Kararsızım 50%

Burda bir konu var on gün konuştuk buluştuk omzuna yaşlandım yadırgamıs beni terketti diye
Flört en güzel dönemlerdir keyfini çıkar önünde dört yılın var

Ay sen naptın oh çok da iyi yaptın :)
Nasıl gidiyormuş yazdı mı?

Bir gelişme varmı

Valla yazdı da kafam karıştı ya
Şimdi biz laboratuvarın uygulamasından konuştuk, sosyal medya veya malum uygulama değil

Merhaba :) İyi gidiyor senin nasıl gidiyor? dedi

Ben de klasik gece baykuşluğu sana birkaç bir şey sorsam hızlıca sorun olur mu dedim

Kesinlikle olmaz :) dedi

Burada teknik birkaç bir şey sordum hazırlığımı yapmıştım asdjhfjds Bir de arsızlaşıp yazdığı kesinlikle olmaza kalp koydum tepki :KK70:

Sonrasında şey dedim "hıı ben o programı hiç kullanmadım, boş olduğun bir vakit bana kısaca gösterebilir misin kullanımını, çok vaktini almam ve iyi bir öğrenci olacağım :)" dedim

Bundan sonra yazmadı, bu son mesajı gece 12.30 gibi yazmıştım burada saat 19.30 şu an. Ama şöyle bir şey oldu çevrimiçi oldu ve 2.5 saat çevrimiçi kaldı. Şimdi bu laboratuvar uygulamasında sayfada durdukça çevrimiçi gösteriyor, kapatırsan bir süre "dışarıda" oluyorsun sonra çevrimdışı. Hatta ilk bana yazdığında 3 kez girip çıktı uygulamaya kesin bir şey yazdım mı bakıyor aay diye seviniyordum :KK70:

Başta ne cevap vereceğini bilemedi, nasıl reddedeceğini düşünüyor diye karnıma ağrılar girdi çok canım sıkıldı.
Ama sonra dedim aramızda 3 saat ekrana bakıp (aynı sayfada olması lazım çevrimiçi görünmesi için o yüzden) bana cevap veremeyecek kadar derin bir muhabbet yok. Çok mu zor hayır der adam? Ayrıca kimseyle de konuşmuyordu o uygulamada çünkü kim çevrimiçi kim değil hepsini görebiliyorum bir tek ikimizi çevrimiçiydik. Acaba dedim ekran açık uyuya mı kaldı? Böyle yapan bir flörtüm olmuştu önceden. Veya nasıl hayır diyeceğini bilemeyecek kadar bir sorumluluğu yok ki bana karşı.
Bugün de aklına gelmemiştir sonuçta aramızda derin bir şey yok öyle önemseyip ay da Velvetteye yazmadım diyecek kadar.
Bilmiyorum ne düşüneyim çok mu açık ettim acaba?

Daha önce de bir keresinde "yazıyor" görünmüştü, sonra sildi bıraktı. Ertesi gün "Bugün labda olacağım :)" yazmıştı. Yani bunu yazacaktıysan dün de diyebilirdin "Yarın labda olacağım" ne değişti de sildin ashskshdk anlam veremiyorum sanki şiir mi yazıyordu da silmişti, enteresan

Bugün de laboratuvardan bir kızla görüştük, insanlardan bahsediyorduk. Bu çocuğun adı X olsun. X benden hiç hazzetmiyor sanırım, ne zaman bir şey sorsam ya cevap vermiyor veya da "Git Y'ye sor diyor" ben de artık ona bir şey sormuyorum dedi ashdjdhs Bir kez labda karşılaştık konuştuk bidahakinde selam bile vermedi dedi kız

Önceki mesajlarda diğer kızlara nasıl davranıyor diyen arkadaşlar olmuştu bu hoşuma gitti kızın bunu söylemesi çünkü bana cevap veriyor, ortaya yazdığım şeylere de yardımcı oluyor ama şu 20 saat önceki mesaja yanıt gelmemesi ah...

