Kararsızım 50%

CiRiLLA

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
21.528
82.225
Çooook tatli ya. Boyle okuyunca acayip tatli geliyor ama hiç boyle bir kadin olamadim ha. Birinden hoşlaninca, ondan da ufak bisey gorursem direkt paldir kuldur yuruyordum iş nihayete eriyordu. 😁
Boyle bilinmezlikler olmuyordu. Ama tabi işyeri ortaminda yapmadim bilemicim 🙄🙄

Minaredenatbeni

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2016
2.999
7.546
35
Çooook tatli ya. Boyle okuyunca acayip tatli geliyor ama hiç boyle bir kadin olamadim ha. Birinden hoşlaninca, ondan da ufak bisey gorursem direkt paldir kuldur yuruyordum iş nihayete eriyordu. 😁
Hakikaten çok tatlı
24 saati geçti hiç uyumadım, sabah kendimi berbat hissediyordum, modumu nasıl yükseltti, içimdeki genç uyandı resmen ya

CiRiLLA

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2014
21.528
82.225
Hakikaten çok tatlı
24 saati geçti hiç uyumadım, sabah kendimi berbat hissediyordum, modumu nasıl yükseltti, içimdeki genç uyandı resmen ya

Ben de flort etmeyi özledim ya. Eşimle de ayri kalamadik ki flort edelim. 🤭
Ayni evde olmuyor flort 🙄
İş icin sehir disina vs gittiginde acayip flört oluyor. 😁

Minaredenatbeni

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2016
2.999
7.546
35
Ben de flort etmeyi özledim ya. Eşimle de ayri kalamadik ki flort edelim. 🤭
Ayni evde olmuyor flort 🙄
İş icin sehir disina vs gittiginde acayip flört oluyor. 😁
Evet ya
Benimki dün günü birlik İzmir’e gitti geldi nasıl bir hayal kurduysam adam döndü hayırdır bir tuhaf davranıyorsun filan dedi.
İçimden öküz dedim, gittim çay demledim
24 saat birlikte olunca ben de çok özlüyorum o hisleri ayda bir rüyamda filan görüyorum
Nasıl bir yokluksa bilinç altım bile bana acıyor:)

Velvette

💪🏋️‍♀️
Pro Üye
12 Mart 2013
38.461
52.104
28
Helal bacıma yürrü be kim tutar seni
Tut kolundan Çek götür onu hüüp diye ay bu tarkanın şarkısıydı dimi :)

Vall gittim ama yoktu ya maalesef neyse ama içim rahatladı en azından üstüme düşeni yaptım ben oralarda takıldıkça denk gelir zaten

Ben de işte, böyle ciddi bir ortak ortamımız olmasa nolacak ki der atarım oltayı
Ama bir yandan da maskülen erkek seviyorum, hani böyle dominant olsun, maço olsun bir şeylere karar versin falan :KK70: Öyle olunca daha çok hoşuma gidiyor ondan daha yumuşakbaşlı olmak istiyorum ki böyle erkekleri çekebileyim <3

Velvette

💪🏋️‍♀️
Pro Üye
12 Mart 2013
38.461
52.104
28
İnsanın flortleşesi geliyor ama etrafım da adam yok 😁

Valla bizim de düzgün bi' çalışma saati olsa, normalleşsek her gün görürüz birbirimizi kolaylaşır da
Ay bilmiyorum bi' yandan insanın içi bi' hoş oluyor öbür yandan keşke bilsem net diyor zor işler geleceğe veya aklına girip görsem bilsem ki boş değil rahatlıcam isterse 2 yıla açılsın ama:KK45:

Leylimatem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2020
336
1.566
30
Valla bizim de düzgün bi' çalışma saati olsa, normalleşsek her gün görürüz birbirimizi kolaylaşır da
Ay bilmiyorum bi' yandan insanın içi bi' hoş oluyor öbür yandan keşke bilsem net diyor zor işler geleceğe veya aklına girip görsem bilsem ki boş değil rahatlıcam isterse 2 yıla açılsın ama:KK45:
Böyle de güzel. Elde olmayınca imrendik bak. Açılınca büyü bozulur belki 🤗

yolcu90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2020
1.254
2.092
Burda bir konu var on gün konuştuk buluştuk omzuna yaşlandım yadırgamıs beni terketti diye
Flört en güzel dönemlerdir keyfini çıkar önünde dört yılın var