Karatay Günlüğüm

Merhaba, iradenizi tebrik ederim :KK66:
Ben de takip etmeye çalışacağım. Kronik kilo problemi yaşayanlardanım ben de. Sanırım 10 yılı aşkın süredir 74-75 kg aralığındayım. Doğum yaptıktan kısa süre sonra tamamını verdim ama kalanlar hep benimle.. kızım 22 aylık olmak üzere. Bir ileri üç geri yoruldum artık :KK43:
36 yaşındayım artık, vermem gerekiyor. 9 kasım kızımın doğumgünü ve o güne dek 68 kiloya ulaşmayı hedefliyorum.
Her gün menü yazamayabilirim ama takip etmek için gayret göstereceğim. Kızımın yanında pek kullanmıyorum telefon.
Hepimize başarılar Ak kelebek Ak kelebek
Aslında 2 aya maksimum verebilirsiniz diye düşünüyorum düZenli takip çok önemli tabi insanın kendini kontrol etmesinde yazarsanız menülerinizi ne doğru ne yanlış onu görme şansım daha çok olur birlikte verebiliriz :KK200:

Bu gün kan tahlili verdim ve troid değerlerim çok yükselmiş b12 düşmüş d vitamini düşmüş bunlar direk kilo da etkili 15 gün sonra tekrar gideceğim kan vermeye ilaç Dozu yükseltildi troid için inş olumlu olur

853001CA-ECD9-4A16-BC07-93171EF1301E.jpeg

Bunlar yapılması gerekli değerler arkadaşlar

Bu gün kan tahlili verdim ve troid değerlerim çok yükselmiş b12 düşmüş d vitamini düşmüş bunlar direk kilo da etkili 15 gün sonra tekrar gideceğim kan vermeye ilaç Dozu yükseltildi troid için inş olumlu olur

Geçmiş olsun, hamileliğimde bende de tsh yükselmesi oldu, ilaç kullandım hatta ama sonrasında kendiliğinden düştü. Çarşamba günü kan vereceğim ben de. Emziriyor musunuz peki ? Biz devam ediyoruz, düZenli vitamin alıyorum bu sebeple.

Geçmiş olsun, hamileliğimde bende de tsh yükselmesi oldu, ilaç kullandım hatta ama sonrasında kendiliğinden düştü. Çarşamba günü kan vereceğim ben de. Emziriyor musunuz peki ? Biz devam ediyoruz, düZenli vitamin alıyorum bu sebeple.
Evet canım emziriyorum oğlum 5.5 aylık benim hormonlar filan alt üst oldu bu gebeliğimde ancak vücut topluyor sanırım

Gecmis olsum canim , bende b12 ignesi vuruluyorum 5 ay ayda 1 kere igne... d vitamin icin ampul verdi dr onu kullaniyorum...
Demir ilacida verdi iki gundur basladim ilaca ayyyy bugün mahvoldum.... milleti demir ilaci kabiz eder benim bagirsagimi çalıştırıyor karin agrisi yapti.... ilacin alisma doneminde olabilirmis devam edecem ilacsiz zor yükseliyor daha oncede 3 ay ilac kullanmistim....ama cok karin agrisi yaparsa drla gorusecem....

Bugun diyet olarak gune guzel basladim ama bir gunde 4 kere tuvalete cikinca cook aciktim cook o yuzden cozuttum biraz:olamaz:su ilaca alısinciya kadar sizi takipteyim...

Sabah 10.30
1 elma
Saat 11.00
Kabaklı omlet
Peynir zeytin
Süt
Domates salatalık
4-5 ceviz

Ara 17.00
1 kase yoğurt

Akşam 18.30
1 kase domates çorbası
Et kavurma 8 yk
3 yk bulgur

Su 3 lt
Spor 3 mil Leslie

Gecmis olsum canim , bende b12 ignesi vuruluyorum 5 ay ayda 1 kere igne... d vitamin icin ampul verdi dr onu kullaniyorum...
Demir ilacida verdi iki gundur basladim ilaca ayyyy bugün mahvoldum.... milleti demir ilaci kabiz eder benim bagirsagimi çalıştırıyor karin agrisi yapti.... ilacin alisma doneminde olabilirmis devam edecem ilacsiz zor yükseliyor daha oncede 3 ay ilac kullanmistim....ama cok karin agrisi yaparsa drla gorusecem....

Bugun diyet olarak gune guzel basladim ama bir gunde 4 kere tuvalete cikinca cook aciktim cook o yuzden cozuttum biraz:olamaz:su ilaca alısinciya kadar sizi takipteyim...
Olsun canım ne olursa menünü yaz yazmak cozutmayı çözer :KK66:
Demir demek metabolizma hızlandırıyor hep aynı ilacı mo kullandın peki ilaç değişikliği olsa yine aynı olur mu ki

Olsun canım ne olursa menünü yaz yazmak cozutmayı çözer :KK66:
Demir demek metabolizma hızlandırıyor hep aynı ilacı mo kullandın peki ilaç değişikliği olsa yine aynı olur mu ki
Evet hep ayni ilaci.kullandim.. bi ilac kullanmistim o cok kabız yapmisti bende bu ilaca devam ediyorum....ama yine gunde 4 kere falan çalışırsa bu sefer degistirecem..
Bide sabah yesillik marul tukettim ilacin etkisiyle daha cok wc calisti....

Cozutulmus menu geliyor...
Sabah 10.00
Tereyağda 2 yumurta
7 yesil zeytin
Biraz beyaz peynir
2 dilim salatalik
Dereotu
Marul
4 adet siyah üzüm

Saat 13.00
1 adet biber dolmasi

Saat 14.30
2 adet bisküvi

Aksam
Peynirli kepekli ekmekten tost
Domates
Çay....

Kizimin okuluna gittim geldim evdekilerin baska yemek vardi bende cok acikinca kendime tost yaptim ;(((

Cozutulmus menu geliyor...
Sabah 10.00
Tereyağda 2 yumurta
7 yesil zeytin
Biraz beyaz peynir
2 dilim salatalik
Dereotu
Marul
4 adet siyah üzüm

Saat 13.00
1 adet biber dolmasi

Saat 14.30
2 adet bisküvi

Aksam
Peynirli kepekli ekmekten tost
Domates
Çay....

Kizimin okuluna gittim geldim evdekilerin baska yemek vardi bende cok acikinca kendime tost yaptim ;(((
Sabah çok güzel başlamış
Dolma içi ne ile yapıldı tabi üzerine akşam karbon üzerine karbon olmuş düZelecek tam Karatay yaptığında ben inanıyorum :KK200:

Evet hep ayni ilaci.kullandim.. bi ilac kullanmistim o cok kabız yapmisti bende bu ilaca devam ediyorum....ama yine gunde 4 kere falan çalışırsa bu sefer degistirecem..
Bide sabah yesillik marul tukettim ilacin etkisiyle daha cok wc calisti....
Wc çalışması iyidir tabi :confused:
Sor bakalım Dr ne diyecek

Sabah 10.00
1 muz
Saat 11.00
2 yağda yumurta
Peynir zeytin
Domates salatalık biber
1 kupa sütlü kahve 1 gün kurusu
1 çay bardağı çiğ kabak çekirdeği

Akşam 18.30
1 kade domates çorbası