Son düzenleme:
Valla yazdı da kafam karıştı ya
Şimdi biz laboratuvarın uygulamasından konuştuk, sosyal medya veya malum uygulama değil

Merhaba :) İyi gidiyor senin nasıl gidiyor? dedi

Ben de klasik gece baykuşluğu sana birkaç bir şey sorsam hızlıca sorun olur mu dedim

Kesinlikle olmaz :) dedi

Burada teknik birkaç bir şey sordum hazırlığımı yapmıştım asdjhfjds Bir de arsızlaşıp yazdığı kesinlikle olmaza kalp koydum :KK70:

Sonrasında şey dedim "hıı ben o programı hiç kullanmadım, boş olduğun bir vakit bana kısaca gösterebilir misin kullanımını, çok vaktini almam ve iyi bir öğrenci olacağım :)" dedim

Bundan sonra yazmadı, bu son mesajı gece 12.30 gibi yazmıştım burada saat 19.30 şu an. Ama şöyle bir şey oldu çevrimiçi oldu ve 2.5 saat çevrimiçi kaldı. Şimdi bu laboratuvar uygulamasında sayfada durdukça çevrimiçi gösteriyor, kapatırsan bir süre "dışarıda" oluyorsun sonra çevrimdışı. Başta ne cevap vereceğini bilemedi, nasıl reddedeceğini düşünüyor diye karnıma ağrılar girdi çok canım sıkıldı.
Ama sonra dedim aramızda 3 saat ekrana bakıp (aynı sayfada olması lazım çevrimiçi görünmesi için o yüzden) bana cevap veremeyecek kadar derin bir muhabbet yok. Çok mu zor hayır der adam? Ayrıca kimseyle de konuşmuyordu o uygulamada çünkü kim çevrimiçi kim değil hepsini görebiliyorum bir tek ikimizi çevrimiçiydik. Acaba dedim ekran açık uyuya mı kaldı? Böyle yapan bir flörtüm olmuştu önceden. Veya nasıl hayır diyeceğini bilemeyecek kadar bir sorumluluğu yok ki bana karşı.
Bugün de aklına gelmemiştir sonuçta aramızda derin bir şey yok öyle önemseyip ay da Velvetteye yazmadım diyecek kadar.
Bilmiyorum ne düşüneyim çok mu açık ettim acaba?

Bugün de laboratuvardan bir kızla görüştük, insanlardan bahsediyorduk. Bu çocuğun adı X olsun. X benden hiç hazzetmiyor sanırım, ne zaman bir şey sorsam ya cevap vermiyor veya da "Git Y'ye sor diyor" ben de artık ona bir şey sormuyorum dedi ashdjdhs Bir kez labda karşılaştık konuştuk bidahakinde selam bile vermedi dedi kız

Önceki mesajlarda diğer kızlara nasıl davranıyor diyen arkadaşlar olmuştu bu hoşuma gitti kızın bunu söylemesi çünkü bana cevap veriyor, ortaya yazdığım şeylere de yardımcı oluyor ama şu 20 saat önceki mesaja yanıt gelmemesi ah...
Belli edeceğiniz bir muhabbet dönmemiş rahat olun
İş güç meselesi olduğu için sallamamıştır bence
Belki de sizden havadan sudan muhabbet beklerken işle ilgili konuştuğunuzda modu düşmüştür
Belki oda sizden hoşlandı, yazışırken heyecan yaptı sonra hayal kırıklığına uğradı ben kıza yürümeyi düşünüyordum o yalnızca iş için görüşecekmiş tüh filan dedi
Peşin hükümlü olmayın karşılaştığınızda çözülür olay

Belki de sizden havadan sudan muhabbet beklerken işle ilgili konuştuğunuzda modu düşmüştür
Belki oda sizden hoşlandı, yazışırken heyecan yaptı sonra hayal kırıklığına uğradı ben kıza yürümeyi düşünüyordum o yalnızca iş için görüşecekmiş tüh filan dedi

Hmm hiç böyle düşünmemiştim, kendimi kandırmak istemiyorum ya pek, ben vakit geçirme bahanesiyle yazdımdı kör müdür kendisi:))
Direkt kestirip atayım diye düşünüyordum ama haklı olabilirsiniz en iyisi zaman gösterir sonuç olarak ben topu attım yani, ping-pong gibi
Bu tarafa sallarsa ne ala, sallamazsa yolumuza bakıciz:)

Hoşunuza gitmiş ama çok kaba değil mi bu tavır?

