Kardeşim Diye Hitap Ediyor

civcivgagasi

Açıyorum çiçek miçek
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2009
517
940
Hanımlar merhaba,

İlgi duyduğum ama hoşlanıyorum da diyemediğim ama benim için çok değerli biri var. Kafalarımız da her konuda uyuyor ve çok temiz bir insan. Fakat kendisi bana sürekli "canım kardeşim" diye hitap ediyor. Mesafe koymak için dediğini söyleyeceğinizi tahmin ediyorum ama gayet de samimiyiz. Saatlerce sohbet edebiliyoruz. Fakat sadece mesajlarda kardeşim derken bir araya geldiğimizde adımla hitap ediyor. Sizce bu kişi ne düşünüyor olabilir?

Hanımlar merhaba,

İlgi duyduğum ama hoşlanıyorum da diyemediğim ama benim için çok değerli biri var. Kafalarımız da her konuda uyuyor ve çok temiz bir insan. Fakat kendisi bana sürekli "canım kardeşim" diye hitap ediyor. Mesafe koymak için dediğini söyleyeceğinizi tahmin ediyorum ama gayet de samimiyiz. Saatlerce sohbet edebiliyoruz. Fakat sadece mesajlarda kardeşim derken bir araya geldiğimizde adımla hitap ediyor. Sizce bu kişi ne düşünüyor olabilir?
İlginizin farkında, farklı bir beklentiye girmemeniz için sınır çiziyor.

Haklı olabilirsiniz ancak bunu sadece mesajlaşırken yapıyor. Yan yana iken böyle bir durum yok.

Sizinle zaman geçirmeyi seviyor ancak sizi farklı bir konumda düşünmediğini de yazılı mesajlaşmalarınızda size "kardeşim" yazarak gösteriyor.

Yaşlarınız kaç ?

Haklı olabilirsiniz ancak bunu sadece mesajlaşırken yapıyor. Yan yana iken böyle bir durum yok.
Sizi romantik partner potansiyelinde düşünen erkek hiçbir koşulda kardeşim demez. Ama şu koşulda şöyle bu koşulda böylesi olmaz bu işin. Kendinizi kandırmayın. Kanka bile dememiş kardeşim demiş, dünya ahiret bacımsın seviyesinde bi sınır çizmiş aranıza.

Sorun o kişiye direkt. Sizin için değerli ama hoşlanmadığınız biri için niye konu açtınız? Hoşlanıyorsunuz da acaba reddedilirseniz kötü mü hissedeceksiniz?Kimse kimsenin kardeşi değil.Konusma içerikleri nasıl hiç belirgin bir işaret vermiyormu karşınızdaki ????

Sorun o kişiye direkt. Sizin için değerli ama hoşlanmadığınız biri için niye konu açtınız? Hoşlanıyorsunuz da acaba reddedilirseniz kötü mü hissedeceksiniz?Kimse kimsenin kardeşi değil.Konusma içerikleri nasıl hiç belirgin bir işaret vermiyormu karşınızdaki ????
İlgi duyuyorum ama hoşlanmak daha ileri bir seviye. Direkt olarak sormanın beni küçük düşüreceğini düşünüyorum. Konuşma içerikleri hayatın içinden her konu olabiliyor. Çok iyi anlaşıyoruz ve eğleniyoruz.

Hanımlar merhaba,

İlginin farkında, sana kardeş ayağı yaparak ilgisi olmadığını belli ediyor. Mesajları yanlış anlama diye

Erkekler genelde en ufacık ilgisi olsa dahi kadınlara açık kapı bırakırlar. Sizin önünüzü kesmiş başka yollara ilerleseniz çok daha iyi olur. Hele 30 yaşı geçmiş bir erkek hoşlandığı kadına kolay kolay kardeş demez hatta kadın kardeşim derse açık açık rahatsız olur biz kardeş değiliz der. Bu muhabbet biraz sevdiğim kız bana abi dedi moduna bağlamış üzgünüm 🤷🏻‍♀️

Erkekler genelde en ufacık ilgisi olsa dahi kadınlara açık kapı bırakırlar. Sizin önünüzü kesmiş başka yollara ilerleseniz çok daha iyi olur. Hele 30 yaşı geçmiş bir erkek hoşlandığı kadına kolay kolay kardeş demez hatta kadın kardeşim derse açık açık rahatsız olur biz kardeş değiliz der. Bu muhabbet biraz sevdiğim kız bana abi dedi moduna bağlamış üzgünüm 🤷🏻‍♀️
Sorun değil, önümüzdeki maçlara bakacağız artık.

Hanımlar merhaba,

Acaba mesajlaşma olayı flörte giden evre gibi bi yandan.. hani o yüzden mi ki? Yanyanayken demiyor demişsiniz ama tavırlarıyla belli ediyorsa sınırı, arkadaş olduğunuzu gerek duymuyordur belki de. Sonuçta mesajla ancak kelimelerle sınır konulur. Arkadaş kalabilirseniz böyle devam, olamam derseniz de açılım madem zaten nu gidişle zaten belki siz de uzaklaşacaksınız. Sonrasında abartmadıkça, cvbı hırs yapmadıkça açılmakkta sorun yok bence

Acaba mesajlaşma olayı flörte giden evre gibi bi yandan.. hani o yüzden mi ki? Yanyanayken demiyor demişsiniz ama tavırlarıyla belli ediyorsa sınırı, arkadaş olduğunuzu gerek duymuyordur belki de. Sonuçta mesajla ancak kelimelerle sınır konulur. Arkadaş kalabilirseniz böyle devam, olamam derseniz de açılım madem zaten nu gidişle zaten belki siz de uzaklaşacaksınız. Sonrasında abartmadıkça, cvbı hırs yapmadıkça açılmakkta sorun yok bence
İşte zaten konu açmamın nedeni bu. Sınır çizmiş olsa tamam ama yüz yüze görüştüğümüz zaman "Seninle zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum. Çok özelsin benim için" gibi sözler söylüyor.

İlgi duyuyorum ama hoşlanmak daha ileri bir seviye. Direkt olarak sormanın beni küçük düşüreceğini düşünüyorum. Konuşma içerikleri hayatın içinden her konu olabiliyor. Çok iyi anlaşıyoruz ve eğleniyoruz.
Farkında olmaması ihtimali çok düşük onu belirteyim Bence iyi kötü anlamıştır.Yada hiç belli etmedim diyorsanız hafiften belli edin baktınız oralı değil bu seviyeden devam edersiniz kendi duygularınızı azaltarak arkadaş olarak görüşürsunuz.İlk adımı atmayı bende pek onaylamam gerçi ama sürüncemede kalmakda bıktırıcı.Erkekler net olur genelde söyler pek böyle dur sonra acilirim diyen nadirdir.Hayırlısi diyeceğim de kardeşim falan yazması çok bı saçma geldi onun size set çekiyor gibi.

Hanımlar merhaba,

Hiçbir erkek eğer gerizekalı değilse hoşlandığı ya da ilişki yaşama potansiyeli gördüğü kadına hiçbir şartta kardeşim demez. Kardeşim diyorsa dünya yıkılsa o arkadaşlık ilişkisi aşk ilişkisine dönmez. Ama dediğim gibi bu söylediklerim herifin gerizekalı olmadığı durumlarda geçerli, aksi durumda bilemiyorum 🙄

X