Karar Verilemeyen Balayı

Düğüne 1 hafta kalmış zaten, herhalde karar vermişsinizdir.

Nisan ayında Kıbrıs'a gitmeniz en mantıklısı bence.
Eski konuymuş, tarihe bakmadan yazdım. Çoktan karar vermişsinizdir.

Ay birden şok oldum :KK43: geçmiş olsun mu denir ne denir bilemedim. Allah karşınıza daha iyi insanlar çıkarsın inşallah

Kızlar merhaba,

Balayı için aylardır karar vermeye çalışıyoruz. Ama bir türlü içimize sinmedi. Balayı tarihimiz 17 nisan.

Yani Nisan ayında gidiyoruz. Kapadokya diye karar kılmıştık herkes ne yapacaksınız dağı taşı dedi vazgeçtik. Ben kalabalık olmayan, doğayla iç içe sessiz sakin bir yer istiyorum. Nisan ayı için tavsiyeleriniz var mı?
Kapadokya gayet güzel bence. Dağ taş diyenlere bakmayın siz. Ben de balayı boyunca sahilde yatmayı anlamıyorum. Biz İstanbul'a gitmiştik. Ama biz gezmek istemiştik. Karadeniz de olur.

Ağva, ağva, ağva..
Sessiz sakin, doğayla iç içe, kuş cıvıltıları dışında hiçbir ses yok. Göller, nehirler, sahili de var. Şirin çarşıları.. Ben bayılmıştım.
merhaba
bu hafta sonu eşimle Agva tarafına gitmek istiyorum ama şöyle göl kenarında sakin huzurlu ve romantik bir yer olsun istiyorum
öneriniz neresidir

Hayır hayır günay otelin yeri gayet güzel. Siz bilirsiniz tabi ama :/ cunku biz esimle mints otelden cikip yurumeye basladigimiZda günay otelin önünden geçiyorduk. Hatta 2 gün için mints otele bu para çok fazla keşke günaya gitseydik dedik

otellerin çoğunda yer kalmadığı için Agvainn otelden rezarvasyon yaptım
turkuaz odasını istedim ama oda için talep almıyorlarmıs
sans dileyin

otellerin çoğunda yer kalmadığı için Agvainn otelden rezarvasyon yaptım
turkuaz odasını istedim ama oda için talep almıyorlarmıs
sans dileyin
Ben de Greenline Guest House'u tavsiye edecektim ki rezervasyon yaptirmissiniz. Bahsettiginiz oteli Agvada duymadim ama guzel bir tatil gecirirsiniz umarim :)

X