Karar Verilemeyen Balayı

Kapadokyayı dağ taş diye nitelendiren taş olur

Kapadokya guzel bi tercih balon turu yaparsiniz sarap yerlerini gezip bol bol gurmelik yaparsiniz
maddi durum iyiyse odasinda kendine ait havuzu olan bir kac otel var onlari tercih edin
2-3 gun sonrada baska yere gecin tek biyerde bitirmeyin balayini

Kızlar merhaba,

Balayı için aylardır karar vermeye çalışıyoruz. Ama bir türlü içimize sinmedi. Balayı tarihimiz 17 nisan.

Yani Nisan ayında gidiyoruz. Kapadokya diye karar kılmıştık herkes ne yapacaksınız dağı taşı dedi vazgeçtik. Ben kalabalık olmayan, doğayla iç içe sessiz sakin bir yer istiyorum. Nisan ayı için tavsiyeleriniz var mı?

Bu tamamen sizin ne istediğinizle ilgili. Deniz kum mu istiyorsunuz? Keyifle gezilecek bir yer mi?
https://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?forums/balayi.717/

Burada çeşitli görüşler var inceleyin derim. Büyük ihtimalle konunuz da bu kısma taşınacak.

kapadokya çok güzel ama sessiz sakin bir yer değil
durup dinlenilecek bir yerde değil
tam keşif yapmak isteyenlere uygun

Kızlar merhaba,

Balayı için aylardır karar vermeye çalışıyoruz. Ama bir türlü içimize sinmedi. Balayı tarihimiz 17 nisan.

Yani Nisan ayında gidiyoruz. Kapadokya diye karar kılmıştık herkes ne yapacaksınız dağı taşı dedi vazgeçtik. Ben kalabalık olmayan, doğayla iç içe sessiz sakin bir yer istiyorum. Nisan ayı için tavsiyeleriniz var mı?
kapadokya yi yeniden dusunun.ama sogukcadir.
kaş -adrasan - kekova -göcek- bunlari sakin ask dolu vakit gecireceginiz oldukkkkca asiri sakin yerler :) iyi balaylari...

Keske daha erken karar verseydiniz ben de nisan basi evleniyorum Allah nasip ederse...
Erken rezervasyonla 7binlik tatili 2 bine hallettik.
Bence milleti dinlemeyin millet hep konusur. Arastirin mesela Kapadokya'da nerelere gidebilirsiniz rotanizi belirleyin ya da Karadeniz'de... Sonra durum değerlendirmesi yapin.
Neticede o tatile siz gideceksiniz kimisi kop kop bir tatil sever nerde aksam orda sabah kimisi de kafa dinleyecegi kesif yapacagi...

Hangi otelmiş bu 7 binden 2 bine inen bide ne zaman rezerve yaptırdınız.Ben son dakika ayarldığım için hep pahalı oluyor fiyatları

Merhaba,
Biz de Sueno Golf Belek'e gitmiştik, tam yanına yeni devasa bi tesis yapmışlar Sueno Deluxe Belek diye, bütün imkanlarından faydalanabiliyorsunuz, sadece yatmadan yatmaya Sueno Golf'e geçiyorduk :)
Golf arabalarıyla her 5 dk'da bir yeni otele götürüyorlar, acayip keyifli tavsiye ederim. Biz gittiğimizde konserler vardı, sizin gideceğiniz tarihte var mı bilmiyorum sormak lazım. Enbe orkestrası, Sibel Can, Ebru Gündeş, Altay vardı.
Şimdiden güzel bir balayı diliyorum.

Keske daha erken karar verseydiniz ben de nisan basi evleniyorum Allah nasip ederse...
Erken rezervasyonla 7binlik tatili 2 bine hallettik.
Bence milleti dinlemeyin millet hep konusur. Arastirin mesela Kapadokya'da nerelere gidebilirsiniz rotanizi belirleyin ya da Karadeniz'de... Sonra durum değerlendirmesi yapin.
Neticede o tatile siz gideceksiniz kimisi kop kop bir tatil sever nerde aksam orda sabah kimisi de kafa dinleyecegi kesif yapacagi...

Hangi otelmiş bu 7 binden 2 bine inen bide ne zaman rezerve yaptırdınız.Ben son dakika ayarldığım için hep pahalı oluyor fiyatları

Ben de merak ettim. Hangi otel ki? Erken rezervasyon dediğin olsun da %50 indirim olsun ama onu bile görmedim. En fazla %35 falan.

Sıcak biryer istiyorsanız kıbrisi düşünebilirsiniz uçak biletinin ve havaalanından alışa kadar fiyatları dahil gezecek yerde var ama kapadokya tabiki dağ tas değildir o balonun sabah güneş doğarken verdiği tadı vermez bence

Kızlar merhaba,

Bütçeniz ne kadar?

Kesinlikle Nisanda kıbrısa gidin kapadokyaya başka bir zaman eşinizle haftasonu gidip gezebilirsiniz balayı için ideal bir yer değil bence daha çok gezme amaçlı.Ancak güzel beş yıldızlı bir otelde hem eşinizle dinlenirsiniz hem de balayınız güzel geçer:)))

Kızlar merhaba,

Canım biz balayına kapadokya ya gittik çok güzeldi 14 Nisan 2014 yılında gittik halen aklımda çok güzel yerler var gezilecek görülecek yerler var otelleri otantik en güzel olanları jakuzili olanlar ve eski tip oteller

Son düzenleme:
Bu herkes kim ya? Herkesin ne dediğini niye dinliyorsunuz? Kaç gün kalacaksınız? Maddi durum yeterliyse, Kapadokya da efsane oteller var ve o manzaraya sadece dağ taş diyen de bakmasını bilmeyen kördür muhtemelen.
Her harfine katılıyorum kapadokya ya aşık olmuştum resmen :)

Balayında otele tıkılı kalmak hiç güzel değil bence. Kapadokya çok güzel bir seçim. Çook güzel oteller var. Mağara içerisine yapılmış olanlar bile var. Jakuziye girip muhteşem kapadokya manzarasını izlemek bence en iyi tercih :)

Ben de merak ettim. Hangi otel ki? Erken rezervasyon dediğin olsun da %50 indirim olsun ama onu bile görmedim. En fazla %35 falan.

Ay sacmalamisim kusura bakmayin. Simdi gidecegimiz otel temmuz ayinda 6 bin 7 bin civari biz nisanda gidecegiz. Iki ay once 1900 gibi bir fiyata ayarladik ultra her sey dahil. Simdi ayarlasak 2600 diyo mesela...

Kızlar merhaba,

Kapadokyada 3 gun gecırmıstım bence cok guzel bır secımı ıptal etmıssınız.

marmaris veya fethiye dolayları derim ywmywşil doğayla iç içe acayip güzel :)

X