Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Kapatıcı önerebilirmisiniz?

bordoruj

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2014
66
3
Merhaba arkadaşlar ben 17 yaşındayım cildime ağır fondoten vs kullanmak istemediğim için sivilce ve sivilce izlerimi kapatmak için bölgesel kapatıcı (concealer vb) almayı uygun gördüm ancak karar veremedım Yağlı karma arası bi cildim var onerılerınızı ve deneyımlerinizi bekliyorum :KK15:

Merhaba arkadaşlar ben 17 yaşındayım cildime ağır fondoten vs kullanmak istemediğim için sivilce ve sivilce izlerimi kapatmak için bölgesel kapatıcı (concealer vb) almayı uygun gördüm ancak karar veremedım Yağlı karma arası bi cildim var onerılerınızı ve deneyımlerinizi bekliyorum :KK15:
Cilt renk tonunu eşitlemeden sadece kapatıcıyla kapatman hoi durmayabilir. Yani yüzünde renk farklılıkları oluşabilir.
BB krem veya CC kremler var onları deneyebilirsin. En azından bütün yüzünü eşitliyorlar..

Cilt renk tonunu eşitlemeden sadece kapatıcıyla kapatman hoi durmayabilir. Yani yüzünde renk farklılıkları oluşabilir.
BB krem veya CC kremler var onları deneyebilirsin. En azından bütün yüzünü eşitliyorlar..
Bb krem kullanıyorum zaten ben bölgesel olarak ayri bişey arıyordum sivilce vb için

Bb krem kullanıyorum zaten ben bölgesel olarak ayri bişey arıyordum sivilce vb için
garnier kapatıcı kullanabilirsin uygun fiyatlı arıyorsan ya da healthy mix diye bir şey var beğeneni çok, loreal, maybelline markalarına da bakabilirsin gratis ve watsonda falan bolca var bunlar benim deneyeceğim markalar en azından =) 17 yaşa bb krem aslında gerek bile yok cildinin renginde kapatıcı alırsan renk farklılığı olmaz bence. ben 21 yaşındayım daha yeni sürmeye başladım o bile rahatsız ediyor beni ama göz altım mor olduğu için sürmek zorunda kalıyorum ve kapatıcı arıyorum. bu dediklerime bakabilirsin bloglarda falan da övmüşler baya

X