişmelerin ekmeğini bolca yiyen ve makyaj hilelerini sonuna kadar kullanan bir kadınla kıyaslanması çok saçma. Herkes kendi anneannesi, ninesiyle kıyaslasın bakalım, o zaman belli olur.
rimelmi rimeli ne yapsın kadın nine olmuş,nine olsam kokoş olmazdım,her şeyde yaşında güzel,ve bu yasa dek yaşamak beni ürkütüyor

X