Size güncelleme vermek istedim :p
Dediğim gibiymiş yazmış ama gitmemiş mesaj işte demiştim neden 3 saat ekrana baksın ajalsjs uyuklamaktır tabii
Sonrasında yazdı özür diledi falan
Neyse dün de görüştük
5 saat konuştuk :KK45:
Valla muhabbetine doyum olmuyor çok eğlenceli kafa dengi çıktı adam
Birçok konuda da aynı şeyleri düşünüp hissediyormuşuz
O da beni haftaya çağırdı laboratuvara o bahaneyle de biraz konuşuruz artık
Böyle olunca benim o cüretkar halim nedense bir kayboldu sakinleştim, başta dedim acaba hoşlanasım mı kaçtı ama arkadaşım şey demişti çok atlama hemen diye
Aklıma geldi böyle paldır küldür sadece cinsel bir şeyler olsun istemedim
Kendisini tanımak, hem arkadaş olmak hem flört etmek istiyorum daha düzgün, stabil bir şey çıkar inşallah içinden <3
İşle ilgili olmak zorunda değil bir şey olursa ulaşabilirsin bana dedi :KK45:
Ben de yardıma ihtiyacın olursa bana haber et dedim öyle ponçik bir gündü
Artık buradan yürürse yürür herhalde işler aramızdaki o çekingenlik buzları da kırıldığına göre, sohbet muhabbet gırgır flört püh püh :)

Dediğim gibiymiş yazmış ama gitmemiş mesaj işte demiştim neden 3 saat ekrana baksın ajalsjs uyuklamaktır tabii
Neyse dün de görüştük
Böyle olunca benim o cüretkar halim nedense bir kayboldu sakinleştim, başta dedim acaba hoşlanasım mı kaçtı ama arkadaşım şey demişti çok atlama hemen diye
Kendisini tanımak, hem arkadaş olmak hem flört etmek istiyorum daha düzgün, stabil bir şey çıkar inşallah içinden <3
Artık buradan yürürse yürür herhalde işler aramızdaki o çekingenlik buzları da kırıldığına göre, sohbet muhabbet gırgır flört püh püh :)
Yaaa bak gördünmü adam aklandı
Hadi bakalım çok güzel olsun İnşaallah herşey
Çok sevindim adına
Yuppiiiiii :)

Hani şu birinin size ilgi duyduğuna dair şüpheleriniz olur, siz de beğenirsiniz ama acaba? Dersiniz ya o moddayım biraz

Bu ikinci defa yüz yüze gelişimiz, normalde çoğu şey malum platform üzerinden uzaktan hallediliyor malum pandemi dönemi. Ama yavaş yavaş laboratuvara dönüyoruz, normalleşme dönemi.

Bu kez kendisi bana deneyimde yardımcı olacaktı. Şimdi beni en çok işkillendiren şey şu oldu, biz konuştuk eğlendik kahkaha şamata falan bir ara bana doğru eğildi ve dimdirekt gözlerimin içine baktı ben de bakakaldım, beklemiyordum. Bi’ an diyeceğim şeyi unuttum, panikledim, ağzımdan çıkmadı kelime o tamamladı bıyık altından güldü “konsantrasyon” (derişim) dedi ben de güldüm ehe mehe evet konsantrasyon diyecektim dedim

Sonra utandım hemen gözlerimi kaçırdım, hani kaçamak bakış vs olur da böyle direkt pek denk gelmemiştim özellikle kendisi hakkında utangaç olduğunu duyduğumdan ötürü ve pek insanlarla sıcak, gülüştüğünü görmediğimden

Kendisi yan odada çalışırken, geçerken bildiğiniz izledi yani kaçamak bakış da değil direkt izleyerek geçiyor ben içeride başkasıylaydım. Kafamı kaldırıp bakmadım ama kafanın dönüp beni izlediğini gördüm.

Sonra kendisini test ettikten sonra bugünlük işin bitti mi diye sordu, maalesef x var daha test edeceğim dedim, doğru unutmuşum dedi çıktı. Acaba diyorum beraber çıkalım mı diyecekti?

Sonra yan yana ilk defa baş başa kaldığımız andı ya böyle sürekli bir saçlarını düzeltiyor (tövbest fırça gibi içim gitti ajskjds), gergin eli kolu, garip gergin gülüyor falan. Ben de şakacı bir kişiliğe sahibimdir biraz ortamı sakinleştireyim diye espriler falan yapıyorum, olur olmadık hepsine güldü falan ay çok hoşuma gitti falan dedi. Ama gülünecek bir şey olmadığında da gülüyor anlamadım odaya girse gülüyor çıksa gülüyor tövbest, hani böyle bir gergin "hırıhhğ" atıyor

Neyse bu bir sonra her hafta laboratuvardan biri toplantıyı ve maddelerini yönetiyor bu hafta ondaydı. Önce adımı yanlış telafuz etti sonra bir kekeledi, güldü düzeltti. Sonraki maddede ben konuştum, benden sonra öyle bakakaldı, bir sonraki kişiye geçmedi bir sessizlik oldu odada, hatırlatılınca da “hı, kim konuşmak ister?” diye sordu halbu ki adımızı söylemesi gereken sırayla o, insanlar bi’ güldü falan.

