Mutfak Dekorasyonu kararsızlık

Bilemedim nasil oldu.. Daha yapim asamasinda ama… sizce nasil

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1405255158819.jpg
    $1405255158819.jpg
    20,7 KB · Görüntüleme: 112
  • $1405255181269.jpg
    $1405255181269.jpg
    20,2 KB · Görüntüleme: 103
Son düzenleme:
Bilrmedim nasil oldu.. Daha yapim asasinda ama… sizce nasil

Bu fayanslara anca böyle bişey uydurabildim 😔😔

Bu fayanslara anca böyle bişey uydurabildim 😔😔

Mutfagini gule gule kullan.insallah mutlululuk saglik ve huzur icinde yemeklerini hazirlamayi nasip eder Allahım.dolaplar kendi basina aslında guzel.ama fayanslarla tam bir uyum olmamis sanki.ama onemi olan senin icine sinmesi.

samsung'dan Kadınlar kulübü aracılıgıyla gönderilmiştir.

Mutfagini gule gule kullan.insallah mutlululuk saglik ve huzur icinde yemeklerini hazirlamayi nasip eder Allahım.dolaplar kendi basina aslında guzel.ama fayanslarla tam bir uyum olmamis sanki.ama onemi olan senin icine sinmesi.

samsung'dan Kadınlar kulübü aracılıgıyla gönderilmiştir.

Teşekkür ederim canım.. Bende bilemedim nasil oldugunu .. Aslinda beyaz eşyalar filan alındı.. onlar yerlesince belki biraz daha güzel olur..

Resim

Eklentiler

• $1405269312792.jpg
    $1405269312792.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 109
güle güle kullanın..önemli olan sizin içinize sinmesi..bakınca çok göz yoruyor gibi geldi bana

tezgah yapılmış hali bu da .. nasıl ??

Eklentiler

• 20140928_171940.jpg
    20140928_171940.jpg
    907,8 KB · Görüntüleme: 101
Bence gayet guzel olmus. Benim arkasim duvar fayanslarini kirdirmadan kagit kaplatti cok hos oldu. Tezgah anligina cam mozaik yaptirdi. Sonraki donemlerde sizde degisiklik yapabilirsiniz. Sıkılırsaniz değişiklikler guzel oluyor

bende mutfağımı yeniledim ve bence tezgah kesinlikle granit olmalı çok rahat edersiniz ben siyah parlak granit yaptırdım dolaplarımıda beyaz çok memnunum ferah oldu mutfaktan çıkmak istemiyorum

Cizgili bir numune koymussun ya zeytin deniyor ona o guzel olabilir benimnmutfagim o malzemenin en basit haliyle yapildi ama hos durdu. Eski konularimda vardi bakabilirsin.

bir de bejle vizon koymussun. O ikili de cok guzel durur. Ustu bej alti vizon. Desenlileri secmeni tavsiyr etmem cok goz yorar fayanslarinda iki renk cunku

X