Karar aşamasındayım, fikirlerinize ihtiyacım var :(

mely15

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
7.015
5.052
Bence de trol bu mümkün değil böyle bişey olması hiç bir mantıga akla sevgiye uygun değil sırf nasıl sallamış diye okudum:)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 925 gün geçti.

M e g g

Nirvana
Pro Üye
24 Kasım 2009
21.144
82.816
He tabi 1 ay orda kalıp sonra başka yere geçersiniz:ukala:
Bu şahısla evlenirsen ömür boyu köleliğe hazır ol.

Dolunay89

Là ___sonsuzluk hecesi___
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2016
627
1.148
Sen daha imzayi atmadan o bencil adamin karisi ailesinin de zulmettikleri gelin olmussun bile.
Dusun bakalim bi de evlensen ne olur. Hoş bunda en buyuk hata sende ama neyse.
Ilerde yasayacağin seylerin fragmanini Allah sana gösteriyor aklini topla kendine gel daha sonra evlenenip bu benim kaderimdi çekecek çilem vardi deme boşuna.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 19 gün geçti.

1Sen

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2011
21.409
34.379
Kendi elinle kendi evliliğini çatlatmışsın.

Ailen çalışmak için oraya göndermedi ama bir ay evde bir ay orada kalabilmişsin; ne kadar tutarsızca.

Nişanlım nişanlım yazıp durmussun , adı üstüne nişanlı , orada kalmakta neyin nesi ?
Taş yerinde ağırdır.

Işte bazı kadınlar böyle, önce öper korkarlar , ıs güç her şeyi yaparlar, sonra işte böyle yok uzakta oturacağım diye kural koyarlar.
Hem kendileri hem onları mutsuz ederler..

O bileziği sana verdiler mi verdiler , Ee o zaman kimin olduğunun ne önemi var ?

Kuyumcularda satılan bileziği parlatıp yeniden satıyor.

Bu evlilik olmaz, olursa çok mutsuz olur her iki tarafta.

advers

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2013
2.947
3.295
Daha nişanlı iken damadın ailesi ile yaşamak nedir yahu:işsiz:Biri bana bunun mantığını açıklasın..
Nişanlınızın ve ailesinin davranışları siz evlenince düzelmeyecek daha da kötüleşecek.
Daha nişanlı iken bu muameleye maruz kalan evlenince neler yaşar kimbilir..

Coconutoil

lucky i like feeling shit, my stamina can take it
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2016
3.338
10.483
Anlamadığım tonla şey var :KK43:

Neden gidip adamın evinde kaldın açıklayabilir misin? Yatılı yardımcı gibi olmuşsun, sgk yapsalar tam olurmuş.

Nirodha

Kararsız, üzgün...
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2013
921
1.086
Hanımlar ya inci ya ekşi trolü bu. Cevap vermek bile gereksiz. Baksanıza nerden tutsak elimizdr kalıyor :)

magicat

tam zamanlı anne
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2014
5.057
17.838
Hemen evlen, böyle kısmet kaçmaz :bicak:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2180 gün geçti.

be your selff

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2017
2.899
5.490
Nisanlin ve ailesi ayrı bir cins ama sen bambaskasin :KK53: bunlara nasıl katlandin, ablanı kovmuslar :olamaz:
Ve sen o evde nasıl yaşadın ne akla hizmetle yaşadın :KK57:

aseeg

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2013
7.112
6.505
Yok ben nişanlınızın evinde kalma fikrini ailenize nasıl ikna ettirdiniz merak ettim.
Ne işiniz vardı ki ailesinin evinde ?Buradan işin laşkalaşacağını tahmin etmeniz gerekiyordu.
Ablanızı falan evden kovmalar bilemiyorum İyi düşünün ....

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 724 gün geçti.

bozzkurtt0

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2017
21
6
28
Sanırım demek istediği şu, ailen zaten maddi yönden sıkışığız demiş, sen evlilik öncesi çalışıp yardımcı olacağına sırf nişanlın istedi diye işten çıkıp daha beter herşeyi onların omuzuna yıkmışsın.

Ben çalışmak istedim, ama sevince gözüm kör oluyor kelimenin tam anlamıyla ve ondan başka olmayacakmış gibi hissediyordum, taleplerini agresif şekilde değil daha çok çocuklaşarak küserek talep ettiği için bende sinirli bir insanım böyle bir talep karşısında bir şey yapamadım. Tabi yanlıştı evet, çok uzun süre çalışma konusunda ısrarcı oldum rahatsızlandım üzüntüden, rahatsızlandığım zaman kabul etmişti anlık olarak çalışmamı. Ayrıca ben aileme hiçbir şekilde yük yüklemedim, ben evleneceğim ve siz şunları bunları yapacaksınız asla demedim. Aksine benim kendi birikimimle yine o nişanı tek başıma yapmış bir insanım. Ailemi mağdur etmedim. Her türlü maddi mağduriyetin önüne ben kendim geçtim ve geçecektim.

bozzkurtt0

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2017
21
6
28
Bence de trol bu mümkün değil böyle bişey olması hiç bir mantıga akla sevgiye uygun değil sırf nasıl sallamış diye okudum:)

Trol değilim, neden böyle bir şey yapma gereği duyayım? Size yaşadıklarımı anlatıp fikir almak istedim sadece başka herhangi bir amacım yok.

esergry

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2017
10.297
21.961
36
Off çok uzun. Babasıyla olan ilk mevzudan sonrasını okumadım. Erkek haliyle resmen laf taşımış. Fitnelemiş ortalığı..
Nişanlıyken neden gidip kaldın ki onlarda çok gereksiz.. Nişanlıyken bunu yapan adam evliyken neler yapmaz.
Evlenip gör çekeceğin var bunlardan..

cemrealper

Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2016
464
756
Kendini harcama bence. Olmaz öyle koca da evlilik de. Nasıl gidip kaldınız aynı evde onu da anlamadım. Benim babam biz kocamla nişanlı olduğumuz vakit başka şehire kuzeninin düğününe bile yollamadı beni iki günlüğüne. hiç harcama ömrünü karşına ne kısmetler çıkar. Çok vurursun kafanı duvarlara sonra.