Geçerken tam tepemden yüzüme baktı böyle ben de selam verdim önce bir gitti koridorun yarısını geç mi dank etti nedir ordan selam verdi acaba biraz aklı mı havada ona mı yorsam :KK70:

Dün de kendisini görmedim labda ama masanın orda bi’ çikolata duruyordu bana aylar önceden vereceği bi’ çikolataydı, gelince veririm demişti o zaman uzaktaydım, unutmamış mı dedim ben unutmuştum (acaba ne zaman verecek)

Ya bilmiyorum bi tarafımdan atıp öyle mi görmek istiyorum yoksa gerçekten insan o etkileşimi hisseder mi

Şimdi aynı ortamda çalışıyor olmasak hiç çekinmem gider konuşurum ama en az 4 yıl birbirimizin yüzüne bakacağız bi’ şey olursa garip bi ortam oluşur, bir yanım diyor o kıvılcımı hissettim özellikle bakışırken, gülüşürken çok eğlendik ya çok iyi anlaştık öbür yanım diyor yok ya başka bi’ açıklaması vardır, arkadaşcıl cana yakındır vs

Laba gitmemi gerektirecek durum yok bi 2 hafta daha, acaba sırf görmek için bahane bulup mu gitsem (ama orada olmayadabilir yarın)? Yoksa doğal olmak adına gitmesem mi

Bekar ve sevgilisi de yok bu arada eminim
ya çok sevimli bir konu olmuş :) cumadan bu yana gelişme var mı :)

Neyse dün de görüştük

ay haber ver lütfen
bir kız da vardı babasının iş yerine gelen bir çocukla flörtleşiyordu o da nooldu acaba

ya çok sevimli bir konu olmuş :) cumadan bu yana gelişme var mı :)
ay haber ver lütfen
bir kız da vardı babasının iş yerine gelen bir çocukla flörtleşiyordu o da nooldu acaba

Haha siz de çok sevimlisiniz kızlar sağolun sorduğunuz için :)
Evet var, hafta sonu konuştuk ben kendisinden bir konuda yardım istedim işle ilgili o da ne demek diye kabul etti labda 5 saat muhabbet ettik
İş bahane muhabbet şahane :KK70: Çok eğlendik, güldük falan fikirlerimiz vs benziyormuş baya
Gözlerinin içi gülerek bakıyor çok sıcak çok tatlış ya <3
Bir ara makineye bakıyormuş ayağına kafalarımızı yan yana getirdik falan asjsdksd :KK70:
Haftaya da o beni çağırdı benden yardım istedi, işle ilgili olmasa da bi' sorun bir şey olursa ulaş bana dedi
Ben de yardım edebilirsem herhangi bir şeyde çekinme dedim :KK70:
("Bekar adamsın bi' ihtiyacın olur" :KK70:)
Öyle yani hem flört hem muhabbet çok hoş, inşallah hem arkadaş gibi hem flört gibi olur daha da yakınlaşırız zamanla, kafa dengi buldum kendisini :)

Haha siz de çok sevimlisiniz kızlar sağolun sorduğunuz için :)
Evet var, hafta sonu konuştuk ben kendisinden bir konuda yardım istedim işle ilgili o da ne demek diye kabul etti labda 5 saat muhabbet ettik
İş bahane muhabbet şahane :KK70: Çok eğlendik, güldük falan fikirlerimiz vs benziyormuş baya
Gözlerinin içi gülerek bakıyor çok sıcak çok tatlış ya <3
Bir ara makineye bakıyormuş ayağına kafalarımızı yan yana getirdik falan asjsdksd :KK70:
Haftaya da o beni çağırdı benden yardım istedi, işle ilgili olmasa da bi' sorun bir şey olursa ulaş bana dedi
Ben de yardım edebilirsem herhangi bir şeyde çekinme dedim :KK70:
("Bekar adamsın bi' ihtiyacın olur" :KK70:)
Öyle yani hem flört hem muhabbet çok hoş, inşallah hem arkadaş gibi hem flört gibi olur daha da yakınlaşırız zamanla, kafa dengi buldum kendisini :)
ayy çok sevindim canım :) allah muhabbetinizi arttırsın darısı başıma amin :))

Neyse dün de görüştük
Çok sağolun cesaretlendirmeleriniz için <3
Aşk olsun aşşşkkkk :)

X