Doğuma Hazırlık karan mı? ege mi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bencede EGE çok güzel . önemli olan senin beğenmem bence. benim oğlumun ismi Mehmet Arda ikincde erkek olursa IŞIK URAS koycam allah nasip ederse kız olursada ZEYNEP LENA . bence sen ege koy.........

kızlar oğlumuzun ismin ege koymak istiyoruz fakat çok var diye vazgeçer gibi oluyoruz birde alternatifler arasnda karan var onuda her ne kdar herkes bğemesede biz beğniyoruz:)ege hakikaten çokmu sizcede bizemi öle geliyo?yani ege mi karan mı?

Ikısıde guzel ama ege cok var gercekten..

Karanın anlamı cok guzelmıs ama, anlamını bılmeyenlere elbet tuhaf gelecektır..

aslında ikiside çok güzel ege çok var dediğiniz gibi karan daha az bilmemki ne olsa????

bence karan ismi çok güzel bi asalet var isimde ege .... yaaa bilemiyorum ki ...

Bende oğlumun adını ege koymaya karar verdim. istediği kadar çok olsun bence çok hoş bir isim ama ben iki isim koymak istiyorum. Mesela çağan ege , kağan ege , yiğit ege vs...

Ege güzel ama çok yaygın bir isim. Karan'ın anlamı çok güzel ve ender bulunan bir isim. Bence Karan daha iyi.

gerçekten buradan fikir alıp isim koyabileceğinize ihtimal vermiyorum.gönlünüzden ne geçerse onu koyun derim.

gerçekten buradan fikir alıp isim koyabileceğinize ihtimal vermiyorum.gönlünüzden ne geçerse onu koyun derim.
gönlümden ikiside geçiyor tabiki son karar bizim ama karar verirken başka biririnin fikrinede(yani dışarıdan başka bir gözün fikrinede)ihtiyaç duyuyorsun bu neye benziyor biliyormusun arkadaşınla alışverişe çıkıp beğendiğin bir bluzu onada sormana nasıl güzelmi sence?demene kaldıki çocuğa isim koymak hepsinden daha zor ömrü boyunca o ismi taşıycak ve ömrü boyunca o isimle seslenilecek ben mesele adından yıllarca nefret etmiş biri olarak oğlumda daha titiz davranmaya çalışıyorum bilmem anlatabildimmi:)

Teşekkür etmene gerek yok canım..ısim seçmekte titiz davranmak gerektiği konusunda haklısın. ısminden nefret edip de mahkeme yoluyla değiştiren arkadaşlarım oldu. Bu yüzden dikkatli seçmek lazım.

bence ege ama karan ege de olabilir

iki isim düşünmüyo musunuz?

bence ege ama karan ege de olabilir

iki isim düşünmüyo musunuz?
iki isim başından beri hiç düşünmedim çocuklar bu konudada ikilem yaşayabiliyolar çünkü birde zamanla yarışacağı anlarda olucak çocuğa eziyet çektirmeye gerek yok karan ege diye seslenincede kulağıma hoş geldi ama düşünmüyoruz cnm saol:)

iki isim başından beri hiç düşünmedim çocuklar bu konudada ikilem yaşayabiliyolar çünkü birde zamanla yarışacağı anlarda olucak çocuğa eziyet çektirmeye gerek yok karan ege diye seslenincede kulağıma hoş geldi ama düşünmüyoruz cnm saol:)

bende sevmem iki isim ama karan ege güzel geldi banada

bence de ege çok daha güzel.allah bana nasip ederse efe düşünüyorum şimdi ege yide düşünmeye başladım.2 ay sonra tüp bebek yaptırcam kimbilir belli mi olur belkide iki ismide koymayı allah bana nasip eder inşallah.allah tüm isteyenlere hayırlı evlatlar verir inşallah.olanlarıda allah tüm kötülüklerden korusun

amin cnmm inşallah allah sanada nasip eder dualarım seninle....

X